“X” اینجاست، خداحافظ توییتر، شما را از دست خواهید داد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی “X” اینجاست، خداحافظ ، شما را از دست خواهید داد
همراه ما باشید

اخیراً گزارش دادیم که ایلان ماسک تغییر بزرگی را برای امروز اعلام کرده است. او اعلام کرد که تغییر برند «X» در حال رخ دادن است و توییتر در حال تبدیل شدن به چیزی از گذشته است. این دقیقاً همان چیزی است که اتفاق افتاد، “X” فرود آمد، و همه ما می‌توانیم با توییتر خداحافظی کنیم.

نام تجاری X آغاز شد، خداحافظ توییتر

توجه داشته باشید که تغییر برای کاربران ظاهر شده است، اگرچه ممکن است کمی زمان ببرد تا شما آن را در سایت/برنامه مشاهده کنید. آ لوگوی جدید همانطور که قبلاً توسط مدیر عامل توییتر اعلام شد، علاوه بر یک نام جدید، اینجا نیز هست.

لوگوی جدید توییتر X

اتفاقاً این تغییر ابتدا در نسخه وب ظاهر شد. به‌روزرسانی این برنامه احتمالاً از طریق یک به‌روزرسانی برنامه ارائه می‌شود، اگرچه یک تغییر سمت سرور نیز ممکن است از آن مراقبت کند، ما خواهیم دید.

این اولین قدم بزرگ به سمت «برنامه همه چیز» است که ایلان ماسک بسیار آرزو دارد. او توییتر را در ماه نوامبر خریداری کرد و تا کنون تغییرات زیادی ایجاد کرده است. بسیاری از آنها دقیقاً محبوب نبودند.

لوگو و نام توییتر مربوط به گذشته است

لوگوی محبوب توییتر و نام آن اکنون در حال تبدیل شدن به چیزی از گذشته است و با یک لوگوی نسبتا سرد X جایگزین شده است. ظاهراً ایلان ماسک نیز دیروز به کارکنان خود از این تغییر اطلاع داده است.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  توییتر لوگوی پرنده را از بین برده و علامت X را جایگزین آن کرده است.

او به آنها گفت که تغییر در راه است و آخرین ایمیل را از دامنه Twitter.com ارسال می کند. X.com در حال تصاحب است، همانطور که ما صحبت می کنیم تغییر نام تجاری در حال انجام است.

احتمالاً در طول روز اطلاعات بیشتری به دست خواهیم آورد، زیرا انتظار داریم یا شرکت یا ایلان ماسک بیشتر در مورد این تغییر صحبت کنند، شاید حتی هر دو، باید منتظر بمانیم و ببینیم.

در حال حاضر، تنها چیزی که می بینیم این است که لوگوی جدید و تغییر نام در وب اتفاق می افتد. ببینیم در طول روز چه اتفاقی می‌افتد.امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *