T-Mobile اکنون 5 دلار برای پرداخت صورتحساب خود در فروشگاه ها از شما دریافت می کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی T-Mobile اکنون 5 دلار برای پرداخت صورتحساب خود در فروشگاه ها از شما دریافت می کند
همراه ما باشید

پرداخت قبوض در فروشگاه T-Mobile برای شما هزینه دارد. نه به هیچ وجه تصویری. آنها به معنای واقعی کلمه پول بیشتری را از جیب شما خرج خواهند کرد. این هفته T-Mobile اعلام کرد که اگر از مردم بخواهند قبض را در فروشگاه پرداخت کنند، پول بیشتری دریافت می کند (کارمزد 5 دلار).

این کار برای مشتریانی که فقط می خواهند پول خود را برای خدمات ارائه شده تحویل دهند، کاری عجیب به نظر می رسد، اینطور نیست؟ خوب شاید. اما نه اگر به دلایل احتمالی پشت آن فکر کنید. مطمئنا، T-Mobile یک شرکت خدمات بی سیم است. این کارمزد ماهیانه ای را برای آن سرویس از شما دریافت می کند و باید به نحوی آن هزینه را پرداخت کنید و افرادی که در فروشگاه های T-Mobile کار می کنند مطمئناً می توانند پرداخت های داخل فروشگاه را پردازش کنند. آنها برای انجام این کار آموزش دیده اند و سال هاست که این کار را انجام می دهند.

موضوع اینجاست. کارمندان فروشگاه T-Mobile نیز نمایندگان فروش هستند. در جایی که کار اصلی T-Mobile ارائه خدمات تلفن همراه به شما است، کار اصلی یک کارمند فروشگاه T-Mobile این است که چیزهایی را به شما بفروشد. چه خدمات جدید، ارتقای تلفن، لوازم جانبی یا آنچه شما دارید. و اگر آنها با مشتری در حال پردازش صورتحساب مرتبط باشند، به این معنی است که آنها فعالانه نمی فروشند. به خصوص اگر درخواست پردازش صورتحساب زمان زیادی ببرد. همانطور که برخی از آنها می توانند. بنابراین پاسخ T-Mobile به این موضوع، دریافت هزینه 5 دلاری از مشتریانی است که هنوز ترجیح می دهند وارد فروشگاه شوند و صورتحساب خود را شخصاً پرداخت کنند. به این امید که آنها نمی خواهند به فروشگاه بیایند مگر اینکه برای خرید چیزها باشد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  خرید و فروش کانال و گروه تلگرام (نکات جدید)

T-Mobile امیدوار است پرداخت قبوض در فروشگاه را محدود کند

این یک استراتژی جالب است که شرکت بدون شک امیدوار است به افزایش فروش برای نمایندگان در سراسر جهان کمک کند. و در نتیجه خود شرکت. یک برد-برد برای هر دو طرف شرکت. اما مشتری چطور؟ خوب هنوز راه هایی برای پرداخت صورتحساب بدون پرداخت هزینه 5 دلاری وجود دارد.

دیگر نمی‌توانید این کار را در فروشگاه‌ها انجام دهید. پاسخ واضح (یا حداقل باید باشد) این است که پرداخت خودکار را تنظیم کنید. این نه تنها شما را از انجام فعال پرداخت قبض خلاص می کند، بلکه T-Mobile حتی اگر آن را تنظیم کنید، پول از صورت حساب شما برداشته می شود.

گزینه‌های دیگر شما، همانطور که دروید لایف اشاره می‌کند، پرداخت آنلاین صورت‌حساب در حساب T-Mobile یا پرداخت در برنامه T-Mobile در تلفن شما است. هر سه روش کار می کنند و لازم نیست جایی بروید. بعلاوه، شما با 5 دلار شارژ اضافی گیر نمی کنید.

امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *