7 بهترین سازنده وب سایت هوش مصنوعی در سال 2023 برای ایجاد سریع سایت شما

زمان مطالعه: 8 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی 7 بهترین سازنده وب سایت در سال 2023 برای ایجاد سریع سایت شما همراه ما باشید

ما سازندگان وب سایت هوش مصنوعی را انتخاب کردیم که بیشتر در نتایج جستجوی گوگل ذکر شده اند. ما آنچه نویسندگان در مورد این سازندگان نوشتند را بررسی کردیم و تولید وب سایت را با هر یک از سازندگان آزمایش کردیم. در اینجا نمونه ای از سایتی است که با استفاده از Framer ایجاد شده است:

ما پارامترهای زیر را در نظر گرفتیم تا سازندگان وب‌سایت‌های هوش مصنوعی انتخابی را محدوده کنیم:

  • متون سفارشی متن‌های تولید شده که دقیقاً نام تجاری را توصیف می‌کردند و نمی‌توانستند برای توصیف مارک دیگری استفاده شوند، سفارشی در نظر گرفته شدند.
  • عکس های مربوطه . عکس های مربوط به موضوع برند خاص مرتبط در نظر گرفته شد. اگر دوره‌های بازاریابی را به عنوان مثال در نظر بگیریم، عکس‌های با دانش‌آموزان نسبت به عکس‌های کامپیوتری یا افرادی که کت و شلوار تجاری دارند، مرتبط‌تر است.
  • ویرایشگر راحت قابلیت استفاده بالای ویرایشگر و انعطاف پذیری طراحی یک مزیت در نظر گرفته شد.
  • دوره آزمایشی یا ویژگی های رایگان فرصت امتحان ایجاد وب سایت هوش مصنوعی به صورت رایگان یک مزیت در نظر گرفته شد.

پس از بررسی این پارامترها در هر یک از سازندگان وب سایت هوش مصنوعی، لیست برتر را گردآوری کردیم.

سازنده وب سایت Framer AI سفارشی ترین و مرتبط ترین سایت ها را ایجاد می کند. شما فقط توضیحی از سایت مورد نظر خود وارد می کنید و آن را دریافت می کنید. تمامی عکس ها و متن های سایت تولید شده توسط هوش مصنوعی اضافه شده اند، منحصر به فرد و مرتبط با توضیحات مجموعه هستند.

شما وب سایت خود را در حالت ویرایشگر دریافت می کنید. می توانید طرح های رنگی را انتخاب کنید و عناصر، بخش ها و صفحات را اضافه و ویرایش کنید.

در پلن رایگان می توانید وب سایت خود را طراحی و ویرایش کنید و آن را در دامنه Framer منتشر کنید. برنامه های پولی از 5 دلار در ماه شروع می شود، آنها به شما امکان می دهند وب سایت خود را در یک دامنه سفارشی منتشر کنید، تعداد صفحاتی را که می توانید ایجاد کنید و محدودیت بازدیدکنندگان سایت خود را در ماه افزایش دهید.

شاید Framer تنها یک نقطه ضعف داشته باشد – این یک سازنده وب سایت با هوش مصنوعی دسکتاپ است. شما نمی توانید یک وب سایت در نسخه موبایل ایجاد کنید.

اگر اولویت شما تصاویر یا ویدیوهای رنگی در سایت شما باشد، گزینه Site123 است. این سازنده وب سایت هوش مصنوعی دارای یک کتابخانه رسانه ای بزرگ با تصاویر استوک، ویدیوها و موارد دیگر است.

سازنده وب سایت هوش مصنوعی با توجه به پاسخ شما به سؤالات و توضیحاتی که ارائه می دهید یک وب سایت طراحی می کند. با این حال، ساختار وب سایت های تولید شده، صرف نظر از داده هایی که وارد می کنید، همیشه یکسان است. Site123 متون جهانی را اضافه می کند، نه متن های سفارشی. آنها کمتر شبیه انسان نسبت به Framer هستند، اگرچه “لحن دوستانه” در هر دو مورد در توضیحات گنجانده شده است. تصاویر اضافه شده مرتبط هستند.

شما وب سایت تولید شده را در حالت ویرایشگر دریافت می کنید. شما می توانید بخش ها و عناصر را اضافه کنید. شما می توانید متون را ویرایش کنید و سایت چندین گزینه متن آماده برای هر بخش را در اختیار شما قرار می دهد. متن های پیشنهادی با توضیحات شما مرتبط هستند. تصاویر را نیز می توان ویرایش کرد – فایل ها را از کتابخانه رسانه سازنده وب سایت هوش مصنوعی انتخاب کنید یا فایل ها را از دستگاه خود آپلود کنید.

تم، سبک و طرح رنگ وب سایت شما را می توان در مرحله ویرایش تنظیم کرد. چنین تنظیماتی در مرحله ایجاد سایت در این سازنده وب سایت هوش مصنوعی وجود ندارد.

شما می توانید وب سایت طراحی شده خود را به صورت رایگان در دامنه Site123 میزبانی کنید. توجه داشته باشید، بخش منحصربه‌فرد URL مجموعه‌ای تصادفی از حروف و اعداد است، بر خلاف بسیاری از سازندگان وب‌سایت هوش مصنوعی که امکان تعیین کلمات برای بخش منحصربه‌فرد URL شما را فراهم می‌کنند.

در پلن های پولی که از 7.80 دلار در ماه شروع می شود، می توانید وب سایت خود را در دامنه سفارشی یا در دامنه سایت 123 منتشر کنید و بخشی منحصر به فرد از URL را تعیین کنید.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  وقتی چین قوانین موقت را معرفی می کند، بازیکن دیگری مسابقه هوش مصنوعی مولد را داغ می کند

Wix به شما این امکان را می دهد که وب سایت برند خود را با استفاده از هوش مصنوعی به سرعت طراحی کنید. سازنده تنظیمات متعدد، یک رابط کاربر پسند و یک کتابخانه رسانه ای وسیع را ارائه می دهد. با این حال، Wix وب‌سایت‌هایی ایجاد می‌کند که در مقایسه با سازندگان وب‌سایت هوش مصنوعی بالا، کمتر سفارشی‌سازی و مرتبط هستند.

ایجاد وب سایت هوش مصنوعی را با پاسخ دادن به چند سوال شروع می کنید. در این مرحله می توانید عکس خود را نیز آپلود کنید و اطلاعات تماس را ارائه دهید. خالق وب‌سایت هوش مصنوعی آنها را به سایت شما اضافه می‌کند و دیگر لازم نیست آنها را به صورت دستی به سایت خود اضافه کنید. شما نمی توانید وب سایت یا توضیحات برند خود را تنظیم کنید.

سپس باید از بین موارد پیشنهادی موضوعی را انتخاب کنید. اگر تصویری را آپلود کرده‌اید، از رنگ‌های تصویر در تم‌های پیشنهادی استفاده می‌شود. بنابراین، با رنگ های نام تجاری خود گزینه های مختلفی برای تم دریافت می کنید.

شما یکی از طرح های پیشنهادی صفحه اصلی و صفحات اضافی مورد نظر خود را در سایت خود انتخاب می کنید. سازنده وب سایت هوش مصنوعی صفحات اضافی را در همان کلید صفحه اصلی ایجاد می کند.

شما وب سایت تولید شده را در ویرایشگر دریافت می کنید. متن هایی به سایت شما اضافه شده است، اما بیشتر آنها فقط نکاتی در مورد آنچه باید اینجا و آنجا بنویسید هستند. بنابراین، شما باید نسخه قابل استفاده را خودتان بنویسید. سایت تولید شده دارای تصاویر مرتبط از کتابخانه رسانه Wix است که می توانید آنها را تغییر دهید.

در پلن رایگان سازنده وب سایت هوش مصنوعی، می توانید یک وب سایت ایجاد کنید و آن را در دامنه Wix منتشر کنید. در پلن های پولی، می توانید سایت خود را در یک دامنه سفارشی منتشر کنید. قیمت طرح پرداخت شده از 16 دلار در ماه شروع می شود.

10Web یک انتخاب عالی برای کسانی است که با سایت های وردپرس کار می کنند. این سازنده وب سایت هوش مصنوعی، سایت های سازگار با وردپرس را ایجاد می کند. شما با پاسخ دادن به چند سوال، انتخاب موضوع، و مشخص کردن نام و توضیحات شرکت خود شروع می کنید. در نتیجه، یک وب سایت با متن و تصاویر استوک قابل خواندن اما غیر سفارشی دریافت می کنید.

10Web همچنین زمانی مفید است که شما یک وب سایت را می بینید و فکر می کنید “من همان سایت را می خواهم، دقیقاً همان چیزی است که نیاز دارم”. سازنده وب سایت هوش مصنوعی به شما این فرصت را می دهد که یک صفحه سایت را دوباره ایجاد کنید، فقط باید URL آن را مشخص کنید. صفحه ایجاد شده برای میزبانی در سایت وردپرس شما می باشد. شما می توانید یک سایت کامل را به این روش کپی کنید، اما باید صفحات آن را یکی یکی کپی کنید.

پس از تولید، پیش نمایش وب سایت خود را مشاهده می کنید. سازنده وب سایت هوش مصنوعی فوراً آن را در دامنه 10Web خود منتشر می کند. فقط پس از اشتراک در یک طرح پولی می توانید وارد ویرایشگر سایت شوید. در ویرایشگر، می‌توانید موضوع، طرح‌بندی و محتوا را سفارشی کنید.

سازنده وب سایت هوش مصنوعی یک طرح رایگان ارائه نمی دهد. قیمت طرح پرداخت شده از 10 دلار در ماه شروع می شود. یک دوره آزمایشی 7 روزه وجود دارد، اما برای شروع باید مشخصات کارت بانکی خود را وارد کنید.

Unbounce باعث ایجاد صفحات فرود فروش می شود. شما باید به سوالات پاسخ دهید و توضیحاتی را تنظیم کنید. ابتدا یک پروژه ایجاد می کنید. سپس در پروژه می توانید با استفاده از هوش مصنوعی یک صفحه فرود یا وب سایت طراحی کنید.

سازنده وب سایت هوش مصنوعی صفحه ای با متون سفارشی ایجاد می کند. می توانید آنها را ویرایش کنید. با کمک ویژگی های هوش مصنوعی، می توانید متن های جایگزین جدیدی را برای هر عنصر ایجاد کنید. به عنوان مثال، زمانی که می خواهید یک پاراگراف را جایگزین کنید یا یک نظر مشتری اضافه کنید. هوش مصنوعی متن های صفحه را با توجه به توضیحاتی که هنگام ایجاد پروژه تنظیم کرده اید تولید می کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  هوش مصنوعی مولد برای کار شما می آید. در اینجا 4 دلیل برای هیجان زده شدن آورده شده است

سازنده وب سایت هوش مصنوعی تصاویر مرتبط را به سایت شما اضافه می کند. می توانید آنها را تغییر دهید – تصاویر و نمادها را از کتابخانه Unbounce انتخاب کنید یا آنها را از دستگاه خود آپلود کنید.

می‌توانید هنگام ایجاد صفحه و بعداً هنگام ویرایش، موضوع وب‌سایت را سفارشی کنید. تمام تنظیمات اولیه برای رنگ ها، اندازه ها و فونت ها در ویرایشگر سازنده وب سایت هوش مصنوعی وجود دارد.

سازنده وب سایت هوش مصنوعی طرح رایگان ارائه نمی دهد. یک دوره آزمایشی 14 روزه وجود دارد، اما تنها پس از ارائه مشخصات کارت بانکی خود می توانید آن را امتحان کنید. قیمت طرح پرداخت شده از 74 دلار در ماه با پرداخت سالانه شروع می شود. هرچه طرح گران‌تر باشد، صفحات فرود یا سایت‌های بیشتری را می‌توانید منتشر کنید، و محدودیت مجاز برای بازدیدکنندگان و تبدیل‌ها بیشتر می‌شود.

مزیت سازنده وب سایت Jimdo AI تنظیمات پیشرفته سئو و ابزارهای بازاریابی است. شما می توانید وب سایت خود را تنظیم کنید:

  • عناوین و توضیحات.
  • تگ های سربرگ
  • متن جایگزین تصویر
  • 301 تغییر مسیر.
  • نقشه سایت.
  • Robots.txt.

سازنده وب سایت هوش مصنوعی همچنین یک تولید کننده متن برای اسناد، به عنوان مثال برای سیاست حفظ حریم خصوصی، و همچنین آمار، از جمله ادغام Google Analytics ارائه می دهد و به شما امکان می دهد یک کاتالوگ محصول ایجاد کنید.

با این حال، سازنده وب سایت هوش مصنوعی Jimdo نسبت به سازندگان قبلی هوش مصنوعی وب سایت های مرتبط و سفارشی کمتری طراحی می کند. شما نمی توانید در هنگام تولید سایت خود توضیحاتی را وارد کنید، فقط به سوالات پاسخ می دهید، بنابراین متون در سایت تولید شده بسیار کلی هستند.

شما سایت خود را در ویرایشگر دریافت می کنید. برای هر بخش می توانید طرح و تم متفاوتی را انتخاب کنید. همچنین می توانید تصاویر، ویدیوها و سایر فایل های رسانه ای جدید را از کتابخانه سازنده وب سایت هوش مصنوعی اضافه کنید یا آنها را از دستگاه خود آپلود کنید.

در طرح رایگان، می توانید وب سایت خود را در دامنه Jimdo میزبانی کنید. در پلن های پولی، می توانید وب سایت خود را در یک دامنه سفارشی میزبانی کنید و تنظیمات سئو و ابزارهای بازاریابی نیز در دسترس شما قرار می گیرند. قیمت طرح پرداخت شده از 9 دلار در ماه شروع می شود.

سازنده وب سایت مبتنی بر هوش مصنوعی Hostinger جایگزینی برای Jimdo است. سازنده وب سایت هوش مصنوعی ابزارهای بازاریابی پیشرفته ای مانند آمار نقشه حرارتی هوش مصنوعی و متن نویس هوش مصنوعی را ارائه می دهد. همچنین از ایجاد فروشگاه‌های آنلاین پشتیبانی می‌کند و با Google Analytics، Google Tag Manager و Meta Pixel ادغام می‌شود.

شما نام برند خود را می نویسید، نوع سایت را انتخاب می کنید و توضیحات برند را تنظیم می کنید. شما یک سایت با متون و تصاویر سفارشی تولید شده توسط خالق وب سایت هوش مصنوعی دریافت می کنید. در ویرایشگر می توانید محتوا و طراحی سایت را ویرایش کنید.

فقط پس از عضویت در یکی از طرح های پولی مولد وب سایت هوش مصنوعی می توانید وب سایت ایجاد کنید. اگر به مدت یک سال مشترک شوید، قیمت از 2.99 دلار در ماه شروع می شود. پس از پرداخت، تمامی امکانات وب سایت ساز هوش مصنوعی در اختیار شما قرار می گیرد.

اگر این فرصت را دارید، باید سعی کنید یک وب سایت در تمام سازندگان وب سایت هوش مصنوعی از لیست ایجاد کنید تا بتوانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

اگر می خواهید به سرعت یک وب سایت منحصر به فرد برای برند خود ایجاد کنید، Framer را به عنوان خالق وب سایت هوش مصنوعی خود انتخاب کنید. وب سایت ایجاد شده نیازی به ویرایش ندارد: متون و تصاویر مطابق با توضیحات مجموعه سفارشی می شوند. شما می توانید وب سایت خود را با دو کلیک منتشر کنید.

امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *