5 اپلیکیشن اندرویدی که این هفته نباید از دست بدهید

زمان مطالعه: 5 دقیقه

به گزارش مجله هشت پیک به نقل از Android Authority اندروید اتوریتی

AAW Pokemon Sleep

به نسخه 493 هفته نامه برنامه های اندروید خوش آمدید. در اینجا عناوین مهم هفته گذشته آمده است:

  • آدام موسری، رئیس اینستاگرام، به MKBHD در Threads گفت که معتقد است اندروید این هفته بهتر از آی او اس است. این موضوع باعث ایجاد یک بحث بزرگ شد که خواندن آن ب سرگرم کننده بود. می توانید در پیوند بیشتر در مورد آن بیاموزید، اما به نظر می رسد برخی از مردم هنوز نمی توانند تصمیم بگیرند که کدام یک بهتر است.
  • قیمت YouTube Premium دوباره افزایش یافته است. تغییرات بر طیفی از برنامه ها تأثیر می گذارد. طرح‌های جداگانه YouTube Premium 2 دلار بیشتر از قبل هزینه دارند. برنامه سالانه از 119.99 دلار به 139.99 دلار افزایش یافت. برنامه های دانشجویی نیز از 6.99 دلار به 7.99 دلار در ماه افزایش یافت. در نهایت، YouTube Music Premium از 9.99 دلار به 10.99 دلار در ماه می رسد. تنها طرحی که به نظر نمی رسد تحت تأثیر قرار گیرد، طرح خانواده است که در اوایل امسال افزایش قیمت داشت.
  • نتفلیکس این هفته حذف اشتراک رمز عبور را افزایش داد. محدودیت‌ها در سرتاسر جهان اعمال می‌شوند و مشترکین ایمیل‌هایی را دریافت می‌کنند تا به آنها اطلاع دهند که این تغییر در حال رخ دادن است. علاوه بر این، نتفلیکس همچنین سطح پایه خود را در ایالات متحده و بریتانیا حذف کرد، بنابراین اگر می خواهید برای جلوگیری از اشتراک گذاری رمز عبور مشترک شوید، اکنون گران تر است.
  • گوگل در حال آزمایش یک ربات هوش مصنوعی برای نوشتن مقالات خبری است. این یک معامله بسیار بزرگ است، به خصوص برای افرادی که در وب سایت هایی مانند این کار می کنند. گوگل قصد دارد به روزنامه‌نگاران در نوشتن داستان‌های خبری کمک کند و به نیویورک تایمز، واشنگتن پست و News Corp ارائه شده است. با این حال، هنوز گامی به سوی یکپارچه سازی هوش مصنوعی بالاتر است.
  • در مورد گام‌هایی که به سمت هوش مصنوعی صحبت می‌کنیم، جزئیات حمله اپل به فضای هوش مصنوعی این هفته به بیرون درز کرد. اپل GPT نام دارد و اپل به صورت داخلی روی آن کار می کند. به غیر از تایید وجود واقعی، ما چیز زیادی در مورد Apple GPT نمی دانیم. از یک پلت فرم LLM مبتنی بر Google JAX استفاده می کند و پیاده سازی خود را AJAX می نامد که بسیار شایان ستایش است. برای کسب اطلاعات بیشتر لینک را بزنید.
شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  5 اپلیکیشن اندرویدی که این هفته نباید از دست بدهید

DC Heroes & Villains

قیمت: رایگان برای بازی

DC Heroes & Villains یک بازی مسابقه سه است که با یک RPG گاچا ترکیب شده است. بخش گاچا نسبتاً استاندارد است. شما قهرمانان و تبهکاران مختلف DC را احضار می کنید، یک تیم تشکیل می دهید و از آن برای مبارزه با یک شر جدید استفاده می کنید. سیستم match-3 در حین مبارزه وارد می شود. شما اشکال را مطابقت می دهید تا حملاتی علیه افراد بد ایجاد کنید. یک عنصر شانس در آن وجود دارد که همیشه احساس خوبی ندارد. در غیر این صورت، این یک تجربه بسیار ساده است. ما بارها این نوع بازی ها را دیده ایم، اما این بازی دارای شخصیت های DC است.

اسکرین شات Viocom 2023

Vio.com برنامه رسمی خود را در ماه مارس منتشر کرد و ما امروز در مورد آن صحبت خواهیم کرد. برای کسانی که نمی دانند، Vio.com یک برنامه برای گشت و گذار در معاملات هتل است. می‌توانید از طریق به گشت و گذار در معاملات بپردازید، هتل را رزرو کنید، و همه این موارد را مستقیماً از طریق برنامه انجام دهید. همچنین دارای یک ابزار مقایسه مفید است تا بتوانید قیمت را از رقبای Vio مشاهده کنید. خود برنامه به طور معقولی تمیز است و در طول آزمایش ما به خوبی کار می کند. ما هیچ اشکال یا مشکل جدی را تجربه نکردیم. احتمالاً برخی از موارد جزئی وجود دارد زیرا اکثر برنامه های جدید دارای اشکال هستند، اما این یک برنامه شگفت آور قوی برای جدید بودن آن است.

خدمه ماهیگیری آس

قیمت: رایگان برای بازی

Ace Fishing Crew یک بازی ماهیگیری جدید از Com2uS، توسعه دهندگان Summoners War است. بله شما آن را درست خواندید. بازی نسبتاً ساده است. شما خط خود را بیرون می اندازید، آن را به اطراف تکان می دهید تا ماهی را جذب کنید، و پس از صید با ماهی می جنگید. این بیشتر یک بازی آرکید است در مقابل بازی های ماهیگیری واقعی تر که ممکن است قبلاً دیده باشید. این بازی همچنین شامل ارتقاء تجهیزات برای کسب درآمد، مراحل برای تکمیل و کارهای زیادی برای انجام است. پیدا کردن بازی‌های ماهیگیری خوب سخت است، و این یکی برای توصیه به اندازه کافی خوب است.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  تصویر زمینه چهارشنبه: تصاویر پس زمینه اندروید 2023-07-05

بودجه

قیمت: رایگان / 3.99 دلار در ماه / 39.99 دلار در سال

اسکرین شات بودجه 2023

Budgeat یک برنامه ریز غذا، سازماندهی انبار و برنامه دستور پخت است. بخش اصلی برنامه برنامه ریز غذا است. این به شما کمک می کند تا وعده های غذایی خود، لیست مواد غذایی خود را برنامه ریزی کنید و دستور العمل های آن وعده های غذایی را مدیریت کنید. می‌توانید همه چیزهایی را که در یخچال و انبار دارید وارد کنید تا بتوانید فهرست‌های خواربار که تکراری ندارند، تهیه کنید. در نهایت، این برنامه دارای صدها دستور العمل تنظیم شده است. چندین برنامه وجود دارد که کاری را انجام می دهد که این برنامه انجام می دهد، و ما یک برنامه دستور کامل را به جای یک برنامه انتخاب شده توصیه می کنیم. با این حال، به غیر از آن، این برنامه بسیار خوب است.

Pokemon Sleep

قیمت: رایگان برای بازی

Pokemon Sleep یک برنامه ردیاب خواب است که با یک بازی پوکمون ترکیب شده است. این برنامه می گوید هوشمند خود را در کنار سر خود قرار دهید. سپس خروپف، صحبت کردن در خواب و مدت زمان خواب شما را ثبت می کند. همچنین دارای یک عملکرد زنگ هوشمند، یک مولد نویز سفید، و آماری در مورد میزان خوب خوابیدن شما است. بخش بازی آن همه پوکمون هایی است که هنگام خواب جمع می شوند. مواردی که نشان داده می شوند بستگی به این دارند که برنامه چقدر خوب خوابیده است. شما همچنین می توانید با پوکمون دوست شوید، از Snorlax مراقبت کنید و موارد دیگر. جدید است، بنابراین فکر می کنیم نیاز به تنظیمات دارد. اگر ردیابی خواب دقیق باشد، که احتمالاً پس از یک یا دو شب خواب نمی‌توانیم بدانیم، پس این یک راه سرگرم‌کننده برای انجام آن است.


اگر اخبار یا نسخه‌هایی از برنامه‌ها یا بازی‌های بزرگ اندروید را از دست دادیم، در نظرات درباره آن‌ها به ما بگویید.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *