Spigen Thin Fit قاب مورد علاقه من اپل واچ سری 8 است

زمان مطالعه: 6 دقیقه

به گزارش مجله هشت پیک به نقل از Android Authority اندروید اتوریتی

قاب Spigen Thin Fit دارای یک بریدگی دقیق برای Apple Watch Digital Crown است.

Kaitlyn Cimino / Android Authority

پوشیدنی‌ها ممکن است دارای آمار دوام چپ و راست باشند، اما در پایان روز، هنوز از قطعات شکستنی ساخته شده‌اند و این شامل اپل واچ نیز می‌شود. آنها همچنین برای بسته شدن در تمام طول روز ساخته شده اند، بنابراین برآمدگی های تصادفی تا حد زیادی اجتناب ناپذیر هستند. با در نظر گرفتن این موضوع، من یک قاب محافظ Spigen Thin Fit را خریداری کردم تا کمک کند اپل واچ سری 8 خود را در حالت بالایی نگه دارد. من شک داشتم، و هنوز هم برای هر مسافرت اکسسوری را تکان نمی‌دادم، اما عادت غیرمنتظره‌ای ساختم که این مورد بسیار راحت می‌شود.

درباره این مقاله: من کیف Spigen Thin Fit Apple Watch Series 8 را به مدت یک هفته آزمایش کردم. واحد خریداری شده توسط Android Authority برای این بررسی

به اندازه کافی کوچک برای مچ دست های کوچک

Spigen Thin Fit یک گزینه مینیمالیستی برای مچ های کوچک ارائه می دهد.

Kaitlyn Cimino / Android Authority

برای تنظیم صحنه، چیزی را دارم که فقط می توان آن را مچ باریک توصیف کرد. من می خواهم فکر کنم که آنها با بازوهای من متناسب هستند، اما هرگز از کسی نپرسیده ام. در هر صورت، بیشتر ساعت‌های هوشمند روی مچ دست‌های من بزرگ به نظر می‌رسند، و این باعث می‌شود که حجم بیشتری به پوشیدنی‌های روزمره‌ام اضافه کنم که جذاب نباشد. این تا زمانی بود که قاب Spigen Thin Fit را برای Apple Watch Series 8 خود آزمایش کردم.

اسپیگن انواع لوازم جانبی اپل واچ سری 8 را تولید می کند، از ضربه گیرها و قاب ها گرفته تا محافظ های بسیار نازک صفحه نمایش. من قاب اپل واچ Spigen Thin Fit را انتخاب کردم زیرا امیدوار بودم ساعت خود را تا حد ممکن به ابعاد اصلی خود وفادار نگه دارم و در عین حال محافظت بیشتری را ارائه دهم. در یک دنیای ایده آل، من یک پرونده مخفی می خواستم که به سختی متوجه آن می شدم.

در حالی که قطعا میلی متر به اپل واچ سری 8 شما اضافه می کند، Spigen Thin Fit نسبتاً محجوب است.

همانطور که در بالا می بینید، من کسی را فریب نمی دهم. با این حال، قاب در مقایسه با سایر مواردی که من آزمایش کرده‌ام، مطمئنا نازک است و روکش براق آن توجه ناخواسته‌ای را به خود جلب نمی‌کند. هنوز هم به راحتی زیر آستین های معمولی و همچنین زیر محافظ های سفت تر راش من قرار می گیرد. من کیف را در طول تمرینات متعدد می پوشیدم و در حین ورزش احساس سنگینی نمی کرد. در واقع، نقطه ضعف طراحی سبک وزن آن این است که وقتی تنها پس از چند ست وزنه برداری را تضمین می کنم، نمی توانم این مورد را مقصر بدانم.

رابطه پاره وقت با حفاظت

اپل واچ سری 8 با قاب Spigen Thin Fit روی تقویم میز کاربر قرار دارد.

Kaitlyn Cimino / Android Authority

و با این حال، با وجود طراحی مینیمالیستی آن، چیزی که من واقعاً در مورد Spigen Thin Fit دوست دارم این است که به راحتی روشن و خاموش می شود. قاب به سادگی بدون نیاز به برداشتن بند ساعت یا انجام تنظیمات دیگر، روی صفحه ساعت شما می‌چسبد. این یک تغییر بازی برای من است زیرا اکنون مجبور نیستم زیبایی شناسی را با دوام متعادل کنم. وقتی برای پیاده روی، کارهای خانه یا تمرین با تجهیزات آماده می شوم، به کیس خود می چسبم و احساس امنیت بیشتری می کنم. سه روز بعد، وقتی برای یک شب نادر لباس می پوشم، آن را برمی گردانم و در جیب، کیف یا جا لیوانم می اندازم. به عبارت دیگر، این قاب باعث می‌شود که در مواقعی که به آن نیاز دارید، بدون نیاز به حجم اضافی، محافظت داشته باشید.

قاب ساعت بدون نیاز به برداشتن بند ساعت مستقیماً روی صفحه ساعت شما می‌چسبد.

من شخصاً این قاب ساعت را به عنوان مهمان عروسی یا مصاحبه شغلی استفاده نمی کنم. زیبایی اسپورت اپل واچ را تقویت می‌کند و حال و هوایی را ایجاد می‌کند که همیشه سعی در ایجاد آن ندارم. با این حال، بسیار راحت، بسیار مقرون به صرفه و بسیار راحت است. بدون اینکه فعالانه تلاش کنم به ساعتم آسیب برسانم، در برابر هر چیزی که در طول بررسی Spigen Thin Fit آن را انجام دادم ایستادگی کرد و هنوز کاملاً جدید به نظر می رسد.

این کیس دارای طراحی بدون پشتی است تا بتوانید بدون جدا کردن آن شارژ کنید.

Kaitlyn Cimino / Android Authority

قاب بلند شده آن به صفحه نمایش من محافظت بیشتری می کند و کوچکترین مانعی بر روی صفحه نمایش ایجاد نمی کند. کشیدن انگشت روی برنامه‌ها و آمارهای من همچنان آسان است، همانطور که بدون قاب محافظ است. برش های دقیق آن دسترسی به تاج دیجیتالی شما را حفظ می کند و دکمه پشتی دارای یک پوشش محافظ مشخص است. همچنین به دلیل طراحی بدون پشتی آن، برای شارژ نیازی به برداشتن آن نیست.

مراقبت مقرون به صرفه

Spigen Thin Fit در کنار Apple Watch Series 8 قرار دارد.

Kaitlyn Cimino / Android Authority

مهمتر از همه، Spigen Thin Fit یک سرمایه گذاری آسان است زیرا در کیف پول آسان است. قاب ساعت فقط 18 دلار قیمت دارد. کمتر از 20 دلار هزینه کمی برای محافظت از یک پوشیدنی تقریباً 400 دلاری است.

این قاب همچنین در رنگ مشکی یا Starlight و همچنین شفاف در صورتی که می خواهید رنگ اصلی قاب خود را روی صفحه نمایش نگه دارید، موجود است. من مدل مشکی را انتخاب کردم، بنابراین نمی توانم در مورد شفافیت طرح شفاف در طول زمان صحبت کنم. لوازم جانبی شفاف گاهی اوقات ممکن است با بالا رفتن سن زرد شوند، اما دیگران گزینه شفاف اسپیگن را به خوبی بررسی کردند. رنگ استارلایت با رنگ اصلی استارلایت اپل مطابقت دارد.

با این حال Spigen Thin Fit محافظ صفحه نمایش ندارد. اگر می خواهید دوام بیشتری در صفحه نمایش خود داشته باشید، باید یکی را جداگانه خریداری کنید. خوشبختانه، یک بسته چندگانه محافظ صفحه نمایش با قیمت کمتر از 10 دلار به راحتی پیدا می شود.

بررسی Spigen Thin Fit برای اپل واچ سری 8: بهترین کیس اولیه برای سری 8

انواع قاب های محافظ اپل واچ سری 8 بر روی کتاب های کتان قرار گرفته اند.

Kaitlyn Cimino / Android Authority

من هنوز کسی نیستم که بخواهم کیف بیست و چهار و هفت را بپوشم. با این حال، در Spigen Thin Fit راه حل عالی را پیدا کردم. قاب آنقدر نازک است که می تواند با لباس های روزمره من ترکیب شود، به حدی که فراموش کردم چندین بار آن را می پوشم. سپس، با ساختار جدا شونده آن، وقتی می‌خواهم ظاهری شیک‌تر داشته باشم، به راحتی می‌توان آن را پشت سر گذاشت. به عبارت دیگر، به من این امکان را می‌دهد که بدون زحمت به عنوان کسی که از فناوری خود مراقبت می‌کند، مهتاب شوم.

قاب Spigen Thin Fit یک قاب محافظ اپل واچ قابل اعتماد برای هر کسی است که می‌خواهد محافظت راحت داشته باشد، اما گزینه‌های زیادی در دسترس است.

با این حال، قاب Spigen Thin Fit تنها مورد موجود نیست. این حتی تنها گزینه اسپیگن نیست. برای یک قاب ساعت تمام وقت قوی تر، Spigen Rugged Armor (14 دلار در آمازون) دوام بیشتر و ظاهر حجیم تری ارائه می دهد. در همین حال، Otterbox All Day Cover (19 دلار در آمازون) از مواد بازیافتی ساخته شده و در رنگ های متنوعی عرضه می شود. خرده‌فروش‌هایی مانند آمازون تعداد زیادی قاب مختلف از ضربه گیرهای ساده گرفته تا طرح‌هایی که حتی دارای بند ساعت داخلی هستند را حمل می‌کنند.

بسته به بودجه، نحوه استفاده از اپل واچ و سبک شخصی شما، ارزش خرید دارد. اگر به دنبال چیزی اساسی و سازگار با خواسته های خود هستید، Spigen Thin Fit را به شدت توصیه می کنم.

Spigen Thin Fit برای اپل واچSpigen Thin Fit برای اپل واچ
AA توصیه می شود

Spigen Thin Fit برای اپل واچ

محافظت از کیس بادوام • نصب آسان • برش های دقیق برای Digital Crown

یک قاب محافظ که می توانید در چند ثانیه از آن انصراف دهید.

قاب Spigen Thin Fit یک قاب ساعت اپل به سبک سپر قابل اعتماد برای هرکسی است که می‌خواهد محافظتی راحت داشته باشد و با یک ضربه سریع آن را جدا کند.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *