5 روش برای خودکارسازی Brain Pod AI

زمان مطالعه: 3 دقیقه

به گزارش مجله هشت پیک 5 روش برای خودکارسازی Brain Pod AI
که در این بخش به محتوای این خبر با شما کاربران گرامی خواهیم پرداخت

به عنوان یک نویسنده، من همیشه به دنبال راه هایی هستم تا کل فرآیند تولید محتوا را کمی آسان تر کنم.

ابزارهای تولید محتوای هوش مصنوعی مانند Brain Pod AI-طراحی شده برای وبلاگ نویسان، سازندگان محتوا، و بازاریابان- هنگام نوشتن اولین پیش نویس پست های وبلاگ، محتوای ویدیویی، قالب های ایمیل و پست های رسانه های اجتماعی راه زیادی را طی می کند.

این برای تولید پیش نویس های اولیه عالی است. اما وقتی فرآیندهای پیرامون آن را خودکار کنید، اوضاع بسیار بهتر می‌شود.

با گردش کار خودکار ما – به نام Zaps – می‌توانید برنامه‌های مورد علاقه‌تان را به هوش مصنوعی Brain Pod متصل کنید و هر چیزی را از ذخیره پیش‌نویس‌ها در Dropbox گرفته تا اطلاع‌رسانی به تیم خود در Slack هنگام آماده شدن مقاله، خودکار کنید.

تازه به Zapier؟ این ابزاری است که به هر کسی کمک می‌کند برنامه‌ها را متصل کند و گردش‌های کاری را خودکار کند—بدون هیچ کد پیچیده. ثبت نام رایگان.

فهرست مطالب

برای شروع کار با یک قالب Zap – چیزی که ما آن را گردش کار از پیش ساخته شده خود می نامیم – فقط روی دکمه کلیک کنید. تنظیم فقط چند دقیقه طول می کشد. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد راه اندازی Zaps بخوانید.

برای تولید و مدیریت محتوا

هنگام ذخیره پست‌های وبلاگ و قطعات محتوا در پوشه‌های مختلف، هیچ کمبودی در مراحل وجود ندارد. از جمع‌آوری پیش‌نویس‌های مقاله (تولید شده توسط هوش مصنوعی) تا به اشتراک‌گذاری نتیجه نهایی در ابزار شرکت، چند ترفند وجود دارد که می‌توانید برای ساده‌سازی این فرآیند از آنها استفاده کنید.

به عنوان مثال، می‌توانید از این Zaps برای گرفتن مقالات وبلاگ نوشته شده توسط هوش مصنوعی Brain Pod و آپلود خودکار آنها در ذخیره‌سازی فایل یا ابزار مدیریت محتوا استفاده کنید. به این ترتیب، می‌توانید کپی و چسباندن ابزارهای مختلف خود را فراموش کنید و روی مهمترین بخش تمرکز کنید: ویرایش.

برای همکاری تیمی

آیا می خواهید اعضای خاصی از تیم شما متوجه شوند که یک مقاله یا محتوای جدید در هوش مصنوعی Brain Pod چه زمانی ایجاد می شود؟ ارتباط تیمی برای همکاری بهتر و فرآیند تولید وبلاگ کلیدی است.

Slack برنامه‌ای است که احتمالاً همیشه آن را باز نگه می‌دارید، بنابراین یک پلتفرم عالی برای اشتراک‌گذاری به‌روزرسانی‌های محتوا با تیمتان است. در اینجا چند الگو برای دستیابی به این هدف وجود دارد، از اطلاع رسانی به تیم خود در یک کانال خاص تا ارسال DM خصوصی با محتوای شما.

برای سئو و بازاریابی

از هوش مصنوعی Brain Pod برای نوشتن محتوای SEO، ایمیل یا تبلیغات اجتماعی استفاده می کنید؟ می‌توانید از این Zaps برای افزودن محتوای تولید شده با هوش مصنوعی به صفحات گسترده و پلت‌فرم‌های اجتماعی استفاده کنید – به شما کمک می‌کند خروجی خود را ساده کنید.

از نظر بازاریابی گسترده‌تر، اگر زمانی نیاز دارید که داستان‌های مشتری را بر اساس فرم ارسالی بنویسید (مانند سؤالات مصاحبه)، این جریان‌های کاری می‌توانند به شما کمک کنند تا با ایجاد پیش‌نویس‌های اولیه، خروجی خود را ساده کنید. هر بار که فرمی ارسال می شود، هوش مصنوعی Brain Pod کارهای سنگین را انجام می دهد و در Slack به شما اطلاع می دهد تا بدانید چه زمانی آماده است.

برای مدیریت کار و پروژه

با هوش مصنوعی Brain Pod، می‌توانید قالب‌هایی مانند ایده‌های پست وبلاگ، توضیحات محصول، ایده‌های ویدیویی و موارد دیگر تولید کنید. اما به طور کلی، شما می خواهید این الگوها را بر اساس خلاصه ها و سایر اطلاعات ارائه شده در ابزار مدیریت پروژه خود ایجاد کنید.

خوشبختانه، این گردش‌های کاری به شما امکان می‌دهد محتوایی را بر اساس وظایف جدید درون ابزارهایی مانند Asana یا Todoist ایجاد کنید – به شما کمک می‌کند کل تولید کار خود را بدون هیچ‌گونه عقب‌نشینی ساده کنید.

برای مدیریت رسانه های اجتماعی

پست های اجتماعی خاص افراد مهم در شبکه خود را دنبال کنید؟ بر کسی پوشیده نیست که بسیاری از وبلاگ ها و مقالات عالی از پست های رسانه های اجتماعی الهام گرفته شده اند. فرقی نمی‌کند درباره نکات فنی، ویژگی‌های جدید یا رویدادهای خبرساز بنویسید، پلتفرم‌هایی مانند صفحات توییتر و فیس‌بوک منابع خوبی برای تولید محتوای طولانی هستند.

با این گردش‌های کاری، می‌توانید هر زمان که یک پست اجتماعی جدید توجه شما را جلب کرد، قالب‌های محتوا و مقالات انبوه ایجاد کنید – یا پستی که شرکت خودتان منتشر کرده است.

فرآیند تولید محتوای خود را با هوش مصنوعی Brain Pod به صورت خودکار انجام دهید

با هوش مصنوعی Brain Pod و Zapier، می‌توانید همه چیز را از مدیریت فایل گرفته تا همکاری تیمی و مدیریت رسانه‌های اجتماعی را به‌طور خودکار انجام دهید – با محتوایی که دقیقاً در قلب جریان کاری شما قرار دارد.

بنابراین، چه از هوش مصنوعی Brain Pod برای سرعت بخشیدن به تولید محتوا و چه برای یافتن ایده های خبرساز وبلاگ استفاده می کنید، این تنها آغاز کاری است که می توانید با آن انجام دهید. Brain Pod AI و Zapier. اکنون ساخت Zap خود را شروع کنید و ببینید چه چیزی می توانید ایجاد کنید.

امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *