ببینید چه چیزی باعث می‌شود گوشی Nothing Phone 2 در این تیک تیک تیک بزند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

Nothing Phone 2 به لطف خالق محتوای YouTube Zack Nelson از JerryRigEverything درمان تخریب را دریافت می کند. جدیدترین ویدیوی نلسون که به خاطر ویدیوهای متعددش در مورد تعمیر تلفن‌ها و آزمایش دوام آن‌ها شهرت دارد، به مصرف‌کنندگان اوج گرفتن گوشی Nothing Phone 2 را می‌دهد تا بتوانید ببینید که چه چیزی طراحی منحصر به فرد دستگاه را تشکیل می‌دهد.

کنجکاو در مورد صفحه شیشه ای پشتی و اینکه چگونه آن ظاهری پف کرده را نشان می دهد؟ نلسون می‌گوید خوب معلوم است که هیچ چیز با ساختن شیشه به شکل پوسته لاک پشت به این زیبایی طراحی دست پیدا نکرده است. و در واقع به دلیل یک تکه شیشه ضخیم تر آنطور که برخی ممکن است باور داشته باشند، نیست.

با این حال، جالب‌تر، روشی است که Nothing مناطق نورپردازی LED منفرد گوشی را اجرا کرد. همانطور که نلسون فاش می کند، LED ها همه روی یک تخته یکنواخت نیستند. آنها به تخته های جداگانه و چندین قطعه کوچک تقسیم می شوند. که وقتی نلسون گوشی را از هم جدا می کند، خواهید دید.

خراب کردن Nothing Phone 2 به شما این ایده را می دهد که چقدر دستگاه قابل تعمیر است

https://www.youtube.com/watch?v=7O_IGGS87ko

اگر به دنبال خرید این گوشی هستید، شاید کنجکاو باشید که چقدر قابل تعمیر است. با قضاوت از خرابی، به نظر نمی رسد که جدا کردن دستگاه آنقدرها دردسرساز باشد. نلسون اشاره می‌کند که برداشتن تمام تخته‌های ناحیه نورپردازی و قطعات مرتبط به نوعی دردناک است. اما به نظر می رسد که بیشتر شبیه چیزی است که به دلیل زمان بر بودن آن است و نه دشوار.

یکی از چیزهایی که نسبتاً آسان به نظر می رسد این است که در صورت نیاز باتری را جایگزین کنید. هیچ چیز باتری را با استفاده از چسب نسبتا قوی به داخل گوشی نمی چسباند. اما همچنین دارای یک زبانه کششی است که به آسان‌تر کشیدن باتری کمک می‌کند.

به کناری راحتی و قابلیت تعمیر، حتی اگر علاقه ای به خرید این گوشی یا جدا کردن آن ندارید، باز هم نگاه جالبی به تجربه مهندسی محض مورد نیاز برای چیدن یک گوشی است. با این نوع طراحی منحصر به فرد کمتر نیست. Nothing Phone 2 به طور رسمی در 11 جولای معرفی شد و قرار است اواخر این ماه در 17 جولای در ایالات متحده عرضه شود. این اولین گوشی Nothing است که رسماً به بازار ایالات متحده می آید.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *