Threads با 100 میلیون کاربر در کمتر از یک هفته تبدیل به سریعترین برنامه در حال رشد می شود

زمان مطالعه: 3 دقیقه

به گزارش مجله هشت پیک Threads با 100 میلیون کاربر در کمتر از یک هفته تبدیل به سریعترین برنامه در حال رشد می شود
که در این بخش به محتوای این خبر با شما کاربران گرامی خواهیم پرداخت

برنامه Threads در تلفن

عکس Jaap Arriens/NurPhoto از طریق Getty Images

Threads رکورد را شکست و تبدیل به سریعترین برنامه در حال رشد شد و در کمتر از یک هفته بیش از 100 میلیون کاربر به دست آورد. رقیب توییتر ChatGPT، رکورددار قبلی را که اگرچه دقیقاً یک اپلیکیشن نبود، تنها در دو ماه 100 میلیون کاربر به دست آورد، از قدرت خلع کرد. قبل از آن، TikTok رکورد را در اختیار داشت و در 9 ماه به این رکورد رسید.

همچنین: من از دهه 80 از شبکه های اجتماعی استفاده کردم. Threads آزاردهنده ترین موردی است که من امتحان کرده ام

Threads که در 5 ژوئیه برای آی او اس و Android راه اندازی شد، از اعتبار اینستاگرام کاربران برای ثبت نام استفاده می کند و جهش را برای 1.6 میلیارد کاربر فعلی برنامه اشتراک عکس آسان تر می کند. این برنامه به عنوان یک برنامه مجزا از اینستاگرام عمل می کند که کاربران باید آن را دانلود کرده و سپس پروفایل Threads خود را برای استفاده از آن فعال کنند.

تا کنون، این اولین جایگزین توییتر است که واقعاً با موفقیت شروع به کار کرده است – حداقل تا کنون.

همچنین: تغییر این تنظیمات تلفن فوراً برنامه Threads را برای من بهتر کرد

مارک واینستین، کارشناس رسانه‌های اجتماعی و حریم خصوصی و بنیانگذار MeWe می‌گوید: «چندین شبیه‌سازی توییتر در طول سال‌ها پدیدار شده‌اند، اما همگی نتوانسته‌اند به موفقیت اصلی دست یابند. Threads با ادغام با اینستاگرام و میلیاردها کاربر فعلی آن (بسیار بیشتر از توییتر) اولین شبیه سازی توییتر است که شانس واقعی برای از بین بردن سنگر بخش خود را دارد، البته در عین حال جمع آوری داده های انبوه از کاربرانش، برای فروش به همه. مناقصه گران را هدف قرار می دهد.”

اگرچه Threads در 100 کشور موجود است، اما در اتحادیه اروپا کار نمی کند، بنابراین تعداد کاربران رکورد شکن شامل کاربران بالقوه اتحادیه اروپا نمی شود.

همچنین: موضوعاتی که به کاربران اجازه می دهند بدون پاک کردن اینستاگرام اکانت ها را حذف کنند

با این حال، متا قصد دارد در آینده Threads را در اتحادیه اروپا راه اندازی کند. مشخص نیست که آیا مانع فعلی به قوانین ضد انحصار اتحادیه اروپا در حال اجرا اشاره دارد یا نگرانی های مربوط به حریم خصوصی برنامه Threads.

واینستین می افزاید: «مشابه دیگر محصولات متا مانند فیس بوک و اینستاگرام، به نظر می رسد که Threads از طریق جمع آوری داده ها و سرمایه داری نظارت درآمد کسب خواهد کرد. «طبق جزئیات حریم خصوصی برنامه اپل، Threads مجموعه‌ای از داده‌های کاربر از جمله مکان‌ها، مخاطبین، خریدها، تاریخچه مرور، تاریخچه جستجو، اطلاعات مالی، سلامت و تناسب اندام و موارد دیگر را جمع‌آوری می‌کند.»

کاربران اینستاگرام که به Threads ملحق می شوند، یک شناسه برای نمایش آن در نمایه خود به همراه یک شمارنده برای تعداد کاربران دارند. همانطور که برنامه همچنان به رشد پایگاه کاربر خود ادامه می دهد، لازم به یادآوری است که کاربران ثبت نام شده با کاربران فعال برابری نمی کنند.امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *