OnePus 11 تحت فشار در تست دوام ترک می‌خورد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 

پشتی Oneplus 11r در پس زمینه نارنجی

 

  • OnePlus 11 در تست دوام JerryRigEverything قرار گرفت.
  • حسگر اثر انگشت گوشی با خراش های عمیق غیر قابل کار می شود
  • شیشه پشتی گوشی نیز در حین تست خمیدگی کاملا شکسته شد.

چند گوشی اخیر OnePlus در تست‌های دوام JerryRigEverything زک نلسون چندان خوب عمل نکرده‌اند. OnePlus 10 Pro به طرز بدنامی در دستان یوتیوبر در حین تست خمش به نصف تقسیم شد. OnePlus 10T نیز به همین سرنوشت دچار شد. اکنون، Nelson با تست استرس OnePlus 11 بازگشته است، و بگذارید بگوییم، قطعاً یک مورد خوب برای پرچمدار جدید توصیه می شود.

همه چیز در تست دوام OnePlus 11 به خوبی شروع می شود. نلسون این گوشی را به دلیل طراحی آن تحسین می کند و از محفظه دوربین دایره ای آن بسیار خوشش می آید. این دستگاه در تست خراش صفحه نمایش عملکرد مناسبی داشت. Gorilla Glass Victus در واقع خراشیدن صفحه نمایش گوشی را سخت می کند، مگر اینکه مانند نلسون یک چاقو به سمت آن ببرید. با این حال، شیارهای عمیق‌تر حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر را کاملا غیرقابل استفاده کرده است. یوتیوبر خاطرنشان می کند که این طبیعی نیست و حسگرهای اثر انگشت مانند این معمولاً از چنین خراش هایی جان سالم به در می برند.

در همین حال، نمایشگر از سوختن با فندک نیز جان سالم به در می‌برد و پس از تقریباً یک دقیقه زیر مشعل، هیچ آسیبی به پیکسل‌ها نشان نمی‌دهد.

جایی که وان پلاس 11 جای خود را می دهد، تست خمیدگی است. با شروع تست خم، پانل شیشه ای پشتی در سرتاسر محل ترک می خورد. با خم شدن دوم، شیشه لبه پایینی به قطعات ریز تبدیل می شود.

بقیه قسمت های پشت شیشه به راحتی با یک لمس شکسته می شود. با این حال، خبر خوب این است که OnePlus 11 مانند مدل های قبلی خود به نصف نرسید. حتی بعد از این همه شکنجه، گوشی کاملاً کار می کرد. بنابراین قدردانی از OnePlus برای بهبود دوام پرچمدار خود این بار.

 

5/5 - (3 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/CKC
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *