Nothing Ear (2) اکنون در نوع محدود مشکی موجود است

زمان مطالعه: 2 دقیقه

هیچ چیز Ear (2) را در یک نوع جدید رنگ مشکی عرضه نکرده است. جوانه‌های رنگ‌آمیزی شده به‌طور انحصاری از وب‌سایت رسمی شرکت و فقط برای مدت محدود، شاید در انبار محدود، در دسترس هستند. با این حال، مشخص نیست که چند واحد از آن ها برای فروش هستند.

Nothing Ear (2) در مارس امسال به عنوان دومین جفت هدفون بی سیم واقعی (TWS) این شرکت معرفی شد. از همان طرح امضا پیروی کرد و شفافیت بزرگترین USP بود. اما جوانه ها فقط در یک گزینه رنگی بودند که سفید ساده بود. این ممکن است برای عده‌ای معدود باشد، بیشتر به این دلیل که نسل اول Ear (1) در رنگ مشکی نیز موجود بود.

این شرکت اکنون به صحبت های طرفداران خود گوش داده و گوش (2) را در یک آواتار سیاه منتشر کرده است. “تاریک و قدرتمند”، هیچ چیز هدفون های سیاه رنگ را توصیف نمی کند. مطمئناً، آنها در این پوشش جدید رنگ براق به نظر می رسند. اما در آینده، منطقی است که چرا این شرکت Ear (2) را در زمان عرضه فقط در رنگ سفید عرضه کرد. رنگ سیاه مقداری از شفافیت را پنهان می کند، که عنصر اصلی طراحی جوانه ها است.

طراحی امضاکننده گوش (2) در سیاه و سفید به اندازه سفید به نظر نمی رسد. این کیس که به رنگ تیره مشابهی عمل می کند، شفافیت زیادی را نیز پنهان می کند. افرادی که طراحی مینیمالیستی را ترجیح می دهند ممکن است گوش مشکی (2) را انتخاب کنند، اما کسانی که جوانه ها را صرفاً برای شفافیت خود می گیرند، نباید فراتر از نوع سفید نگاه کنند. به هر حال، هر دوی آنها مجموعه ای از مشخصات و ویژگی های یکسانی را ارائه می دهند.

Nothing Ear (2) مشخصات و ویژگی ها

اگر به یک جمع بندی سریع نیاز دارید، Nothings Ear (2) دارای درایورهای دینامیکی 11.6 میلی متری با طراحی دو محفظه است. جوانه ها دارای اتصال بلوتوث 5.3 هستند و از اکثر کدک های صوتی از جمله AAC، SBC و LHDC پشتیبانی می کنند. آنها همچنین دارای گواهینامه صوتی Hi-Res و اتصال دوگانه هستند و با جفت سریع Google و جفت مایکروسافت سوئیفت سازگار هستند. گوش (2) ANC تطبیقی ​​را با حالت های متعدد ارائه می دهد. همچنین یک حالت شفافیت برای شنیدن صداهای خارجی دریافت می کنید.

هر جوانه دارای یک صفحه لمسی برای کنترل پخش موسیقی، پاسخگویی و رد تماس ها و جابجایی بین حالت های ANC است. با وجود طراحی سبک وزن، Ear (2) از عمر باتری مناسبی برخوردار است. فقط با جوانه ها بیش از شش ساعت زمان بازی دارید که با کیس به 36 ساعت می رسد. زمان پخش با ANC روشن به ترتیب به سه ساعت و 22 ساعت کاهش می یابد. این هدفون از شارژ سریع پشتیبانی می کند و دارای استاندارد IP54 برای مقاومت در برابر گرد و غبار و آب است. گوشی Nothing Ear (2) در حال حاضر با قیمت 149 دلار به فروش می رسد.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/ppP
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *