Google Nest Mini خود را با هوش مصنوعی با جابجایی مغز آن شارژ کنید

زمان مطالعه: 3 دقیقه

به گزارش مجله هشت پیک به نقل از Android Authority اندروید اتوریتی

خانواده Google Nest Mini با نشان‌واره

گزارشی از مجله هشت پیک :

  • یک توسعه دهنده از Google Nest Mini استفاده کرد، PCB و MCU آن را جایگزین کرد و راه حلی را هک کرد که از برای دستیار صوتی قدرتمند هوش مصنوعی استفاده می کند.
  • این پروژه به ما نگاهی اجمالی به آینده می دهد که چگونه بلندگوهای هوشمند مجهز به هوش مصنوعی می توانند ظاهر شوند.

Google Nest Mini یک اسپیکر هوشمند خوب است که با وجود بسته کوچکش می تواند کارهای زیادی انجام دهد. اما در عصر حاضر از هوش مصنوعی، یک اسپیکر هوشمند ساده مجهز به دستیار گوگل ممکن است تا حدودی خسته کننده به نظر برسد. در حالی که ما برای رسیدن به بلندگوهای هوشمند هوش مصنوعی به زودی دست روی دست می گذاریم، شما می توانید امور را در دستان خود بگیرید و Google Nest Mini خود را با هوش مصنوعی بسازید.

کاربر توییتر جاستین الوی Google Nest Mini خود را برای اجرای LLM، نماینده و م صوتی خود تغییر دادند.

من یک Google Nest Mini را جیلبریک کردم تا بتوانید LLM، نمایندگان و مدل‌های صوتی خود را اجرا کنید.

در اینجا یک نسخه نمایشی است که از آن برای مدیریت همه پیام‌های من (با کمک از @onbeeper)

🔊 روشن، و منتظر مهمان غافلگیر کننده باشید!

فرآیند هک با جایگزینی PCB شروع می شود، که در حال حاضر فراتر از آن چیزی است که اکثر کاربران عادی می توانند به تنهایی انجام دهند. اما اگر این فرآیند را انتخاب کردید، می‌توانید از یک تراشه وای‌فای ارزان و مناسب برای توسعه‌دهندگان استفاده کنید که به خوبی با چارچوب‌های صوتی مختلف کار می‌کند. این به نوبه خود، توانایی استفاده از بلندگو را برای تشخیص صدا و صدا در حالی که پردازش هوش مصنوعی را روی یک ماشین محلی قدرتمندتر بارگذاری می کند، باز می کند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  وقتی چین قوانین موقت را معرفی می کند، بازیکن دیگری مسابقه هوش مصنوعی مولد را داغ می کند

عله بر این، راه حل به Beeper، یک برنامه چت جهانی، متکی است. اینجاست که پیام ها می رسند و از طریق یک API تجزیه می شوند. سپس توسعه دهنده از GPT 3.5 برای خلاصه کردن پیام ها و سایر عملکردهای هوش مصنوعی استفاده می کند. نتیجه به موتور تبدیل متن به گفتار ElevenLabs منتقل می شود.

نتیجه این پروژه آزمایشی تخیل سرگرم کننده ای است از اینکه اسپیکرهای هوشمند اگر هوش مصنوعی آنها را تامین کند، چه صدایی می توانند داشته باشند.

من چندین مورد از این موارد را آزمایش کرده‌ام، پیام‌های مهم را به محض ورود، جلسات توجیهی صبحگاهی، یادداشت‌کردن ایده‌ها و یادداشت‌ها، و مرور عوامل را تجربه کرده‌ام.

من نتوانستم مقاومت کنم – در اینجا یک ویدیوی بازیگوش (بدون فیلمنامه!) از صحبت دو نفر با یکدیگر است که باعث شد از “Her” هوش مصنوعی باشند. pic.twitter.com/f9lOUciO3Y

توسعه دهنده گفت که آنها در حال کار بر روی منبع باز طراحی PCB، دستورالعمل های ساخت، سیستم عامل، ربات و کد سرور هستند. وقتی اینها منبع باز هستند، باید تصور بهتری از آنچه در زیر کاپوت اتفاق می افتد داشته باشیم.

با این وجود، این پروژه هیجان انگیزی بود که باید شاهد بود. این یک نگاه اجمالی به ما می دهد که آینده مبتنی بر هوش مصنوعی در زندگی روزمره ما چگونه خواهد بود. به جای داشتن یک بلندگوی هوشمند خواندن مطالب، هوش مصنوعی می‌تواند با ارائه خلاصه‌ای از اعلان‌های ما آن را ارزشمندتر کند.

قرار دادن تمام آن جادوی نرم افزار در رد پای یک Google Nest Mini کوچک نیز فوق العاده خواهد بود. مسلماً، پردازش در این پروژه در دستگاه دیگری انجام می‌شد، اما این تفاوت چندانی با نیاز Nest Mini به اتصال دائم اینترنت برای کار با Assistant ندارد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  Microsoft's Inspire 2023: 10 اطلاعیه سریع هوش مصنوعی و مشارکت که باید بدانید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/mZiMRC
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *