7 راه برای رفع عدم کارکرد ردیابی چرخه دوره در اپل واچ

زمان مطالعه: 7 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی 7 راه برای رفع عدم کارکرد ردیابی چرخه دوره در همراه ما باشید

آیا هر ماه تاریخ پریود خود را فراموش می کنید؟ بازدید کننده ماهانه شما بدون اعلام می آید؟ خب، ویژگی ردیابی دوره این مشکل را حل کرده است. با این حال، اگر ویژگی ردیابی چرخه دوره از کار بیفتد، چه؟ ردیابی تاریخ دوره دقیق تری یا یافتن تاریخ هایی که PMS می کنید وجود ندارد. اگر برنامه Cycle Tracking در Apple Watch شما کار نمی کند، این راهنما برای شما مناسب است.

ردیابی چرخه پریود در اپل واچ کار نمی کند

درست از ترفندهای اولیه مانند لغو جفت کردن و برقراری ارتباط جدید با اپل واچ تا غیرفعال کردن حالت کم مصرف در اپل واچ، ما راه حل های زیادی ارائه کرده ایم. اما قبل از آن، بیایید کشف کنیم که چرا ساعت هوشمند شما نمی تواند چرخه شما را ردیابی کند.

چرا ردیابی چرخه قاعدگی در اپل واچ کار نمی کند؟

از کثیف بودن سنسورهای عقب گرفته تا جفت شدن نامناسب بین آیفون و اپل واچ، عوامل متعددی می توانند مانع ردیابی کارآمد چرخه پریود شما شوند. علاوه بر این، یک اپل واچ به‌روز شده برای حذف باگ‌ها ضروری است. بنابراین، اگر دستگاه شما به آخرین نسخه watchOS به‌روزرسانی نشده است، ممکن است به همین دلیل باشد که ردیابی چرخه پریود شما کار نمی‌کند.

علاوه بر این، حتی داده های نادرست قاعدگی وارد شده در برنامه ردیابی چرخه پریود می تواند باعث ردیابی ناکارآمد شود. مشکل هرچه که باشد، دانستن تاریخ های پریود می تواند به شما در برنامه ریزی ماه کمک کند. بنابراین، برای رفع مشکلات مربوط به ردیابی دوره اپل واچ، ادامه مطلب را بخوانید.

نحوه رفع عدم کارکرد ردیابی چرخه دوره در اپل واچ

ردیابی چرخه قاعدگی برای برخی از زنان ضروری است. اگر ویژگی ردیابی کار نمی کند، در اینجا نحوه رفع مشکل آورده شده است.

1. سنسورهای عقب را تمیز کنید

اپل واچ دارای یک ویژگی تشخیص سایش خودکار است که از سنسورهای پشتی برای تشخیص اینکه آیا ساعت را پوشیده اید یا خیر، استفاده می کند. اگر سنسورها کثیف باشند، ساعت ممکن است پوست شما را تشخیص ندهد. به نوبه خود، اپل واچ ممکن است تصور کند که شما ساعت را نمی‌پوشید.

در غیر این صورت، کثیفی ممکن است باعث شود ساعت شما دمای بدن شما را افزایش ندهد. این امر به ویژه برای کسانی که از اپل واچ 8 و بالاتر استفاده می کنند بسیار مهم است، زیرا برای ردیابی چرخه قاعدگی به شدت به داده های دمای مچ دست وابسته است.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه دریافت حالت تاریک در Google Sheets (کامپیوتر و موبایل)

بنابراین، اگر سنسورهای عقب تمیز نیستند، آنها را تمیز کنید. یک پارچه میکروفیبر نرم بردارید. می توانید مقداری الکل به آن اضافه کنید. سپس به آرامی کثیفی سنسورهای عقب را پاک کنید. امیدواریم این امر باید ردیابی چرخه دوره ای را که در کار نمی کند برطرف کند.

2. اپل واچ را روی مچ درست بپوشید

برنامه سلامت اپل از شما می‌خواهد که مشخص کنید ساعت را روی کدام مچ قرار دهید. اگر اپل واچ را روی مچ نادرستی می‌زنید، ساعت شما ممکن است تصور کند که آن را نبسته‌اید.

از طرف دیگر، ساعت ممکن است اطلاعات مربوطه را به دقت دریافت نکند. نگران نباشید، زیرا با استفاده از مراحل زیر می توانید مچی را که ساعت خود را روی آن می زنید مشاهده و تغییر دهید.

مرحله 1: برنامه Watch را باز کنید. سپس به بخش General > Watch Orientation بروید.

گام 2: جهت مچ دست را درست انتخاب کنید.

مچ دست را انتخاب کنیدمچ دست را انتخاب کنید

همچنین بخوانید: نحوه تغییر جهت در اپل واچ

علاوه بر این، بررسی کنید که آیا اپل واچ را محکم می‌پوشید یا خیر. اپل توصیه می کند که اپل واچ خود را با فاصله یک انگشت اشاره از مچ دست خود ببندید. از آنجایی که تماس با پوست شما در ردیابی چرخه پریود بسیار مهم است، تناسب نامناسب ساعت می تواند مشکل ساز باشد.

3. لغو جفت و جفت مجدد با آیفون

گاهی اوقات، جفت شدن نامناسب ممکن است باعث ردیابی ناکارآمد جزئیات دوره در اپل واچ شما شود. نکته مهم این است که برنامه ردیابی چرخه اپل در نهایت با برنامه Health در آیفون شما همگام شده است. بنابراین، بهتر است ساعت را از آیفون خود جدا کرده و دوباره جفت کنید. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است.

مرحله 1: اپلیکیشن Watch را در آیفون خود باز کنید. سپس روی All Watches در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید.

گام 2: روی نماد i در کنار جزئیات ساعت خود ضربه بزنید.

مرحله 3: اکنون Unpair Apple Watch را انتخاب کنید. سپس می‌توانید گزینه Unpair X's Apple Watch را برای تکمیل فرآیند لغو جفت‌سازی انتخاب کنید.

پس از لغو جفت کردن اپل واچ، آن را دوباره جفت کنید تا ببینید آیا ساعت شما شروع به انتشار صدا کرده است یا خیر.

4. جزئیات چرخه قاعدگی را با دقت وارد کنید

برنامه ردیابی چرخه از شما می‌خواهد که داده‌های تاریخ پریود، علائم، دمای بدن و غیره را ثبت کنید. اگر این داده‌ها را اشتباه ارائه کنید یا داده‌ها را در اختیار برنامه قرار ندهید، ردیاب پریود شما آن‌طور که لازم است کار نخواهد کرد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه ارسال لینک FaceTime به اندروید و ویندوز

بنابراین، مطمئن شوید که داده ها را به طور دقیق ثبت کرده اید تا مشکلات مربوط به ردیاب چرخه دوره را برطرف کنید. در اینجا نحوه ثبت اطلاعات در Apple Watch آورده شده است.

مرحله 1: برنامه Cycle Tracking را در Apple Watch خود باز کنید. روی Log ضربه بزنید.

گام 2: سپس جزئیات مربوط به قاعدگی، فعالیت جنسی، علائم، دمای پایه بدن، لکه بینی و غیره را ثبت کنید.

5. watchOS را به روز کنید

به روز رسانی به طور موثر اشکالات را برطرف می کند و قابلیت استفاده هر دستگاه را بهبود می بخشد. بنابراین، اگر اپل واچ شما با اسپیکر خود با مشکل مواجه شد، پیشنهاد می کنیم آن را به آخرین نسخه watchOS به روز کنید. در اینجا چگونه است:

مرحله 1: برنامه Watch را در آیفون خود باز کنید. سپس به بخش General بروید.

گام 2: اکنون روی Software Update ضربه بزنید تا بروزرسانی های جدید را بررسی کنید.

مرحله 3: در این بخش، هرگونه به روز رسانی نرم افزاری جدید را بررسی کنید. اگر وجود دارد، آپدیت را دانلود کنید.

نکته: برای اطمینان از به روز بودن دستگاه خود، می توانید کلید به روز رسانی خودکار را روشن کنید.

6. حالت کم مصرف را غیرفعال کنید

ویژگی حالت کم مصرف باعث صرفه جویی در باتری اپل واچ شما در زمان کم شدن شارژ می شود. این ممکن است عملکرد برخی از ویژگی های اپل واچ شما را مختل کند. بنابراین، ردیابی چرخه پریود شما احتمالاً به دلیل حالت کم توان ناکارآمد است. برای اینکه متوجه شوید این مشکل باعث مشکل ردیابی چرخه پریود شده است، حالت کم مصرف را در اپل واچ خود غیرفعال کنید.

مرحله 1: دکمه کناری اپل واچ خود را فشار دهید تا مرکز کنترل باز شود.

گام 2: اکنون، روی نماد درصد باتری ضربه بزنید تا بررسی کنید که حالت کم مصرف روشن است یا خیر. اگر فعال شد، «حالت کم مصرف روشن» را انتخاب کنید تا حالت کم مصرف غیرفعال شود.

7. به برنامه شخص ثالث بروید

اگر هیچ چیز مشکل عملکرد برنامه ردیابی چرخه را برطرف نکرد، بهترین گزینه این است که به یک برنامه شخص ثالث بروید. یکی از برنامه های دارای رتبه برتر برای ردیابی چرخه قاعدگی Flo Period & Pregnancy Tracker است. برای دانلود اپلیکیشن در آیفون خود می توانید روی دکمه زیر ضربه بزنید. پس از انجام، به طور خودکار در اپل واچ شما منعکس می شود.

در غیر این صورت، می توانید برنامه Flo را مستقیماً از اپ استور اپل واچ خود دانلود کنید.

بدون آشفتگی خونین

اپلیکیشن ردیابی چرخه اپل واچ به معنای واقعی و مجازی شما را از یک آشفتگی خونین نجات می دهد. اگر ردیابی چرخه دوره در اپل واچ شما کار نمی کند، از راه حل های بالا برای حل مشکل استفاده کنید. دوره مبارک!

امیدواریم از این مقاله 7 راه برای رفع عدم کارکرد ردیابی چرخه دوره در اپل واچ مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات ، ما را مجله 8pic همراهی کنید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *