گلکسی اس 23 با کلید سرویس بهینه سازی بازی عرضه می شود

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 

سامسونگ این هفته به طور رسمی گلکسی اس 23 را معرفی کرد و مشخص شد که این گوشی همچنان با کلید سرویس بهینه سازی بازی عرضه می شود. همانطور که توسط Android Authority مشاهده شده است، می توانید کلید را در Game Booster Labs پیدا کنید. این منویی است که در آن کاربران می توانند ویژگی های آزمایشی را پیدا کنند. اگرچه شایان ذکر است که این تنها ویژگی موجود در آن است و هیچ نشانه ای وجود ندارد که سامسونگ قصد دارد موارد بیشتری را اضافه کند.

اگر با ضامن سرویس های بهینه سازی بازی آشنا نیستید، قبل از اینکه به گلکسی اس 23 بیاید در گلکسی اس 22 وجود داشت. البته به عنوان یک ویژگی که در ابتدا نمی توانستید آن را خاموش کنید. و در بیشتر موارد مورد علاقه کاربران نبود زیرا باعث کاهش عملکرد در هنگام بازی می شد. این ویژگی که کمتر مورد استقبال قرار گرفت باعث شد سامسونگ از طریق یک به‌روزرسانی این کلید را اعمال کند. به کاربران امکان می دهد آن را برای عملکرد بهتر غیرفعال کنند. ضامن با گلکسی S23 بازگشته است. با این حال، این لزوماً دلیلی برای نگرانی نیست.

تعویض سرویس‌های بهینه‌سازی بازی در گلکسی S23 ممکن است کار زیادی انجام ندهد

در توضیحی که در زیر کلید تغییر ویژگی آمده است، از یک سیستم مدیریت عملکرد بازی آزمایشی استفاده کنید که ممکن است عملکرد بازی را بهبود بخشد. تمایل به ایجاد گرما دارد.» اساساً، سامسونگ می‌گوید که غیرفعال کردن GOS ممکن است باعث افزایش عملکرد بازی شود. و در تئوری باید. از آنجایی که غیرفعال کردن GOS باید به کاربران امکان دسترسی به پتانسیل کامل چیپست Snapdragon 8 Gen 2 را بدهد.

به طور طبیعی، همچنین، این می تواند منجر به گرم شدن دمای تلفن در طول جلسات بازی طولانی مدت بازی های سخت شود. مانند Genshin Impact. اما اگر بازی‌های موبایلی زیادی انجام می‌دهید، احتمالاً از قبل می‌دانید که گرم شدن تلفن استثناست.

Android Authority اشاره می‌کند که در حال حاضر مشخص نیست که آیا این کلید واقعاً تأثیری بر عملکرد دارد یا خیر. اما خوب یا بد، ضامن وجود دارد. بنابراین اگر قصد دارید گلکسی S23 تهیه کنید، در صورتی که می‌خواهید GOS را غیرفعال کنید، این کلید را در نظر داشته باشید.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/FEW
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *