چگونه حساب Threads خود را غیرفعال کنیم

زمان مطالعه: 3 دقیقه

بنابراین برای بررسی آن در Threads ثبت نام کردید و اکنون می خواهید حساب خود را غیرفعال کنید؟ خب، خوشبختانه اینستاگرام و متا به شما این امکان را می دهند که حساب Threads خود را غیرفعال کنید، حتی اگر نتوانید آن را به طور کامل حذف کنید. در حالی که می توانید آن را حذف کنید، باید اکانت اینستاگرام خود را نیز حذف کنید، زیرا آنها بسیار به هم گره خورده اند.

بنابراین امروز، در این مقاله، قصد داریم به شما نشان دهیم که چگونه می توانید حساب Threads خود را غیرفعال کنید. در واقع بسیار ساده است و تنها چند مرحله طول می کشد.

چگونه حساب Threads خود را غیرفعال کنیم

برنامه Threads خود را در تلفن هوشمند خود باز کنید. این در آی او اس و Android به همین صورت عمل می کند.

روی نماد در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید. به نظر می رسد دو خط است.

اسکرین شات 20230707 102352 متوسط

اکنون، روی آن ضربه بزنید حساب.

اسکرین شات 20230707 102356 متوسط

سپس روی آن ضربه بزنید غیرفعال کردن پروفایل.

اسکرین شات 20230707 102359 متوسط

در صفحه بعدی، از شما می پرسد که آیا مطمئن هستید که می خواهید حساب خود را غیرفعال کنید. روی ضربه بزنید “غیرفعال کردن نمایه Threads”.

اسکرین شات 20230707 102402 متوسط

اکنون نمایه شما غیرفعال می شود و می توانید هر زمان که خواستید برگردید و دوباره آن را فعال کنید. به یاد داشته باشید، شما در واقع نمی توانید حساب Threads خود را بدون حذف اکانت اینستاگرام خود حذف کنید.

چگونه حساب Threads خود را حذف کنیم

از آنجایی که Threads و Instagram بسیار نزدیک به هم هستند، متأسفانه نمی توانید فقط حساب Threads خود را حذف کنید.

به گفته متا، برای حذف اکانت Threads خود، باید اکانت اینستاگرام خود را حذف کنید. بنابراین بهترین راه برای انجام این کار این است که حساب Threads خود را غیرفعال کنید یا یک حساب کاربری ساختگی اینستاگرام برای Threads ایجاد کنید و اگر تصمیم گرفتید که نمی خواهید به Threads بپیوندید، آن را حذف کنید.

بعید است در آینده تغییر کند، زیرا در سیاست حفظ حریم خصوصی Threads توضیح داده شده است. اگرچه، اگر پس‌بک کافی وجود داشته باشد، متا می‌تواند در آینده این تغییر را ایجاد کند. اما از آنجایی که بسیار نزدیک به اینستاگرام است، ممکن است هرگز این اتفاق نیفتد.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *