اسم رمز اندروید 15 ظاهرا فاش شد – «بستنی وانیلی»

زمان مطالعه: 2 دقیقه

اندروید 15 در سال 2024 وارد بازار خواهد شد

در حالی که گوگل در حال آماده سازی اندروید 14 برای انتشار عمومی در آگوست امسال است، همچنین در حال توسعه اندروید 15 برای سال های آینده است. اسم رمز اندروید 15 اکنون فاش شده است و نام رمزی با مضمون دسر با طعم وانیلی است.

این به یک سنت تبدیل شده است که گوگل نسخه های اندروید را به نام دسر و کیک نامگذاری می کند و اندروید 15 نیز از این قاعده مستثنی نیست. به گفته توسعه دهندگان XDA، اندروید 15 “بستنی وانیلی” نامیده می شود. به همین ترتیب، اسم رمز اندروید 14 «کیک وارونه» بود و اندروید 13 تیرامیسو نام داشت.

این ترتیب نامگذاری برای کاربران و شرکت ها معنای خاصی ندارد. دلایل این روش نامگذاری ناشناخته است. با این حال، یکی از سخنگویان گوگل زمانی گفت که این شرکت نام نسخه اندروید را به نام بیابان ها می نامد زیرا اندروید بیش از یک میلیارد هوشمند را تامین می کند و این دستگاه ها زندگی ما را شیرین می کنند. صرف نظر از صحت این ادعا، گوگل چند سال پیش اعلام کرد که استفاده از نام های بیابان را برای محصولات اندرویدی متوقف خواهد کرد.

اندروید 15 در سال 2024 وارد بازار خواهد شد

نسخه پایدار اندروید 14 در ماه های آینده عرضه خواهد شد، اما گوگل در حال آماده سازی نسخه پانزدهم برای سال 2024 است. با این حال، می‌توانیم انتظار پیشرفت‌های معمولی و مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید را داشته باشیم.

دو چیز وجود دارد که می‌تواند اندروید 15 را به یک نسخه اندرویدی مورد انتظار برای سال 2024 تبدیل کند. اول ویژگی‌های ارتباط ماهواره‌ای داخلی است. این شکل از ارتباط بیشتر مورد توجه شرکت‌ها قرار گرفته است و شرکت‌های OEM مانند و موتورولا آن را به محصولات خود می‌آورند. اپل با 14 ابتکار عمل را در دست گرفت، شرکت های بیشتری از این روند پیروی می کنند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  چگونه مشکل خط سبز روی صفحه نمایش گوشی اندرویدی خود را برطرف کنیم

چیز بعدی برای اندروید 15 می تواند ابزارها و ویژگی های مبتنی بر هوش مصنوعی باشد. با توجه به گسترش شدید هوش مصنوعی در بین صنایع مختلف و تولیدکنندگان گوشی های هوشمند، اندروید 15 می تواند ویژگی های هوش مصنوعی بیشتری را به همراه داشته باشد. گوگل اخیرا Bard را برای رقابت با ChatGPT معرفی کرده است و یوتیوب در حال آماده سازی ابزارهای هوش مصنوعی برای سازندگان است.

5/5 - (2 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/ejnLld
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *