YouTube Premium در حال افزایش قیمت است، اما شما آن را لغو نخواهید کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی YouTube Premium در حال افزایش قیمت است، اما شما آن را لغو نخواهید کرد
همراه ما باشید

Google قیمت‌ها را در YouTube Premium (که شامل YouTube Music می‌شود) افزایش می‌دهد و اکنون 13.99 دلار در ماه یا 139.99 دلار در سال در ایالات متحده هزینه دارد. این افزایش ماهیانه 2 دلار یا افزایش 20 دلاری در سال بسته به برنامه شما است.

علاوه بر این، YouTube Music نیز از 9.99 دلار به 10.99 دلار در ماه افزایش قیمت پیدا می کند. این فقط برای کسانی است که مشترک هستند فقط YouTube Music.

بعد از اینکه طرح خانواده در اواخر سال گذشته افزایش قابل توجهی پیدا کرد، فقط زمان زیادی بود که طرح فردی YouTube Premium افزایش یابد.

در حالی که گوگل هنوز اشاره نکرده است که کاربران فعلی چه زمانی این افزایش قیمت را مشاهده خواهند کرد، کاربران جدید در حال حاضر این موضوع را هنگام ثبت نام مشاهده می کنند. این احتمال وجود دارد که افزایش قیمت در چرخه صورتحساب بعدی شما آشکار شود. اگر مشترک Google Fi هستید و YouTube Premium را هم دریافت می‌کنید، همچنان شامل خواهد شد. به یاد داشته باشید که فقط برای یک سال است، بنابراین برای اکثر مردم، در نوامبر به پایان می رسد.

با وجود افزایش قیمت، همچنان YouTube Premium را حفظ خواهید کرد

و می خواهید بدانید چرا؟ زیرا گوگل در حال سرکوب مسدود کننده های تبلیغات است و تبلیغات در یوتیوب اکنون مضحک هستند. دلیلی وجود دارد که Google یک ماه آزمایشی رایگان را برای کاربران جدید ارائه می‌کند (و بسیاری از OEM‌های Android نسخه آزمایشی رایگان 3 یا 6 ماهه را با خرید ارائه می‌دهند). این باعث می‌شود که تبلیغات را نبینید، بنابراین وقتی دوره آزمایشی به پایان رسید، تصمیم می‌گیرید هزینه آن را بپردازید تا نیازی به دیدن آن تبلیغات نداشته باشید.

حتی با 14 دلار در ماه، هنوز معامله بسیار خوبی است. از آنجایی که YouTube Music را دریافت می‌کنید، که در حال حاضر 10 دلار (اکنون 11 دلار) ارزش دارد. بنابراین شما اساساً 3 دلار بیشتر برای YouTube بدون آگهی، بارگیری، پخش پس‌زمینه و چند ویژگی دیگر می‌پردازید. راستش را بخواهید، حتی با این افزایش قیمت، باز هم معامله بسیار بهتری نسبت به Spotify، Apple Music یا Amazon Music است. بنابراین بعید است که گوگل در اینجا مشترکین YouTube Premium را از دست بدهد.

اسکرین شات 2023 07 20 در 8 24 08 AM

امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/mqTbnj
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *