WatchOS 10 Public Beta هم اکنون در دسترس است

زمان مطالعه: 2 دقیقه

علاوه بر اینکه آی او اس 17 نسخه بتای عمومی امروز منتشر شد، اپل نیز ساعت 10 عمومی بتا را امروز منتشر کرد. بنابراین اکنون می توانید ثبت نام کرده و نسخه بتای عمومی را در اپل واچ خود اجرا کنید. وب سایت هنوز برای ثبت نام فعال نیست، اما باید در دقایق آینده تغییر کند.

watchOS 10 ارتقاء بسیار مهمی برای اپل واچ در سال جاری است و در واقع در سه نسخه بتای اول توسعه‌دهنده بسیار روان اجرا شده است. بنابراین وجود دارد که.

هنگامی که بتوانید برای نسخه عمومی بتا ثبت نام کنید، به روز رسانی در اندازه بسیار سنگینی ارائه می شود. اندازه آن باید حدود یک گیگابایت باشد و باید ساعت خود را روی شارژر و بالای 50 درصد شارژ داشته باشید. از آنجایی که این یک به‌روزرسانی بزرگ است، واقعاً نمی‌خواهید ساعتتان باتری آن را از دست بدهد و در وسط به‌روزرسانی بمیرد.

چه چیزی در watchOS 10 جدید است؟

با watchOS 10، اپل در واقع یک طراحی مجدد بزرگ را در اینجا ارائه کرد. و همچنین نحوه کار برخی چیزها را تغییر داد. بنابراین باید حافظه عضلانی خود را دوباره کار کنید. به عنوان مثال، با کشیدن انگشت از پایین به بالا، به جای تنظیمات سریع، فهرستی از ویجت ها باز می شود. اکنون با ضربه زدن روی دکمه کناری تنظیمات سریع باز می شود. از جمله چند تغییر دیگر.

ویجت‌های watchOS 10 واقعاً خوب هستند. با این حال، در حال حاضر بیشتر به ویجت های شخص اول محدود شده اند. بنابراین شما فعالیت، ساعت، ضربان قلب، آب و هوا و موارد دیگر را از اپل دارید. هنوز هیچ برنامه شخص ثالثی با ویجت وجود ندارد. با نزدیک‌تر شدن به عرضه در سپتامبر، این باید تغییر کند.

اپل همچنین دو واچ فیس جدید را در watchOS 10 معرفی کرد که شامل پالت و اسنوپی می شود. صفحه ساعت اسنوپی دارای شخصیت هایی از کارتون Peanuts است و در طول روز با انیمیشن ها تغییر می کنند. حداقل می توان گفت این یک صفحه ساعت بسیار جذاب است.

اما این watchOS 10 است و اکنون در نسخه بتا عمومی در دسترس است، که به این معنی است که ما به یک نسخه پایدار نزدیک می شویم.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *