OpenAI یک برنامه ChatGPT برای آی او اس راه اندازی می کند (با اندروید برای دنبال کردن)

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 

OpenAI زمانی که در سال 2022 به صورت عمومی عرضه شد، توجه زیادی را به خود جلب کرد و از طریق یک رابط چت ساده – چه نکات سفر یا منطق مرتبط با کد – به گنجینه اطلاعات دسترسی پیدا کرد. محبوبیت آن به این معنی است که مردم به دنبال راه های ساده ای برای دسترسی به این ابزار خواهند بود و این امر به تازگی امکان پذیر شده است.

 

ChatGPT به تلفن می آید

در 18 می 2023، OpenAI برنامه ChatGPT خود را برای آی او اس از طریق پستی در وبلاگ OpenAI معرفی کرد. به گفته این شرکت، این انتشار به دلیل افزایش مستمر علاقه کاربران، به ویژه از سوی کسانی است که دوست دارند از این ابزار در هنگام حرکت استفاده کنند.

برنامه ChatGPT برای دانلود از طریق اپ استور در دسترس است و استفاده از آن مانند همتای وب سایت خود رایگان خواهد بود. این برنامه همچنین دارای قابلیت همگام سازی تاریخچه در همه دستگاه ها است. OpenAI همچنین از برنامه به عنوان یک نقطه لمسی برای Whisper، راه حل صوتی به متن مبتنی بر خود، استفاده می کند و به کاربران اجازه می دهد تا از طریق ورودی صوتی، درخواست ها را ارائه دهند.

علاوه بر این، کاربران پرداختی می توانند به GPT-4 و سایر مزایای اشتراک ChatGPT Plus در برنامه نیز دسترسی داشته باشند!

در حالی که ندیدن یک برنامه ی ناامید کننده است، OpenAI اعلام کرده است که قصد دارد برنامه اندرویدی بعدی را راه اندازی کند، اگرچه هنوز تاریخ یا چارچوب زمانی دقیقی را به اشتراک نمی گذارد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  طرح زمینه Discord Profile و سایر تغییرات ذخیره نشده را رفع کنید

در زمان انتشار، برنامه ChatGPT برای آی او اس فقط برای بارگیری در ایالات متحده موجود است. در هفته های آینده در مناطق بیشتری عرضه خواهد شد.

در اینجا نحوه بارگیری ChatGPT در آیفون خود آورده شده است

برای دانلود ChatGPT در آیفون خود، در App Store با کلمات کلیدی “ChatGPT” یا “OpenAI” جستجو کنید. نام برنامه رسمی OpenAI ChatGP است.

برای تأیید اینکه برنامه صحیح را دانلود می کنید، به دنبال نماد برنامه در تصویر زیر بگردید و مطمئن شوید که توسعه دهنده مذکور OpenAI است. این به شما کمک می کند تا یک برنامه جعلی ChatGPT را شناسایی کرده و از دانلود آن جلوگیری کنید.

App Store<\/a>"">
اعتبار تصویر: OpenAI از طریق فروشگاه App

هنگامی که برنامه ChatGPT را در فروشگاه App شناسایی کردید، روی آن ضربه بزنید گرفتن را فشار دهید تا برنامه را دانلود کنید و مراحل احراز هویت را که آیفون شما از شما خواسته است دنبال کنید.

از ChatGPT یکپارچه در آیفون خود استفاده کنید

راه‌اندازی یک برنامه رسمی ChatGPT در آیفون، دسترسی به این سرویس را آسان‌تر می‌کند و سهولت استفاده را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد و به کاربران اجازه می‌دهد تا تمرکز بیشتری روی استفاده از اعلان‌های ایده‌آل داشته باشند و زودتر راه‌حلی برای شک‌های خود پیدا کنند. این یک افزونه خوشایند است، و ما امیدواریم که به زودی نسخه اندرویدی آن وجود داشته باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/sts
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *