Microsoft’s Inspire 2023: 10 اطلاعیه سریع هوش مصنوعی و مشارکت که باید بدانید

زمان مطالعه: 7 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی Microsoft's Inspire 2023: 10 اطلاعیه سریع و مشارکت که باید بدانید
همراه ما باشید

لوگوی مایکروسافت روی گوشی

تصاویر SOPA / مشارکت کننده / گتی ایماژ

زمان آن رسیده است که یک گردآوری سریع “رعد و برق” از هوش مصنوعی مایکروسافت و اعلامیه های مشارکتی که در مقاله های عمیق تر به آن پرداخته ایم، بپردازیم.

همچنین: بهترین چت ربات های هوش مصنوعی

کلاه خود را آویزان کنید، زیرا ما به سرعت حرکت خواهیم کرد و زمین های زیادی را پوشش خواهیم داد.

1. مایکروسافت 365 Copilot قیمت گذاری

ما چند خبر خوب و چند خبر بد برای علاقه مندان به Microsoft 365 Copilot داریم. Microsoft 365 Copilot یک ابزار مدل زبان بزرگ هوش مصنوعی (LLM) است که می‌تواند به شما در نوشتن، خلاصه‌سازی و ایجاد از درون برنامه‌های مایکروسافت آفیس کمک کند. به آن به عنوان چیزی شبیه به ChatGPT تعبیه شده با هوشمندی در مورد هر اپلیکیشن آفیس فکر کنید.

خبر خوب این است که Microsoft 365 Copilot اکنون قیمت دارد. برای مشتریان Microsoft 365 E3، E5، Business Standard و Business Premium که عموماً در دسترس هستند، ماهیانه 30 دلار به ازای هر کاربر است.

خبر بد؟ اول، تاریخ در دسترس بودن عمومی اعلام نشده است. و دوم، کاربران مصرف کننده (به عنوان مثال، مایکروسافت 365 خانواده) انتظار نمی رود که به این زودی قابلیت های Copilot ارائه شود.

2. قابلیت های هوش مصنوعی مرتبط با فروش

فعالیت‌های مرتبط با فروش و هوش مصنوعی، مسابقه‌ای هستند که در بهشت ​​ساخته شده‌اند. اگر به آن فکر کنید، فعالیت‌های فروش اغلب نیازمند مدیریت مجموعه‌ای از موقعیت‌ها هستند که همه کمی متفاوت هستند. نمایندگان فروش نسبتاً سریع در مشاغل خود جابجا می شوند، بنابراین آنها اغلب کمتر از آنچه شغلشان تقاضا می کند و مشتریان نیاز دارند تجربه دارند. به علاوه، مشتریان بیشتر و بیشتری انتظار پاسخ های تقریباً فوری به درخواست های مشتری و پشتیبانی فنی دارند. هوش مصنوعی می تواند به همه اینها کمک کند.

همچنین: بر اساس تحقیقات، هوش مصنوعی مولد می تواند 5 ساعت در هفته باعث صرفه جویی در حرفه بازاریابی شود

برای این منظور، مایکروسافت تعداد زیادی اعلامیه برای Inspire 2023 مربوط به اتوماسیون فروش دارد. Dynamics 365 Customer Insights تجزیه و تحلیل داده های تقویت شده با هوش مصنوعی و پیش بینی داده های تعامل با مشتری را ارائه می دهد. این همچنین در یک برنامه اشتراک برای کمک به هماهنگی سفر مشتری ارائه می شود. Microsoft Sales Copilot طیف وسیعی از ابزارهای بهره وری و پشتیبانی را برای کاربران CRM فراهم می کند. برنامه جدید AIM این شرکت، پشتیبانی هدایت‌شده با هوش مصنوعی را برای انتقال مشتریان از داخل محل به برنامه‌های مبتنی بر ابر فراهم می‌کند.

در نهایت، ربات‌های چت با Copilot به سازمان‌های فروش کمک می‌کنند تا چت‌بات‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را با تمام قابلیت‌های سرویس‌هایی مانند ChatGPT، اما به‌طور خاص برای خدمات مشتری طراحی شده و حاوی دانش منحصربه‌فردی از محصول و خدماتی است که مشتریان نیاز دارند، ارائه کنند.

3. بهبود عملیات تجاری با قابلیت های هوش مصنوعی

یک تجارت واقعاً یک ماشین غول پیکر است. هر کاری که یک کسب و کار انجام می دهد را می توان به عنوان یک فرآیند شناسایی کرد. و اگر بتوان آن را به عنوان یک فرآیند، یک سری مراحل شناسایی کرد، می توان آن را بهینه کرد. اتوماسیون فرآیند و فرآیند کاوی برای درک عملیات تجاری، به حداکثر رساندن بینش فرآیند و کاهش پیچیدگی فرآیندها استفاده می شود. به این ترتیب، سازمان ها می توانند گلوگاه ها را پیدا کرده و از بین ببرند، هزینه ها را کاهش دهند و بهره وری کلی را افزایش دهند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  Google Nest Mini خود را با هوش مصنوعی با جابجایی مغز آن شارژ کنید

ابزار مایکروسافت برای انجام این کار، Power Automate Process Mining نام دارد. این به معنای ارائه تجزیه و تحلیل و بینش در مورد فرآیندهای کسب و کار برای بهبود مستمر است. اعلامیه بزرگ در Inspire 2023 در دسترس بودن عمومی برای Power Automate Process Mining است که تقریباً دو هفته دیگر یعنی در اول آگوست خواهد بود.

همچنین: اینگونه است که هوش مصنوعی مولد می تواند اقتصاد گیگ را به سمت بهتر شدن تغییر دهد

ویژگی‌های هوش مصنوعی شامل ابزارهایی هستند که بینش‌های فرآیندی را برای بهینه‌سازی فرآیندهای موجود، بهبود کارایی و ارائه پیشنهادهای اتوماسیون ایجاد می‌کنند.

این شرکت همچنین قالب‌های خارج از جعبه را برای کمک به شروع سریع‌تر، ادغام عمیق هوش مصنوعی با وظایف اتوماسیون فرآیند و تجزیه و تحلیل، و یک محیط بهبود مستمر فرآیند ارائه می‌کند، بنابراین تجزیه و تحلیل فرآیند یک ابتکار یک بار نیست، بلکه می‌تواند ساخته شود. به DNA کلی تمام فرآیندهای شرکت. سرانجام، مایکروسافت تعدادی از گزینه های مجوز را اعلام کرد.

دو منبع مفید، برنامه‌های آزمایشی هستند، بنابراین می‌توانید ابزار را بررسی کنید، و یک راهنمای شروع.

4. به برنامه پشتیبانی مهاجرت Azure ارتقا دهید

مایکروسافت با اثبات اینکه حتی هوش مصنوعی نمی‌تواند ما را از تغییر نام محصولات نجات دهد، برنامه مهاجرت و نوسازی Azure (AMMP) خود را به Azure Migrate and Modernize تغییر نام داده است، زیرا آنها می‌توانند.

این برنامه با نام کوتاه (که هنوز واقعاً از زبان خارج نمی‌شود) مجموعه گسترده‌ای از ویژگی‌ها، از جمله ارزیابی‌ها و مشوق‌های عمیق‌تر شریک، و همچنین پشتیبانی از بارهای کاری اضافی مانند محاسبات با کارایی بالا (HPC)، اوراکل، لینوکس را ارائه می‌کند. ، SAP و مهاجرت های مرکزی.

همچنین: مایکروسافت و TikTok به هوش مصنوعی مولد نوعی حافظه می دهند

در Inspire 2023، مایکروسافت قصد خود را برای انجام “سرمایه گذاری قابل توجه برای افزایش مقیاس و در دسترس بودن” Azure Migrate و Modernize اعلام کرد.

5. سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری در حمایت از نوآوری شریک

امروز در Inspire 2023، مایکروسافت یک “سرمایه گذاری اختصاصی و افزایشی 100 میلیون دلاری” را در حوزه تجزیه و تحلیل و هوش مصنوعی اعلام کرد. هدف این برنامه کمک به شرکا برای گنجاندن راه حل های هوش مصنوعی در برنامه ها، ایجاد بینش از تجزیه و تحلیل، و ساخت برنامه های کاربردی ابری سفارشی با قابلیت های هوش مصنوعی، مانند راه حل های کمکی هوش مصنوعی سفارشی با استفاده از داده های ارائه شده توسط مشتری یا فروشنده است.

غول ردموند قصد دارد به عنوان بخشی از مهاجرت، نوسازی و ارائه راه حل های جدید، به عنوان شرکای “کاوش و طراحی قابلیت ها برای حجم کاری منحصر به فرد تجاری”، کمک های هدایت شده ارائه دهد.

6. برنامه شریک جدید هوش مصنوعی مایکروسافت در ابر

برنامه جدید AI Cloud Partner که در Inspire 2023 معرفی شد، برای استفاده از ابتکارات مایکروسافت AI و Microsoft Cloud با شرکای خود طراحی شده است تا به شرکا در ساخت برنامه های مبتنی بر هوش مصنوعی، مدرن سازی برنامه های موجود با هوش مصنوعی جدید و کمک به شرکت ها برای انتقال خدمات به فضای ابری طراحی شده است. با سرعت بیشتر

از آنجایی که اکنون به نظر می رسد هر شرکت بزرگ فناوری به متاورس خاص خود نیاز دارد، مایکروسافت اعلام کرد که متاورس صنعتی آن در اوایل سال 2024 در دسترس برنامه شریک ابری هوش مصنوعی مایکروسافت قرار خواهد گرفت.

همچنین: هوش مصنوعی مولد برای کار شما می آید. در اینجا 4 دلیل برای هیجان زده شدن آورده شده است

توجه داشته باشید که اگر شریک فعلی مایکروسافت هستید، یا فوراً یا به زودی به برنامه شریک جدید AI Cloud منتقل خواهید شد. شما برای وارد شدن به برنامه نیازی به انجام هیچ اقدامی ندارید و تمام مزایا و نامگذاری های موجود شما حفظ خواهد شد.

7. تعیین شریک راه حل های جدید

برنامه شرکای ابری جدید هوش مصنوعی همچنین به شرکای خاصی یک نام هوش مصنوعی اختصاص می‌دهد که می‌توانند از آن در تلاش‌های بازاریابی خود برای آگاهی بخشیدن به این واقعیت استفاده کنند که سطح خاصی از تخصص در ارائه خدمات در سطح هوش مصنوعی دارند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  آنتروپیک Claude 2، نسل بعدی چت ربات هوش مصنوعی «دوستانه» را راه اندازی کرد

مایکروسافت همچنین انواع نام‌گذاری‌های جدید دیگری را اعلام کرد که نشان‌دهنده مهارت‌ها و تخصص‌های اثبات‌شده دیگری هستند، از جمله تعیین خدمات آموزشی، تعیین ISV (فروشنده مستقل نرم‌افزار)، و تعیین خدمات پشتیبانی.

8. در دسترس بودن کلی برنامه موفقیت ISV

سال گذشته، مایکروسافت اعلام کرد که آماده است تا برنامه موفقیت آمیز ISV خود را توسعه دهد. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که فروشندگان نرم افزار مستقل در مراحل اولیه را انتخاب کند و به آنها کمک کند تا برنامه های کاربردی “معماری خوبی” بسازند، در بازار مایکروسافت منتشر کنند و فروش را افزایش دهند. به عنوان یک مزیت کلیدی، هزاران دلار دسترسی به خدمات مایکروسافت و آزور را شامل می شود.

همچنین: 5 راه برای کشف استفاده از هوش مصنوعی مولد در محل کار

امروز، مایکروسافت در دسترس بودن کلی برنامه موفقیت ISV را اعلام کرد. اگر فکر می کنید عملیات کدگذاری کوچک شما موارد مناسبی دارد، می توانید درخواست دهید.

9. فروشندگان بازار می توانند راحت تر با هم کار کنند

ماه گذشته، مایکروسافت پیشنهادات خصوصی چند جانبه را در بازار مایکروسافت اعلام کرد. وقتی اعلام شد، برنامه در پیش نمایش خصوصی بود. امروز، در Inspire 2023، مایکروسافت اعلام کرد که ویژگی پیشنهادات خصوصی چند حزبی به طور کلی در دسترس است.

بنابراین پیشنهادات خصوصی چند جانبه چیست؟ اساساً، این راهی است که شرکای مایکروسافت با استفاده از ابزارهای بازار تجاری مایکروسافت، با یکدیگر همکاری کنند و با یکدیگر در مناقصه قرار دهند. چند تفاوت در این قابلیت وجود دارد که شرکا باید از آن آگاه باشند. اول، نهاد صورتحساب واقعی (شریکی که فروش را انجام می دهد) باید مشخصات مالیاتی ایالات متحده داشته باشد. شرکای بازار که از این ویژگی استفاده می‌کنند ممکن است قصد انجام معامله را نیز نشان دهند، که به شرکا اجازه می‌دهد قبل از فروش در آماده‌سازی برای مناقصه و سایر تعاملات با مشتری گرد هم آیند.

اساساً، اگر به معاملات بزرگی نگاه می کنید که در آن دسته ای از فروشندگان مختلف باید دور هم جمع شوند تا مناقصه ارائه دهند و خدمات ارائه دهند، و می خواهید این کار را تحت نظارت بازار تجاری انجام دهید، اکنون می توانید این کار را انجام دهید.

10. نشان دادن نحوه انجام آن با Epic Systems

مایکروسافت برای نشان دادن اینکه چگونه هوش مصنوعی و ابتکارات شریک خود می توانند در راه حل های عملی با هم کار کنند، رابطه خود را با ارائه دهنده خدمات بهداشتی Epic Systems به نمایش می گذارد. Epic نرم افزاری برای پزشکان و بیمارستان ها می سازد.

Epic هوش مصنوعی مایکروسافت را به دو روش کلیدی ترکیب کرده است. اول، آن‌ها آن را به نرم‌افزار اطلاعات بیمار خود اضافه کرده‌اند، تا پزشکان بتوانند اطلاعات بیمار را پیدا کنند، گزارش‌های بیمار را به‌روزرسانی کنند و به پیام‌های مربوط به بیمار پاسخ دهند.

Epic همچنین Nuance DAX Express را که یک ابزار رونویسی صدا از فروشنده ای است که بیشتر برای Dragon Naturally Speaking شناخته می شود، ادغام کرده است. به گفته Nuance، این ابزار جدید «یک برنامه مستندسازی بالینی کاملاً خودکار و یکپارچه با جریان کار است که اولین ابزاری است که هوش مصنوعی محاوره‌ای و محیطی اثبات شده را با جدیدترین و تواناترین مدل OpenAI، GPT-4، ترکیب می‌کند».

همچنین: GPT-4 چیست؟ در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید

این ابزار می‌تواند به‌طور خودکار آنچه را که پزشکان و بیماران در طول ویزیت می‌گویند، ضبط کند و حجم کلی ضبط را که اکثر ارائه‌دهندگان بهداشت خسته‌کننده و وقت‌گیر می‌دانند، کاهش می‌دهد. هر گونه کاهش در هزینه های اداری، زمان بیشتری را برای پزشکان برای صرف با بیماران و ارائه مراقبت فراهم می کند.

Epic هر دوی این قابلیت ها را در پیشنهادات جدید خود که در Inspire 2023 به نمایش گذاشته شده اند، ادغام کرده است.

اطلاعات بیشتر از Inspire 2023

امیدواریم از این دور رعد و برق ارائه نورافکن از Inspire لذت برده باشید. برای اطلاع از آخرین پوشش خبری Inspire 2023 با مجله هشت پیک همراه باشید.


می توانید به روز رسانی های روزانه پروژه من را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید. حتماً در خبرنامه به‌روزرسانی هفتگی من در Substack مشترک شوید و من را در توییتر دنبال کنید @DavidGewirtz، در فیس بوک در Facebook.com/DavidGewirtz، در اینستاگرام در Instagram.com/DavidGewirtz و در YouTube در YouTube.com/DavidGewirtzTV.امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *