iRobot Roomba i3+ که خود خالی می شود اکنون بسیار ارزان است!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در حال حاضر، آمازون iRobot Roomba i3+ را تنها با قیمت 399 دلار به فروش می رساند. این یک قیمت بسیار عالی برای جاروبرقی ربات خود خالی است. این با سطل زباله تخلیه خودکار همراه است که لمس خوبی است.

اگر به سطل زباله تخلیه خودکار نیاز ندارید، می توانید Roomba i3 EVO را تنها با 249 دلار تهیه کنید.

iRobot Roomba i3+ – آمازون

چرا باید iRobot Roomba i3+ را بخرید؟

جاروبرقی روبات Roomba i3+ کمک می کند تا جاروبرقی ذهن شما را از بین ببرد – تمیز کردن در ردیف های منظم، خالی کردن خود و یادگیری عادات خود برای ارائه برنامه های شخصی. پس از هر تمیز کردن، خود را در یک کیسه دفع کثیفی که تا 60 روز طول می کشد تا پر شود، خالی می شود تا ماه ها جاروبرقی را فراموش کنید.

با استفاده از پاکسازی خودکار کثیفی پایه تمیز که به i3+ اجازه می‌دهد تا 60 روز خود را خالی کند، ماه‌ها جاروبرقی را فراموش کنید. با عملکرد قدرتمند نیز، 10 برابر مکش قدرت بالابر و برس های لاستیکی چند سطحی دوگانه که کثیفی، زباله و موهای حیوانات خانگی را از هر کجا که پنهان می شود می کشد. i3+ خانه شما را در ردیف‌های منظمی با استفاده از پیشرفته‌ترین حسگرهای ردیابی کف برای جاروبرقی چوب سخت و فرش نقشه‌برداری می‌کند.

برنامه تازه به روز شده iRobot Home به شما این امکان را می دهد که تجربه تمیز کردن کلی خود را ارتقا دهید. از ویژگی هایی که در زندگی شما کار می کنند لذت ببرید. از عادات نظافت شما درس می گیرد تا برنامه های سفارشی ارائه دهد. هنگامی که تعداد گرده ها زیاد است یا در فصل ریزش حیوانات خانگی، تمیز کردن اضافی را پیشنهاد می کند.

برس های لاستیکی چند سطحی منحصر به فرد با موهای حیوانات خانگی گره نمی خورد. فیلتر با کارایی بالا 99 درصد از آلرژن های موی گربه و سگ را به دام می اندازد. با فناوری Imprint Link، ربات جاروبرقی Roomba i3+ و ربات جاروبرقی Braava jet m6 با هم ترکیب می‌شوند تا جاروبرقی را انجام دهند و سپس به صورت خودکار به ترتیب کامل پاک کنند. به کاری که انجام می دهید ادامه دهید. از طریق برنامه iRobot یا دستیار صوتی Google یا Alexa خود، به سادگی به ربات خود بگویید که آن را تمیز کند و در نظر بگیرید که این کار انجام شده است.

امروز می توانید iRobot Roomba i3+ را از آمازون در این فروش با کلیک بر روی لینک زیر خریداری کنید.

iRobot Roomba i3+ – آمازون

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *