Heroes & Villains به شما اجازه می دهند به عنوان شخصیت های DC مورد علاقه خود بازی کنید

زمان مطالعه: 3 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی Heroes & Villains به شما اجازه می دهند به عنوان شخصیت های DC مورد علاقه خود بازی کنید
همراه ما باشید

بازی‌های Match-3 از Bejeweled بسیار پیشرفت کرده‌اند و یکی از سبک‌های غالب در بازار موبایل است. Heroes & Villains یک بازی جدید match-3 است که به شما امکان می دهد به عنوان DC مورد علاقه خود بازی کنید، خوب، قهرمانان و تبهکاران. این عنوان برای مدتی از قبل ثبت شده بود و اکنون برای دانلود در دسترس است.

حجم دانلود این بازی در پلی استور حدود 840 مگابایت است و اطلاعات کاربری آن حدود 40 مگابایت ایجاد شده است. دانلود رایگان است، اما خریدهای درون برنامه ای دارد. فهرست Play Store می‌گوید که حاوی تبلیغات است، اما تاکنون با آن‌ها مواجه نشده‌ایم.

Heroes & Villains: این بازی چیست؟

بنابراین، گیم پلی بازی بسیار ساده است. این یک بازی نبرد Match-3 است، بنابراین هر بار که مسابقه ای می سازید، به دشمنان بالا حمله خواهید کرد. دشمنان بالای صفحه را اشغال می کنند در حالی که کاشی ها وسط را اشغال می کنند. در پایین صفحه، پرتره های شخصیت خود را خواهید دید.

اسکرین شات قهرمانان و تبهکاران

برای ارسال حملات، سه یا چند کاشی را مطابقت دهید. تطبیق بیش از سه کاشی باعث ایجاد کاشی های ویژه می شود، اما این یک مکانیک کلاسیک match-3 است. این باعث ایجاد کاشی هایی می شود که یک خط کامل از کاشی ها و کاشی ها را از بین می برد که آسیب بیشتری را وارد می کند.

شما باید مراقب باشید که کاشی ها را کجا مطابقت می دهید. هفت ستون کاشی وجود دارد و دشمنان در تعداد معینی از ستون ها کشیده می شوند. برای حمله به دشمن، باید مطمئن شوید که کاشی‌هایی که با آنها مطابقت دارید، یک یا تعدادی از ستون‌هایی را که دشمن اشغال کرده است، اشغال می‌کند.

هر شخصیت رنگ خاصی دارد و این رنگ مشخص می‌کند که در مقابل چه کسی ضعیف/قوی هستند. پنج رنگ وجود دارد: آبی، قرمز، سبز، نارنجی و بنفش. شخصیت‌های قرمز در برابر شخصیت‌های سبز قوی هستند، شخصیت‌های سبز در برابر آبی و آبی در برابر قرمز قوی هستند. بنفش و نارنجی هر دو در برابر یکدیگر قوی هستند.

تطبیق کاشی ها با همان رنگ یک کاراکتر به تدریج نوار ویژه آن شخصیت را پر می کند. وقتی پر شد، روی پرتره آن شخصیت ضربه بزنید تا یک حمله خاص انجام دهید. حمله ویژه منعکس کننده یکی از قدرت ها یا سلاح های شخصیت ها از کمیک ها خواهد بود.

در حین بازی، ارز درون بازی به دست خواهید آورد که از آن برای احضار شخصیت ها و ارتقاء شخصیت هایی که دارید استفاده می کنید. این کرایه معمولی بازی های تلفن همراه شما با ارزی است که به دست می آورید، ارزی که خریداری می کنید، جعبه ها و شخصیت های کلکسیونی.

اگر از طرفداران دی سی هستید و می خواهید با داستان اصلی بازی کنید، می توانید هم اکنون این بازی را دانلود کنید.

امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *