Google Bard اکنون می تواند با صدای بلند صحبت کند و در سراسر اروپا در دسترس است

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش مجله هشت پیک به نقل از Android Authority اندروید اتوریتی

عکس استوک سایت گوگل بارد در گوشی 7

ادگار سروانتس / Android Authority

گزارشی از مجله هشت پیک :

  • Google Bard اکنون در بیشتر نقاط جهان در دسترس است.
  • Bard اکنون بیش از 40 زبان را پشتیبانی می کند.
  • بارد چند ویژگی جدید برای کمک به ارائه پاسخ های سفارشی تر و افزایش بهره وری دریافت می کند.

وقتی Google Bard در اوایل امسال راه اندازی شد، به تعداد کمی از بازارها محدود بود. با این حال، در نهایت به 180 منطقه گسترش یافت و انتظار می‌رود در آینده نزدیک تعداد بیشتری از این منطقه به دست آید. این آینده زمانی فرا رسیده است که گوگل در حال باز کردن دسترسی بیشتر به ربات چت هوش مصنوعی خود است. و به نظر می رسد که ویژگی های جدیدی نیز دریافت خواهد کرد.

شرکت مستقر در Mountain View اعلام کرده است که Bard اکنون در کشورهای بیشتری از جمله برزیل و سراسر اروپا قابل دسترسی است. این شرکت در ابتدا از اتحادیه اروپا در آخرین توسعه خود صرف نظر کرد، ظاهراً به دلیل نگرانی های نظارتی. کانادا نیز به همین دلیل آخرین توسعه را از دست داد و به نظر می رسد هنوز از حلقه خارج است. Google همچنین Bard را برای پشتیبانی از بیش از 40 زبان به روز کرده است و عربی، چینی، آلمانی، هندی، اسپانیایی و غیره را اضافه کرده است.

همراه با جدیدترین توسعه، Google تعداد انگشت شماری از ویژگی های جدید را برای کمک به ارائه پاسخ های سفارشی تر و افزایش بهره وری منتشر می کند. یکی از ویژگی‌های پاسخ‌دهی سفارشی‌شده به Bard این امکان را می‌دهد که پاسخ‌های خود را با صدای بلند بخواند تا شما بشنوید. ویژگی سفارشی‌سازی دیگر به شما امکان می‌دهد لحن و سبک پاسخ‌های بارد را تنظیم کنید (به عنوان مثال ساده، بلند، کوتاه، حرفه‌ای یا معمولی).

برای بهره وری، بارد چهار ویژگی جدید دریافت می کند که عبارتند از:

  • پین کردن و تغییر نام مکالمات: کاربران می توانند با انتخاب گزینه پین ​​کردن، اعلان های قدیمی را ذخیره کرده و دوباره مشاهده کنند.
  • در حال صادر کردن کد به مکان های بیشتر: اکنون کاربران می توانند کد پایتون را به Replit صادر کنند.
  • به اشتراک گذاری پاسخ ها با دوستان: Bard اکنون پیوندهای قابل اشتراک‌گذاری ایجاد می‌کند که می‌توانید برای نشان دادن گپی که با Bard داشتید برای دیگران ارسال کنید.
  • استفاده از تصاویر در دستورات شما: بارد اکنون از لنز گوگل برای تجزیه و تحلیل تصاویر کمک می کند. کاربران می توانند برای اطلاعات بیشتر در مورد تصویر جستجو کنند یا برای شرح عکس بخواهند.

غول فناوری می گوید مناطق و زبان های بیشتری در خط تولید قرار خواهند گرفت. با این حال، مشخص نیست که توسعه بعدی چه زمانی خواهد بود. این شرکت بیان می کند که با سیاست گذاران و تنظیم کننده های حریم خصوصی کار می کند، بنابراین ممکن است مدتی طول بکشد.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/RME
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *