Galaxy S24 Ultra دوربین زوم 3X را کنار می گذارد، زوم متغیر را به ارمغان می آورد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

 

سامسونگ ممکن است گلکسی اس 24 اولترا را با دوربین های کمتری در پشت عرضه کند. دو نفر از راهنمایی‌کنندگان مشهور این کار را کرده‌اند تایید شده که دستگاه فاقد دوربین زوم 3X خواهد بود. این دوربین تنها دارای یک دوربین زوم تله فوتو پریسکوپ 10 برابر به همراه یک دوربین اصلی و یک لنز فوق عریض خواهد بود. لنز پریسکوپ یک حسگر جدید با قابلیت زوم متغیر خواهد بود.

شایعات در مورد عرضه گلکسی اس 24 اولترا با دوربین زوم جدید، قبل از عرضه سری گلکسی اس 23 توسط سامسونگ، در اینترنت منتشر شده بود. شنیده ایم که این شرکت در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن زوم اپتیکال متغیر یا پیوسته است، چیزی که امروزه بیشتر به دوربین های DSLR یا دوربین های حرفه ای محدود می شود. دوربین های گوشی های هوشمند فقط زوم اپتیکال را در سطوح بزرگنمایی ثابت ارائه می دهند. تصاویر گرفته شده بین این سطوح ثابت از زوم دیجیتال استفاده می کنند که بر کیفیت تأثیر می گذارد.

ال جی اخیراً یک دوربین موبایل با قابلیت زوم اپتیکال پیوسته از سطوح بزرگنمایی 4 برابر تا 9 برابر معرفی کرده است. به نظر می رسد سامسونگ در سال آینده یک پیشرفت بهتر خواهد کرد. طبق گزارش‌ها، زوم مداوم 3 تا 10 برابری را در گلکسی اس 24 اولترا ارائه خواهد کرد. این اساساً به این معنی است که یک لنز کار هر دو دوربین زوم موجود در Galaxy S23 Ultra را انجام می دهد. علاوه بر این، زوم دیجیتال را در تمام سطوح بزرگنمایی تا 10 برابر نیز ارائه می دهد، کاری که Ultra فعلی نمی تواند انجام دهد.

دوربین اصلی 200 مگاپیکسلی گلکسی اس 23 اولترا علیرغم استفاده از زوم دیجیتال، عکس‌های بدون ضرر تا بزرگنمایی 3 برابر می‌گیرد. بنابراین سامسونگ برای زوم اپتیکال نیازی به پایین‌تر از آن ندارد. در عوض، ممکن است بر روی بهبود دوربین اصلی تمرکز کند. در مورد گلکسی اس 24 و گلکسی اس 24 پلاس، مشخص نیست که آیا آنها دوربین زوم جدید را نیز دریافت خواهند کرد یا اینکه سامسونگ به راه حل فعلی 3X پایبند است. گفته می شود که دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی (ISOCELL GN3) مشابه مدل های 2023 است.

گلکسی اس 25 اولترا ممکن است یک دوربین 200 مگاپیکسلی جدید ارائه دهد

انتظار می رود سامسونگ پس از تمرکز بر روی جنبه زوم در سری گلکسی اس 24، دوربین اصلی را با سری گلکسی اس 25 در سال 2025 بهبود بخشد. طبق آخرین شایعات، این شرکت سرانجام ISOCELL GN3 را بازنشسته خواهد کرد و گلکسی اس 25 و گلکسی اس 25 را تجهیز خواهد کرد. Galaxy S25+ با دوربین اصلی جدید. در همین حال، گلکسی اس 25 اولترا یک دوربین 200 مگاپیکسلی جدید با “تکنولوژی های جدید بسیاری” از جمله نانوفوتونیکی دریافت خواهد کرد. طبق گزارش ها، این اولین حسگر تصویر در جهان خواهد بود که بر روی یک گره فرآیند 17 نانومتری ساخته شده است.

با این حال، برای شایعات گلکسی S25 خیلی زود است. شاید شایعات گلکسی اس 24 نیز وجود داشته باشد. در حالی که آخرین اطلاعات از منابع موثق به دست می آید، شرکت ها همیشه به برنامه های اولیه خود ادامه نمی دهند و در طول مسیر مسیر خود را تغییر نمی دهند. بهتر است این اطلاعات را با احتیاط دریافت کنید. با ما همراه باشید و ما شما را در جریان آخرین شایعات گلکسی S24 و Galaxy S25 قرار خواهیم داد.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *