Galaxy A71 5G، Tab A7 Lite به‌روزرسانی جدید در شبکه Verizon دریافت می‌کنند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

سامسونگ به‌روزرسانی جدیدی را برای Galaxy A71 5G و Galaxy Tab A7 Lite در شبکه Verizon در ایالات متحده ارائه می‌کند. دستگاه ها وصله امنیتی ماه گذشته را دریافت می کنند. بیش از 60 رفع آسیب پذیری را به ارمغان می آورد.

گلکسی A71 5G قبلاً به‌روزرسانی امنیتی ژوئن 2023 سامسونگ را در اکثر نقاط جهان دریافت کرده است. نسخه ایالات متحده این تلفن همچنین SMR ماه گذشته (انتشار نگهداری امنیتی) را در اکثر شبکه ها دریافت کرده است. اما این شرکت کاربران Verizon را در این مدت منتظر نگه داشت.

انتظار امروز به پایان رسید و گوشی به‌روزرسانی جدیدی حاوی SMR ژوئن دریافت کرد. شماره ساخت سیستم عامل به روز شده برای این گوشی میان رده پریمیوم 2020 است A716VSQU7GWE2. طبق گفته SamMobile، که برای اولین بار این به روز رسانی را برای مدل 5G Galaxy A71 مخصوص Verizon (SM-A716V)، دستگاه با این به روز رسانی هیچ ویژگی یا پیشرفت جدیدی دریافت نمی کند. همه چیز در مورد اصلاحات امنیتی است.

داستان برای Galaxy Tab A7 Lite کمی متفاوت است. تبلت میان رده به‌روزرسانی ماه ژوئن را به طور گسترده دریافت نکرده است، بنابراین کاربران Verizon یکی از اولین کسانی هستند که اطلاعات مربوط به آن را دریافت می‌کنند. نسخه فریمور جدید برای دستگاه است. یک بار دیگر، به نظر می رسد که این فقط یک سری اصلاحات امنیتی است و نه چیز دیگری. سامسونگ ممکن است در روزهای آینده وصله امنیتی جدید را به طور گسترده برای تبلت عرضه کند.

همانطور که قبلاً گفته شد، SMR ژوئن حاوی اصلاحاتی برای بیش از 60 آسیب پذیری است. اینها شامل مجموعه ای از اصلاحات سیستم عامل اندروید و چند مورد خاص گلکسی است. تعداد انگشت شماری از آنها توسط گوگل به عنوان وصله های امنیتی “بحرانی” طبقه بندی شدند. اگر از Galaxy A71 5G یا Galaxy Tab A7 Lite در شبکه Verizon در ایالات متحده استفاده می کنید، باید این به روز رسانی را به زودی دریافت کنید. می توانید به آن پیمایش کنید تنظیمات > به روز رسانی نرم افزار > دانلود و نصب برای بررسی به روز رسانی های جدید

به‌روزرسانی ماه جولای سامسونگ برای دستگاه‌های گلکسی 90 آسیب‌پذیری را برطرف می‌کند

به‌روزرسانی ژوئن برای کاربران Galaxy A71 5G و Galaxy Tab A7 Lite در شبکه Verizon کمی دیرتر از حد معمول ارائه می‌شود. سامسونگ قبلاً شروع به ارائه SMR جولای به دستگاه‌های گلکسی واجد شرایط کرده است. این شامل رفع 90 آسیب‌پذیری، از جمله چند آسیب‌پذیری حیاتی است.

سامسونگ در حال حاضر ده ها مدل را به آخرین وصله امنیتی به روز کرده است، از جمله چند مدل در ایالات متحده. دستگاه های گلکسی بیشتری در روزهای آینده به روز رسانی جولای را دریافت خواهند کرد. اگرچه ممکن است گلکسی A71 5G و Galaxy Tab A7 Lite آن را دریافت نکنند. این دستگاه‌ها فقط برای به‌روزرسانی‌های امنیتی دوسالانه واجد شرایط هستند. ما شما را در جریان آخرین به روز رسانی های گوشی های هوشمند و تبلت های سامسونگ قرار خواهیم داد.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *