Corsair در فروش بزرگ Prime Day تا 500 دلار از تجهیزات بازی کاهش می دهد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش مجله هشت پیک به نقل از Android Authority اندروید اتوریتی

کیبورد گیمینگ Corsair K63 Wireless

Luke Little / Android Authority

Corsair وقتی نوبت به Prime Day می‌شود، خودداری نمی‌کند. در روز دوم و آخر رویداد فروش ، شما هنوز زمان دارید تا 37 درصد در برخی از بهترین تجهیزات موجود در بازار صرفه جویی کنید. چه بخواهید ایستگاه نبرد خود را با یک ماوس، صفحه کلید، هدست یا مانیتور جدید برای بازی تکمیل کنید، تقریباً مطمئناً معامله ای وجود دارد که توجه شما را به خود جلب می کند.

اقلام بزرگ‌تر بلیط طبیعتاً بیشترین تخفیف‌های پولی را دریافت می‌کنند، به عنوان مثال بارز آن قیمت پایین جدید در مانیتور ینگ Corsair Xeneon Flex 45WQHD240 است. این نمایشگر بزرگ 45 اینچی OLED WQHD در واقع دارای یک صفحه نمایش قابل خم شدن است، بنابراین می توانید از آن به عنوان یک صفحه تخت برای شب فیلم استفاده کنید و آن را طوری تنظیم کنید که به یک مانیتور منحنی برای جلسات بازی همه جانبه تبدیل شود. معمولاً با قیمت 2000 دلار خرده‌فروشی می‌شود و برای باقیمانده روز پرایم فقط به 1499.99 دلار کاهش می‌یابد.

در مورد مجموعه ای از لوازم جانبی بازی که Corsair به آنها مشهور است، هنوز هم حداقل از نظر درصدی، تخفیف های بزرگتری وجود دارد. به عنوان مثال، هر دو ماوس گیمینگ Corsair Scimitar RGB Elite و موس گیمینگ Ironclaw Wireless RGB از قیمت معمولی 80 دلاری خود به تنها 49.99 دلار کاهش یافته اند. چه به دنبال سرعت های برق آسا باشید، چه عملکردهای پیشرفته یا هر دو از ماوس بازی خود، این دو گزینه عالی هستند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  یک Roku Express فقط با 19 دلار در این فروش پرایم روز آمازون بگیرید

در اینجا معاملات Corsair Prime Day به طور کامل آمده است:

وقتی رویداد فروش امشب به پایان می‌رسد، ممکن است پرداخت برای عضویت در پرایم بیهوده باشد، اما اگر دوره آزمایشی رایگان 30 روزه خود را در Prime شروع کنید، می‌توانید به صورت رایگان از تخفیف‌ها استفاده کنید. پس از آن می توانید هر زمان که بخواهید لغو کنید و از هزینه های اشتراک خودداری کنید.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *