ChatGPT چیست و چرا اهمیت دارد؟ در اینجا چیزی است که شما باید بدانید

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی ChatGPT چیست و چرا اهمیت دارد؟ در اینجا چیزی است که شما باید بدانید
همراه ما باشید

مایکروسافت یک سرمایه‌گذار لیه در ، شرکت تحقیقاتی پشت ChatGPT بود، مدت‌ها قبل از اینکه ChatGPT برای عموم منتشر شود. اولین مشارکت مایکروسافت با OpenAI در سال ۲۰۱۹ بود که مایکروسافت ۱ میلیارد دلار و سپس ۲ میلیارد دلار در سال‌های بعد سرمایه‌گذاری کرد. در ژانویه 2023، مایکروسافت همکاری خود را با OpenAI از طریق سرمایه گذاری چند ساله چند میلیارد دلاری تمدید کرد.

همچنین: ChatGPT در مقابل بینگ چت: از کدام ربات چت هوش مصنوعی باید استفاده کنید؟

بر اساس گزارش بلومبرگ، هیچ یک از این شرکت ها ارزش سرمایه گذاری را فاش نکردند، اما منابع فاش کردند که مجموعاً در طول چندین سال 10 میلیارد دلار خواهد بود. در عوض، سرویس Azure مایکروسافت، ارائه‌دهنده انحصاری رایانش ابری OpenAI خواهد بود و تمام بارهای کاری OpenAI در تحقیقات، محصولات و خدمات API را تامین می‌کند.

مایکروسافت همچنین از مشارکت خود با OpenAI برای اصلاح موتور جستجوی Bing خود و بهبود مرورگر خود استفاده کرده است.

در 7 فوریه، مایکروسافت از یک موتور جستجوی جدید بینگ پرده برداری کرد که بر روی نسل بعدی OpenAI LLM، GPT-4، که به طور خاص برای جستجو سفارشی شده است، اجرا می شود. بینگ چت موفقیت آمیز بوده است و به بینگ کمک کرده است تا از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال روزانه فراتر رود.

همچنین: راه حل سازمانی بینگ چت اینجا است. این چیزی است که می تواند به کسب و کار شما ارائه دهد

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  بهترین مقالات لینکدین + بینش کارشناسان

آخرین توسعه همکاری در Microsoft Build اعلام شد، جایی که مایکروسافت گفت که Bing به موتور جستجوی پیش فرض ChatGPT تبدیل خواهد شد. این ادغام به ChatGPT دسترسی به وب و توانایی ارائه استنادها را می دهد.امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *