Apple Vision Pro ممکن است نیاز به قرار ملاقات در فروشگاه داشته باشد – و اخبار بد بیشتری وجود دارد

زمان مطالعه: 3 دقیقه

اگر می‌خواهید یکی از اولین مشتریانی باشید که هدست ویژن پرو اپل را خریداری می‌کنند، احتمالاً باید یک قرار ملاقات بگذارید.

این به دلیل کمبود نیست – اگرچه ممکن است به دلیل کاهش تعداد تولید نیز مشکلی ایجاد کند – بلکه به این دلیل است که اپل ظاهراً قصد دارد اطمینان حاصل کند که هدست 3500 دلاری متناسب با مشتری خریداری شده است.

بلومبرگ گزارش می دهد که رفتن به اپل استور محلی شما و انتخاب Vision Pro از قفسه ساده نیست. درعوض، این تجربه مشابه خریداران اولیه اپل واچ در زمان عرضه این ابزار پوشیدنی در سال 2015 خواهد بود و این شرکت مشتاق است اطمینان حاصل کند که مشتریان برای بهترین برداشت های ممکن از خط محصول جدید، تناسب مناسب را دریافت می کنند.

برای این منظور، اپل ظاهراً از یک ماشین فیزیکی یا یک برنامه آیفون در حال توسعه برای اندازه گیری سر کاربر استفاده می کند و اطمینان حاصل می کند که مهر و موم نور به طور موثر نور را مسدود می کند. اگر کاربر عینک بزند، از او خواسته می‌شود که داده‌های نسخه بینایی را برای درج لنز از طریق یک پورتال آنلاین پر کند.

از کسانی که به صورت آنلاین خرید می‌کنند – چیزی که در مقاله بلومبرگ پیش‌بینی می‌شود در «اوایل سال 2024» عرضه می‌شود – از آنها خواسته می‌شود که همان داده‌های نسخه را آپلود کنند و «از برنامه اسکن چهره برای تعیین اندازه لوازم جانبی استفاده کنند».

این گزارش ادعا می کند که در حالی که Apple Vision Pro در تمام 270 مکان اپل در ایالات متحده فروخته می شود، مناطق نمایشی با صندلی، واحدهای آزمایش و ابزار اندازه گیری لوازم جانبی در ابتدا برای “فروشگاه ها در مناطق اصلی” برنامه ریزی شده است – فکر کنید نیویورک و لس آنجلس – قبل از اینکه در جای دیگری عرضه شود.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  فروش ویدئو پروژکتور به صورت مستقیم

پیچیدگی حصول اطمینان از مناسب بودن دستگاه برای هر خریدار به این معنی است که ظاهراً اپل قصد ندارد به فروشندگان شخص ثالث اجازه دهد دستگاه را تا «حداقل تا سال 2025» توزیع کنند. و حتی واحدهای نمایشی ممکن است در ابتدا به سختی به دست بیایند، زیرا اکثر فروشگاه‌ها تنها یک یا دو واحد را به دلیل عرضه محدود و هزینه بالای هر واحد دریافت می‌کنند.

اپل ویژن پرو در حال حاضر تنها برای عرضه در ایالات متحده برنامه ریزی شده است، اما گزارش بلومبرگ به برنامه هایی برای گسترش آن در سال آینده اشاره می کند.

با توجه به اینکه شرکت در حال حاضر در حال بحث در مورد عرضه بین‌المللی است، این گزارش ادعا می‌کند که بریتانیا و کانادا احتمالاً اولین مکان‌هایی هستند که خارج از ایالات متحده از این هدست لذت می‌برند و عرضه آن قبل از پایان سال 2024 برنامه‌ریزی شده است.

مشکلات ویژن پرو؟

طبق گزارش ها، تولید ویژن پرو به قدری سخت است که فایننشال تایمز اخیرا گزارش داد که اپل تولید ویژن پرو را از 1 میلیون دستگاه در سال اول به نصف کاهش داده است.

علاوه بر این، گزارش جدید بلومبرگ می‌گوید که در طول آزمایش «اپل مشخص کرد که برخی از افراد با اندازه‌های بدن و سر کوچک‌تر برای بیش از نیم ساعت یا بیشتر در استفاده از هدست مشکل دارند». اگر منصف باشیم، ویژن پرو تنها 2 ساعت عمر باتری را ارائه می دهد، اما 30 دقیقه مدت زمان کوتاهی است.

برای مقابله با این مشکل، اپل ظاهراً بند دومی را توسعه داده است که بالای سر ویژن پرو قرار می‌گیرد، اما شنیده‌ایم که این وسیله جانبی اختیاری خواهد بود. بنابراین شما به طور بالقوه نیاز به پرداخت بیش از قیمت اولیه 3500 دلار دارید تا راحت ترین تناسب را داشته باشید.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه فروش دوره آموزشی در اینستاگرام - 6 مرحله

آخرین اما نه کم اهمیت، پنل شیشه ای جلویی ممکن است به راحتی خراشیده شود، اما طبق گزارش ها، اپل در صورت نزدیک شدن به دیوار یا شی به کاربران هشدار می دهد.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *