3 بهترین گرمکن فضایی Wi-Fi امسال

زمان مطالعه: 6 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی 3 بهترین گرمکن فضایی امسال همراه ما باشید

این را تصور کنید: وقتی در هوا احساس سرما می کنید، روی مبل جمع شده اید و نمایش مورد علاقه خود را تماشا می کنید. می خواهید بخاری فضا را روشن کنید. با این حال، شما باید بلند شوید و مبل دنج خود را ترک کنید. بدبختی است و تنبلی ، درسته؟ خوب، آن موقع است که بهترین گرمکن های فضایی وارد تصویر می شوند.

بهترین بخاری های فضایی با وای فای

اینها بخاری های نسبتاً مدرن هستند. آنها نه تنها هوای اطراف شما را گرم می کنند، بلکه می توانید آنها را از طریق برنامه باز شده در تلفن خود نیز کنترل و کنترل کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید آنها در منطقه ای با اتصال Wi-Fi قوی قرار گرفته اند و شما آماده هستید.

بنابراین، در اینجا بهترین بخاری های فضایی با وای فای که می توانید در فصل زمستان خریداری کنید، آورده شده است. اما اول،

1. بخاری هوشمند فضایی Govee برای استفاده در فضای داخلی

 • قدرت: 1500 وات
 • سازگاری هوشمند: الکسا
بهترین بخاری های فضایی با Wi-Fi Goveeبهترین بخاری های فضایی با Wi-Fi Govee

Govee نامی معتبر در دنیای لامپ های LED و نوارهای LED است و این برند به دلیل طراحی گجت های بادوام شناخته شده است. جای تعجب نیست که بخاری فضای این شرکت تفاوتی ندارد. این بخاری مجهز به Wi-Fi با ویژگی‌های جالب مانند نوسان، گرمایش سرامیکی، و فرم کوچک (در مقایسه با اکثر بخاری‌ها) است. به غیر از وای فای، اتصال بلوتوث نیز دارد. مورد دوم به این معنی است که می توانید آن را در فضای تنگ نگه دارید.

با این حال، اجازه ندهید عامل کوچک شکل شما را منصرف کند، زیرا بسیار قدرتمند است. به راحتی به عنوان یک بخاری زیر میز یا به عنوان یک بخاری عمومی برای یک اتاق کوچک دو برابر می شود. و ویژگی نوسانی تضمین می کند که هیچ نقطه سردی در اتاق وجود ندارد.

مهمتر از همه، سریع گرم می شود. و چندین کاربر اشاره کرده اند که می تواند فضای کوچک را به سرعت گرم کند. و دمای خودکار تضمین می کند که اتاق شما بیش از ظرفیت معین گرم یا سرد نمی شود.

اتصال Wi-Fi تضمین می کند که می توانید بخاری را به تلفن خود وصل کنید. و اگر خانه هوشمند سازگار با آمازون الکسا دارید، می توانید این بخاری را به شبکه دستگاه های خانه هوشمند اضافه کنید. به طور طبیعی، نه تنها می توانید تایمرها را تنظیم کنید و دستورات صوتی را صادر کنید، بلکه می توانید روال ها را نیز تنظیم کنید.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه اتصال به وای فای در ویندوز 11

برنامه Govee هم بد نیست و اگر قبلاً لامپ های هوشمند Govee دارید، می توانید همه چیز را از طریق برنامه کنترل کنید. تا زمانی که بخاری در یک شبکه Wi-Fi قوی است، نباید هیچ مشکلی با اتصال داشته باشید.

بخاری فضایی Govee با Wi-Fi در آمازون محبوب است و بیش از 1400 رتبه بندی کاربر را به خود اختصاص داده است. کاربران عملکرد و قابلیت اطمینان آن و این واقعیت که دما دقیق است را دوست دارند.

مزایا

 • خیلی گران نیست
 • در صورت عدم استفاده آسان است
 • قابل اعتماد
 • اتصال Wi-Fi پایدار است
 • همراه با Wi-Fi و بلوتوث

2. بخاری های فضایی هوشمند 1500 واتی Dreo

 • قدرت: 1500 وات
 • سازگاری هوشمند: الکسا و دستیار گوگل
بهترین بخاری های فضایی با Wi Fi Dreoبهترین بخاری های فضایی با Wi Fi Dreo

یکی دیگر از گرمکن‌های فضایی مجهز به Wi-Fi، مدل Drew است. مانند نمونه بالا، دارای فرم کوچکی است که آن را برای اتاق های با اندازه استاندارد عالی می کند. نه تنها با یک برنامه همراه همراه است، بلکه دارای یک کنترل از راه دور برای کنترل گرمایش از راه دور است. در اینجا، دما در جلو نمایش داده می شود و تمام کنترل ها در بالا هستند.

همچنین دارای ویژگی نوسانی است، به این معنی که بخش عمده ای از اتاق گرم می شود. علاوه بر این، پایه بزرگ تضمین می‌کند که دستگاه در هنگام سقوط کلاه واژگون نمی‌شود. همچنین توسط شیلد 360 درجه ETL پشتیبانی می شود که از دستگاه در برابر واژگونی و گرم شدن بیش از حد محافظت می کند.

نکته مهم این است که سریع گرم می شود و دمای ثابتی را حفظ می کند و نیازی نیست با دماسنج بازی کنید. هنگامی که به ظرفیت گرم می شود، به طور خودکار خاموش می شود. به علاوه، ویژگی‌های اضافی مانند تایمر داخلی به راحتی می‌افزاید. کنترل‌ها در بالای دستگاه قرار دارند و بخاری دسته‌ای را برای حمل آن در سراسر دستگاه بسته‌بندی می‌کند.

مجدداً، بخاری فضای هوشمند Dreo در آمازون بسیار محبوب است و سهم خود را از محبت کاربران خود دریافت کرده است. جمع و جور است، به خوبی گرم می شود. و ریموت به راحتی می افزاید. با این حال، در حالی که کنترل آن از طریق برنامه شرکت آسان است، دستگاه به مرور زمان اتصال Wi-Fi را از دست می دهد. و هنگامی که این اتفاق می افتد، دکمه Wi-Fi به رنگ نارنجی می درخشد.

خوبی این است که می توانید با زدن دکمه مذکور دوباره آن را وصل کنید. از طرفی، این بخاری فضایی با Wi-Fi با الکسا و دستیار گوگل سازگار است. به این ترتیب، می توانید آن را با دستورات صوتی کنترل کنید یا بر اساس آن روال هایی را تنظیم کنید.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه اتصال به وای فای در ویندوز 11

مزایا

 • کوچک و جمع و جور
 • همانطور که انتظار می رود کار می کند
 • دسته در بالا حرکت را آسان می کند
 • دما را در جلو نمایش می دهد

چیزی که ما دوست نداریم

 • Wi-Fi گاهی اوقات قطع می شود

3. بخاری هوشمند SWIPESMITH

 • قدرت: 1500 وات
 • سازگاری هوشمند: الکسا و دستیار گوگل
بهترین بخاری های فضایی با وای فای SWIPESMITHبهترین بخاری های فضایی با وای فای SWIPESMITH

اگر به دنبال یک بخاری بلند جمع و جور با Wi-Fi هستید، جستجوی شما با بخاری فضای هوشمند SWIPESMITH به پایان می رسد. با الکسا و دستیار گوگل سازگار است و ویژگی هایی مانند نوسان عریض ۷۰ درجه، حالت DND و حالت RGB جالب را در خود جای داده است. بله شما آن را درست خواندید!

با وجود اینکه بلندتر از همتایان خود در بالا است، اما دارای ویژگی‌های ضد نوک است که هنگام کج شدن، برق را قطع می‌کند. وقتی صحبت از عملکرد به میان می‌آید، گرمای خوبی را از بین می‌برد. به علاوه، طبیعتی که استفاده از آن آسان است، گیلاس روی آن است. و در صورت نیاز می توانید از ریموت برای کنترل آن از دور استفاده کنید.

این یک بخاری قابل اعتماد است و فضا را به طور یکنواخت گرم می کند. برای ثبت، در اتاق هایی که حدود 200 فوت مربع مساحت دارند بهترین کار را می کند. و یکی از کاربران معتقد است که بخاری توانسته است در عرض 10 دقیقه یک اتاق سرد سنگی را به یک اتاق گرم و برشته تبدیل کند. در حال حاضر، این قابل توجه است.

برنامه CozyLife به شما امکان می دهد این بخاری فضا را از دور کنترل و نظارت کنید. در حالی که به اندازه برنامه Govee پایدار نیست، می توانید مطمئن باشید که می توانید کنترل اولیه را انجام دهید. به علاوه، وقتی آن را به الکسا یا دستیار گوگل وصل می کنید، می توانید دستورات صوتی را صادر کنید.

مزایا

 • در صورت عدم استفاده آسان است
 • به سرعت گرم می شود
 • آسان برای استفاده
 • ویژگی های ضد نوک

چیزی که ما دوست نداریم

 • برنامه گاهی اوقات قطع می شود

اینجا اتاق های گرم و دنج است

اینها برخی از بهترین بخاری های فضای Wi-Fi بودند. جدا از کنترل دما از راه دور و زمان‌بندی زمان‌سنج، این بخاری‌های فضایی انعطاف‌پذیری را برای پیش گرم کردن یک اتاق از قبل می‌دهند. با این حال، توصیه می کنیم قبل از تنظیم تایمرها و برنامه زمانی که در خانه هستید، همه تنظیمات را بررسی کنید.

در حالی که در آن هستید، به یاد داشته باشید که یک مرطوب کننده برای حفظ رطوبت مناسب در اتاق نصب کنید. بخاری‌های فضایی معمولاً اتاق‌ها را خشک می‌کنند و می‌توانند باعث ایجاد مشکلاتی مانند ترک‌خوردگی لب‌ها و خونریزی بینی و غیره شوند.

امیدواریم از این مقاله 3 بهترین گرمکن فضایی Wi-Fi امسال مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

5/5 - (1 امتیاز)

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/Nvoasw
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *