کانال‌های واتس‌اپ در به‌روزرسانی بتا جدید واکنش‌های پیام را دریافت می‌کنند

زمان مطالعه: 3 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی کانال‌های واتس‌اپ در به‌روزرسانی بتا جدید واکنش‌های پیام را دریافت می‌کنند
همراه ما باشید

کانال‌های واتس‌اپ راهی عالی برای دسترسی مؤثر به افراد زیادی در طیف گسترده‌ای از موضوعات هستند. مدیران این کانال‌ها می‌توانند اطلاعات را با اعضای جامعه خود به اشتراک بگذارند، بدون اینکه پیام‌هایشان در میان هزاران پاسخ مدفون شود. در حالی که این یک ویژگی چشمگیر است، بازخورد اعضا بسیار مهم است و به همین دلیل ممکن است کانال ها این ویژگی را دریافت کنند ویژگی واکنش های پیام.

افزودن این ویژگی نه تنها برای مدیران کانال‌های مختلف، بلکه برای اعضای آن‌ها نیز مفید خواهد بود. در نهایت، ناظران می توانند نگاهی اجمالی به احساس کاربران در مورد برخی مسائل یا محتوای به اشتراک گذاشته شده در کانال داشته باشند. کاربران همچنین می توانند صدای خود را شنیده و یا شاید واکنش های آنها را مشاهده کنند. در هر قسمت از کاربران که قرار بگیرید، این ویژگی واکنش به راحتی برای استفاده شما در دسترس است.

با این حال، چند نکته وجود دارد که باید قبل از رفتن به کانال هایی که در آن هستید و شروع به واکنش به پیام ها کنید، به خاطر بسپارید. این عوامل به شما ایده واضح تری از آنچه را که باید قبل از استفاده از این ویژگی انتظار داشته باشید، می دهد. این مقاله تمام جزئیات مربوط به ویژگی واکنش پیام را پوشش می دهد کانال های واتس اپ.

با وجود واکنش های پیام در کانال های WhatsApp، ممکن است نتوانید از آن استفاده کنید

واتس‌اپ چند ماه پیش قابلیت واکنش پیام‌رسانی را راه‌اندازی کرد و کاربران را تحت تأثیر قرار داد. از زمان انتشار، اکثر کاربران ترجیح می دهند به جای پاسخ دادن به پیام های خاص، به آنها واکنش نشان دهند. این یک راه عالی برای چت با دیگران است، و این ویژگی در کانال های پلت فرم رسانه های اجتماعی در حال آمدن است.

با افزایش نیاز به دستیابی به مخاطبان گسترده تر از طریق پیام رسانی یک طرفه، واتساپ این ویژگی کانال را راه اندازی کرد. این به مدیران یا صاحبان کانال ها این امکان را می دهد که محتوا را با مخاطبان گسترده ای به اشتراک بگذارند. اعضای این کانال ها قادر به ارسال پیام نیستند، اما فقط می توانند به روز رسانی های ارسال شده توسط مدیران این کانال ها را مشاهده کنند.

WABetaInfo به لطف ارتقای جدید، واکنش های پیام رسانی را در بخش کانال ها مشاهده کرده است. به دلایلی، مدیران این کانال‌ها باید انتخاب کنند که آیا اعضای آن‌ها به پیام‌ها واکنش نشان می‌دهند یا خیر. اگر به کاربران اجازه دهند به پیام‌ها واکنش نشان دهند، می‌توانند تعداد ایموجی‌هایی را که استفاده می‌کنند محدود کنند.

از صفحه تنظیمات، آنها می توانند به کاربران اجازه دهند فقط به پنج ایموجی واکنش اولیه دسترسی داشته باشند. اگر ناظم به اندازه کافی سخاوتمند باشد، می‌تواند به کاربران اجازه دهد ایموجی‌هایی را که می‌خواهند با آن واکنش نشان دهند انتخاب کنند. همچنین خوب است توجه داشته باشید که اگرچه این ویژگی برای کانال ها مفید است، اما همه کاربران واتس اپ به آن دسترسی نخواهند داشت.

یکی از دلایل این امر این است که ویژگی واکنش های پیام در کانال ها هنوز در مرحله آزمایش بتا است. دلیل دیگر این است که ویژگی کانال های واتس اپ در حال حاضر برای همه کاربران در دسترس نیست. با گسترش عرضه جهانی، کاربران بیشتری به کانال‌های مختلف دسترسی خواهند داشت و در صورت اجازه ناظران ممکن است به به‌روزرسانی‌ها واکنش نشان دهند.

امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *