چگونه لینک های وبلاگ را به بیو، استوری ها، پست های اینستاگرام خود اضافه کنیم

زمان مطالعه: 7 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی چگونه لینک های وبلاگ را به بیو، استوری ها، پست های خود اضافه کنیم همراه ما باشید

فرض کنید باید یک لینک وبلاگ به پروفایل اینستاگرام خود اضافه کنید که برای همه کاربران جالب باشد.

اما کاربران به چیزهای مختلفی علاقه مند هستند. آنها ممکن است برای:

 • یک بخش خاص در وبلاگ شما 
 • یک پست وبلاگ خاص
 • کانال یوتیوب شما
 • چیز های دیگر.

مطمئناً می توانید یک پیوند به صفحه اصلی وبلاگ اضافه کنید و امیدوار باشید که کاربران اینستاگرام خودشان صفحه مورد نیاز خود را پیدا کنند. اما بعید است که آنها بروند و حتی کمتر احتمال دارد که پیدا کنند.

در حالت ایده آل، در این شرایط، باید به هر دنبال کننده پیوند مورد نیاز خود را بدهید: به بخش ها، پست های وبلاگ و ویدیوها. سپس مسیر آنها از پروفایل اینستاگرام شما تا صفحه وبلاگ مورد نیازشان کوتاه خواهد بود. یعنی تا انتها از آن عبور خواهند کرد.

و چگونه می توانید تمام لینک های وبلاگ خود را در اینستاگرام به یکباره به اشتراک بگذارید؟

پاسخ ساده است – از یک لینک در صفحه بیو استفاده کنید. در این صفحه می‌توانید تمام پیوندهای وبلاگ خود را به بخش‌ها، پست‌ها، گروه‌های خود در شبکه‌های اجتماعی و موارد دیگر اضافه کنید. و سپس این صفحه را به پروفایل اینستاگرام خود اضافه می کنید.

در اسکرین شات های زیر ببینید که چگونه به نظر می رسد:

برای مشاهده کامل صفحه لینک را دنبال کنید. به هر حال، صفحه با استفاده از یک الگو ساخته شده است. می توانید از همان الگو استفاده کنید، اینجا ضربه بزنید و پس از ثبت نام سریع آن را دریافت خواهید کرد.

لینک در صفحه بیو ترافیک بیشتری را نسبت به یک لینک مستقیم وبلاگ در بیو اینستاگرام شما به ارمغان می آورد. خودتان مقایسه کنید:

یک لینک مستقیم وبلاگ چندین لینک در لینک شما در صفحه بیو
اشتراک گذاری فقط یک لینک اشتراک‌گذاری همه پیوندها با هم: به صفحه اصلی وبلاگ، بخش‌های محبوب، پست‌های محبوب، محصولات ارجاع. و همچنین اضافه کردن عکس‌ها، فیلم‌ها، فرم‌های انتخاب و موارد دیگر.
قابلیت استفاده بد کاربران باید صفحه مورد نیاز خود را جستجو کنند. قابلیت استفاده خوب کاربران می توانند بلافاصله به صفحه مورد نیاز خود بروند.
رضایت پایین کاربر پاسخ کلی مشکلات کاربران را به طور کامل حل نمی کند. رضایت کاربر بالا. نیازها و ترجیحات خاص هر کاربر در نظر گرفته می شود.
چند کلیک روی لینک حداکثر ترافیک

دریافت لینک در صفحه بیو آسان است:

 1. در Taplink ثبت نام کنید.
 2. یک الگو را انتخاب کنید. شما یک انتخاب از قالب ها برای 20 جایگاه مختلف دارید، از جمله قالب هایی برای وبلاگ نویسان. به عنوان مثال، به عنوان یک کاربر ثبت نام شده می توانید این موارد را امتحان کنید: مدل و استایلیست یا وبلاگ نویس مسافرتی. 
 3. صفحه را سفارشی کنید اگر سوالی پیش آمد، می توانید پاسخ ها را در اینجا بیابید.
 4. لینک صفحه را کپی کنید
شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  8 راه برای رفع عدم نمایش دادن موسیقی به پست اینستاگرام

پس از ایجاد صفحه، آن را در سایت خود به اشتراک بگذارید:

 • بیو اینستاگرام.
 • داستان ها
 • سایر حساب های اجتماعی

حالا بیایید در این مورد صحبت کنیم.

یک لینک قابل کلیک در بیو اینستاگرام به این صورت است:

یک لینک به بیو اینستاگرام خود اضافه کنید:

01. به صفحه نمایه بروید .

04. افزودن پیوند خارجی را انتخاب کنید .

اکنون لینک قابل کلیک در بیو اینستاگرام ظاهر شده است. کاربران می توانند آن را دنبال کرده و صفحه وبلاگ مورد نظر خود را انتخاب کنند.

استیکر پیوند به این صورت است:

افزودن لینک به استوری اینستاگرام:

01. به صفحه نمایه خود بروید .

04. یک عکس یا ویدیو انتخاب کنید ، یا یکی بسازید.

05. روی نماد برچسب ضربه بزنید .

06. برچسب Link را انتخاب کنید .

لینک اضافه شد. اکنون کاربران می توانند از استوری اینستاگرام شما به وبلاگ شما دسترسی پیدا کنند.

شما نمی توانید یک پیوند وبلاگ قابل کلیک به کپشن پست اینستاگرام اضافه کنید. بنابراین، کاربران را از پست ها به بیو خود هدایت کنید، جایی که قبلا لینک خود را در صفحه بیو اضافه کرده اید. به عنوان مثال، در کپشن ها بنویسید “پیوند را در بیو من دنبال کنید” یا فقط “لینک در بیو” را دنبال کنید.

یک پاراگراف برای تماس بگذارید تا لینک موجود در بیو اینستاگرام خود را دنبال کنید. آن را به عنوان پاراگراف اول یا دوم در عنوان قرار دهید. آن وقت بیشتر قابل توجه خواهد بود.

در اینجا مثالی از نحوه پیوند دادن به وبلاگ خود از پست های اینستاگرام آورده شده است:

اگر هنوز در مورد نحوه افزودن لینک های وبلاگ به پروفایل اینستاگرام خود سوالی دارید، می توانید پاسخ های زیر را بیابید.

می‌توانید دسته بلاگر یا وبلاگ شخصی را به بیوگرافی اینستاگرام خود اضافه کنید تا به کاربران اجازه دهید به سرعت متوجه شوند که شما چه کسی هستید. برای این کار به یک حساب تجاری نیاز دارید.

 • اگر اکنون یک حساب شخصی اینستاگرام دارید، می‌توانید هنگام تغییر به Business، دسته‌بندی را انتخاب کنید. نحوه انجام آن را اینجا بخوانید.
 • اگر قبلاً به حساب تجاری تغییر کاربری داده اید، می توانید یک دسته را در تنظیمات تنظیم کنید. در زیر نحوه انجام آن را شرح داده ایم.

یک دسته را در حساب کاربری اینستاگرام تجاری خود انتخاب کنید:

01. به صفحه نمایه خود بروید .

04. دسته Blogger یا Personal Blog را انتخاب کنید.

05. مطمئن شوید که Display on profile فعال است.

اکنون دسته Blogger به بیو اینستاگرام اضافه شده است.

بعد از اینکه لینک های وبلاگ را به پروفایل اینستاگرام خود اضافه کردید، ترافیک بیشتری را به وبلاگ هدایت می کنید. در اینجا چهار نکته در مورد چگونگی افزایش ترافیک وجود دارد:

 • پیوندهای مختلف وبلاگ را با استفاده از پیوند خود در صفحه بیو اضافه کنید . به این ترتیب می توانید کاربران بیشتری را مورد توجه قرار دهید. برخی از کاربران به بررسی رویدادهای مد شما علاقه مند هستند و برخی به ایده های لباس شما علاقه مند هستند.
 • پیوند خود را در صفحه بیو به تمام حساب های اجتماعی خود اضافه کنید . فقط خود را به اینستاگرام محدود نکنید، در مورد وبلاگ خود در بیو و پست های TikTok، Twitter، Facebook و سایر شبکه های اجتماعی بگویید. کاربران آنجا نیز ممکن است به وبلاگ شما علاقه مند باشند.
 • بخشی از مقاله یا ویدیوی وبلاگ خود را در استوری ها، پست ها و حلقه های اینستاگرام ارسال کنید . به کاربران بگویید که نسخه کامل در وبلاگ شما ارسال شده است. و آنها می توانند با دنبال کردن پیوند موجود در بیو اینستاگرام یا استوری به وبلاگ دسترسی پیدا کنند.
 • یک فراخوان برای اقدام به بیو، داستان‌ها، پست‌ها و حلقه‌های خود اضافه کنید . کاربران اینستاگرام را به دنبال کردن لینک های وبلاگ تشویق کنید. بگویید چرا باید این کار را انجام دهند. به عنوان مثال، می‌توانید برای خواندن نقدهای بیشتر رویدادهای مد، پیوند موجود در بیو من را دنبال کنید یا حداقل در شرح پست، «لینک در بیو» را بنویسید.
شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه مشاهده یا خوانده نشده پیام ها در اینستاگرام

در اینجا مثالی از یک حلقه است که بخشی از یک ویدیوی وبلاگ با یک فراخوان برای اقدام است:

می توانید یک لینک وبلاگ قابل کلیک به اینستاگرام خود اضافه کنید:

همچنین می توانید کاربران را از پست ها و حلقه ها به صورت رایگان به وبلاگ خود هدایت کنید. در کپشن به آنها بگویید که پیوندهای وبلاگ را در بیو اینستاگرام شما دنبال کنند. در بالا به تفصیل توضیح دادیم.

هنگامی که می خواهید وبلاگ خود را به پروفایل اینستاگرام خود پیوند دهید، ابتدا یک لینک در صفحه بیو در Taplink ایجاد کنید. پیوندهایی به صفحه اصلی وبلاگ، بخش‌های محبوب، پست‌هایی که بیشترین پسندیده‌شده‌ها، و همچنین آخرین مقالات و ویدیوها را در این صفحه قرار دهید. سپس، شانس بیشتری برای علاقه مند کردن کاربران به وبلاگ خود و وادار کردن آنها به دنبال کردن پیوندهای آن دارید.

پیوند خود را در صفحه بیو با تمام پیوندهای وبلاگ به اینستاگرام خود اضافه کنید:

 • زیستی
 • داستان ها
 • پست ها و قرقره ها

کاربران بیشتری به وبلاگ شما می روند اگر:

 • لینک خود را در صفحه بیو با لینک های وبلاگ نه تنها در پروفایل اینستاگرام بلکه در سایر پروفایل های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
 • بخش‌هایی از پست‌های وبلاگ را مجدداً به نمایه‌های اجتماعی خود ارسال کنید و کاربران را به خواندن یا تماشای نسخه کامل در وبلاگ خود دعوت کنید.
 • هنگامی که وبلاگ اینستاگرام خود را در استوری ها و پست ها ذکر می کنید، تماسی برای دنبال کردن پیوندهای وبلاگ اضافه کنید.

امیدواریم از این مقاله چگونه لینک های وبلاگ را به بیو، استوری ها، پست های اینستاگرام خود اضافه کنیم مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/jopCZb
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *