هیچ کجا از سرکوب اشتراک گذاری رمز عبور نتفلیکس در امان نیست

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی هیچ کجا از سرکوب اشتراک گذاری رمز عبور نتفلیکس در امان نیست
همراه ما باشید

سرکوب به اشتراک گذاری رمز عبور نتفلیکس در حال جهانی شدن است، به این معنی که هیچ جایی از تغییرات بحث برانگیز این شرکت در امان نیست. در اوایل سال جاری، نتفلیکس شروع به اجرای تغییر سیاست اعلام شده خود کرد که به مشترکین نیاز دارد تا حساب های خود را داشته باشند.

جزئیات کلیدی این بود که اگر در خانه‌ای متفاوت از صاحب حساب زندگی می‌کردید، دیگر نمی‌توانید رمز عبور او را به اشتراک بگذارید. بنابراین کاربران را مجبور به تصمیم گیری می کند. یا استفاده از Netflix را متوقف کنید یا حساب شخصی خود را راه اندازی کنید. این تغییری بود که پس از سال‌ها تبلیغ نتفلیکس که «عشق به اشتراک گذاشتن رمز عبور شماست»، افراد زیادی از آن راضی نبودند. کمپینی که باعث می‌شود مردم حساب‌هایشان را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارند تا همه بتوانند از محتوا لذت ببرند.

نتفلیکس تغییرات سرکوب به اشتراک گذاری رمز عبور را در ایالات متحده کمی زودتر از سال جاری منتشر کرد. و متأسفانه برای همه کسانی که این تغییر را دوست نداشتند، نتفلیکس می گوید که این تغییر موفق بوده است. این موفقیت به این معنی است که نتفلیکس اکنون چشمان خود را به سایر نقاط جهان معطوف کرده است. همانطور که مرجع اندروید گزارش می دهد، نتفلیکس تغییرات را در کشورهای باقی مانده اعمال خواهد کرد.

تغییرات اشتراک گذاری رمز عبور نتفلیکس از امروز جهانی می شود

هر کشوری که هنوز با این تغییرات مواجه نشده است، احتمالاً به زودی باید اصلاحات لازم را انجام دهد. همانطور که نتفلیکس تأیید کرده است که تغییرات به اشتراک گذاری رمز عبور در تمام کشورهای باقی مانده که اشتراک گذاری در آن ها هنوز امکان پذیر بود از امروز در حال اجرا است.

به نظر نمی رسد که هیچ نوع لیست قطعی وجود داشته باشد که برای آن کشورها ابتدا باید به سیاست جدید پایبند باشند. بنابراین اگر همچنان می‌توانید رمزهای عبور را در منطقه خود به اشتراک بگذارید، فقط باید مراقب زمان اجرای تغییرات باشید. اگر معمولاً ایمیل‌های نتفلیکس را پنهان می‌کنید، باید شروع به خواندن آنها کنید. مبادا اعلام کنید که اشتراک گذاری رمز عبور در منطقه شما و چه زمانی به پایان می رسد.

نتفلیکس همچنین می گوید که برخی از کشورها گزینه ای برای اضافه کردن افراد به حساب کاربری با هزینه اضافی ندارند. این تغییر که به دارندگان حساب اجازه می‌دهد اعضای خارج از خانه را اضافه کنند، در کشورهای منتخب در دسترس نخواهد بود زیرا هزینه‌های اشتراک اخیراً در آنجا کاهش یافته است. اگر در آن کشورها زندگی می کنید، مثلاً کرواسی یا اندونزی، فقط باید حساب کاربری خود را راه اندازی کنید.

امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *