7 اپلیکیشن عالی برای ویرایش تصاویر اینستاگرام

زمان مطالعه: 2 دقیقه

افراد زیادی در سراسر جهان از اینستاگرام برای به اشتراک گذاشتن تصاویر خود استفاده می کنند. گرفتن عکس و ویرایش آن برای بیشتر افراد ممکن است زمانبر و آزاردهنده باشد. اما در این مقاله قصد داریم 7 عالی برای اینستاگرام بیان کنیم. پس همراه ما باشید.

  1. اپلیکیشن Snapseed :

snapseed

این برنامه یکی از ابزارهای قدرتمند برای ویرایش تصاویر است. می توانید از آن برای ویرایش بیشتر عکس های خود استفاده کنید. این اپلیکیشن قادر است رنگ ها و کنتراست تصویر را کاملا منطبق سازد.

  1. اپلیکیشن VSCO Cam :

photo-1-e1410178154556

photo-e1410178134449

این ابزار دو ویژگی بسیار قدرتمند دارد. یکی از آنها انعطاف پذیری و دیگری فیلترهای مناسب درون آن است. اگر تصویر شما بیش از حد تیره و تاریک باشد، این برنامه به شما اجازه می دهد آن را بدون کاهش فوکوس، روشن تر کنید.

  1. اپلیکیشن Camera+ :

این برنامه به شما اجازه می دهد exposure عکس خود را به گونه دلخواه تغییر دهید. با استفاده از این ابزار، تصاویر شما هرگز بد نخواهد بود.

  1. برنامه Overgram :

photo-3-e1410178234684

این برنامه به شما اجازه می دهد متن های زیبا به عکس خود اضافه کنید. می توانید محدوده وسیعی از فونت ها را انتخاب نمایید.

  1. برنامه Pic Stitch :

photo-2-e1410178287517

این برنامه شما را قادر می سازد به سرعت چند تصویر مختلف را به یک تصویر زیبا با قاب مخصوص تبدیل کنید.اینکار بهترین روش برای قرار دادن تصاویر مختلف در کنار یکدیگر است.

  1. برنامهSquaready:

photo-21-e1410178487983

شما می توانید این برنامه را برای تغییر تصاویر اینستاگرامی خود به کار ببرید. به عنوان مثال ممکن است تصویری داشته باشید که مربعی نیست . با این ابزار می توانید به راحتی آن را تغییر دهید.

  1. برنامه Hipstamatic :
شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  چگونه اینستاگرام خود را حذف کنیم [راهنمای آسان]

اگر عاشق کلاسیک هستید، این ابزار فقط برای شما ساخته شده است. این اپلکیشن به شما اجازه می دهد تصاویر خود را به صورت رترو در بیاورید.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/sjG
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *