سامسونگ می تواند یکپارچه سازی ChatGPT را برای مرورگر خود آزمایش کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش مجله هشت پیک به نقل از Android Authority اتوریتی

فهرست مرورگر اینترنت سامسونگ

Hadlee Simons / Android Authority

گزارشی از مجله هشت پیک :

  • کد موجود در برنامه مرورگر اینترنت نشان می دهد که سامسونگ می تواند ChatGPT را در مرورگر ادغام کند.
  • ادغام ChatGPT می تواند بخشی از مجموعه ویژگی های آزمایشگاهی آزمایشی باشد.

سامسونگ به دنبال راه هایی برای آوردن هوش مصنوعی به گوشی های هوشمند خود بوده است. گزارش‌هایی که در اوایل سال منتشر شد به این موضوع اشاره کردند که چگونه سامسونگ باعث ایجاد وحشت در گوگل شده است، زیرا به دنبال تغییر از جستجوی گوگل به مایکروسافت بینگ برای ویژگی‌های هوش مصنوعی بود. بعداً، سامسونگ این ایده را کنار گذاشت و در جستجوی گوگل ماندگار شد. با این حال، به نظر می رسد که این شرکت همچنان امیدوار است که هوش مصنوعی را در قالبی برای مشتریان خود بیاورد، زیرا ما سرنخ هایی را پیدا کرده ایم که به ادغام ChatGPT در برنامه مرورگر اینترنت سامسونگ اشاره می کند.

یک حذف APK به پیش‌بینی ویژگی‌هایی که ممکن است در آینده به یک سرویس بر اساس کدهای در حال پیشرفت ارائه شوند کمک می‌کند. با این حال، ممکن است که چنین ویژگی های پیش بینی شده ممکن است به انتشار عمومی نرسند.

کد

Enable ChatGpt
Test ChatGPT
ChatGpt Model
Query For Summarizing
Enter chatGPT query to test
ChatGpt Settings

رشته ها نشان می دهد که ادغام ChatGPT در مرورگر اینترنت سامسونگ می تواند یک ویژگی آزمایشگاهی آزمایشی باشد. ما فرض می کنیم که مرورگر می تواند اجرای پرس و جوها را در ChatGPT بدون نیاز به پیمایش به وب سایت ChatGPT برای کاربران آسان کند. یک مکان نگهدار تنظیمات ChatGPT و دیگری برای انتخاب مدل ChatGPT وجود دارد.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  کیف پول سامسونگ و سایر ویژگی‌ها برای دارندگان گلکسی واچ می‌آیند

متأسفانه، ما هنوز نتوانستیم عملکردهای بیشتری را در برنامه پیدا کنیم. بنابراین باید دید دقیقاً آیا این با بازدید ساده از ChatGPT از طریق مرورگر متفاوت است. احتمالاً، ما حدس می زنیم که کاربران می توانند ChatGPT را در صفحات وب موجود برای ایجاد خلاصه ای از صفحه فراخوانی کنند، که می تواند به یک ویژگی برجسته خوب برای مرورگر تبدیل شود.

ادغام ChatGPT در حال حاضر در برنامه مرورگر اینترنت سامسونگ فعال نیست. پلاگین های شخص ثالثی برای مرورگر موجود است که دسترسی و عملکرد ChatGPT را به ارمغان می آورد، اما نمی توان آنها را با یکپارچه سازی شخص اول برابر دانست.

ما برای پرس و جو در مورد این اطلاعات با سامسونگ تماس گرفتیم اما قبل از انتشار چیزی نشنیدیم. در صورت دریافت پاسخ، این مقاله را به روز خواهیم کرد.

توجه داشته باشید که مرورگر اینترنت سامسونگ از قبل روی گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های Galaxy نصب شده است.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *