این ویژگی جدید ChatGPT به معنای پاسخ های بهتر با کار کمتر است

زمان مطالعه: 3 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی این ویژگی جدید به معنای پاسخ های بهتر با کار کمتر است
همراه ما باشید

ChatGPT در تلفن در بالای صفحه کلید

NurPhoto/Getty Images

به دست آوردن پاسخ ایده آل خود از ChatGPT یک مهارت دشوار برای تکمیل است. معمولاً، شما باید با دقت پاسخ اولیه خود را بسازید و سپس با چند دستور دیگر دنبال کنید تا به نتیجه نهایی مورد نظر خود برسید. این به روز رسانی جدید این روند را سرعت می بخشد.

روز پنجشنبه، ChatGPT “دستورالعمل های سفارشی” را اعلام کرد که به کاربران امکان می دهد تنظیمات برگزیده ای را تنظیم کنند که نحوه ایجاد پاسخ های ChatGPT را تنظیم کند.

همچنین: OpenAI 5 میلیون دلار برای پشتیبانی از اخبار محلی اختصاص می دهد. طنز ماجرا اینجاست

دستورالعمل ها توسط ChatGPT در هنگام ایجاد پاسخ برای هر مکالمه بعد از آن در نظر گرفته می شود، بنابراین مجبور نیستید اولویت های یکسان را بارها و بارها قرار دهید.

این نسخه شامل یک نسخه نمایشی است که دو فیلد را نشان می دهد که کاربران می توانند برای دستورالعمل های سفارشی پر کنند: “دوست دارید ChatGPT درباره شما چه چیزی بداند تا پاسخ های بهتری ارائه دهد؟” و “دوست دارید ChatGPT چگونه پاسخ دهد؟”

chatgpt-new-feature-demo.png

اسکرین شات توسط سابرینا اورتیز/مجله هشت پیک

OpenAI از مثال‌هایی از معلم کلاس سومی استفاده می‌کند که یک طرح درس را توسعه می‌دهد، توسعه‌دهنده‌ای که کدی را به زبانی غیر از پایتون می‌خواهد، و یک خانواده شش نفره برنامه‌ریزی شام را نشان می‌دهد که چگونه دستورالعمل‌های سفارشی می‌توانند به گردش کار کمک کنند.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه برچسب گذاری خودکار ایمیل ها با ChatGPT و Zapier

در هر سه مورد، کاربران می‌توانند یک بار در ابتدا شرایط را تنظیم کنند و سپس بدون نیاز به تغییر یا تکرار غیر ضروری، نتایج مورد نظر خود را برای کارهای خاص خود بارها و بارها به دست آورند.

همچنین: بر اساس یک مطالعه، GPT-4 در طول زمان به طور قابل توجهی احمقانه تر می شود

به عنوان مثال، توسعه‌دهنده فقط یک بار باید مشخص کند که آنها یک توسعه‌دهنده نرم‌افزار هستند که فقط از گلانگ استفاده می‌کنند، می‌خواهند همه پاسخ‌هایشان به زبان باشد، کدی بدون توضیح و سوگیری نسبت به کارآمدترین راه‌حل می‌خواهند.

chatgpt-new-feature-demo-developer.png

اسکرین شات توسط سابرینا اورتیز/مجله هشت پیک

این ویژگی اساساً برخی از چالش‌های نوشتن سریع را حذف می‌کند و دستیابی سریع‌تر به نتایج مورد نظر را آسان‌تر می‌کند و کمک ربات چت را افزایش می‌دهد.

این ویژگی هنوز در مرحله بتا است و از امروز فقط برای کاربران ChatGPT Plus در دسترس است. با این حال، OpenAI می گوید که در هفته های آینده به همه کاربران گسترش خواهد یافت.امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/RZdhPh
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *