Xbox Game Pass Core Xbox Live Gold جدید است

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی Xbox Game Pass Core Xbox Live Gold جدید است
همراه ما باشید

Xbox Live Gold، یک سرویس اصلی قدیمی برای اعضای ایکس باکس، در حال جایگزینی با یک پلن جدیدتر به نام Xbox Game Pass Core است. برای بیش از 20 سال، اگر می‌خواهید به چند نفره آنلاین دسترسی داشته باشید، Xbox Live Gold برای کنسول‌های Xbox یک ضرورت بوده است. علاوه بر این، به مشترکین امتیازاتی مانند تخفیف در بازی‌ها و حداقل دو بازی رایگان در ماه می‌دهد تا ادعا کنند و به کتابخانه خود اضافه کنند.

همه اینها با قیمت 9.99 دلار در ماه در دسترس بود. بیشتر این موارد ادامه دارد و مایکروسافت در حال اضافه کردن چیزی به این طرح است. کاتالوگ بازی کسانی که با سایر برنامه های Game Pass آشنا هستند، ارزش این سرویس را به دلیل دسترسی به کاتالوگ بازی می دانند. که حاوی هزاران بازی با کیفیت بالا است که بازیکنان می توانند مستقیماً روی کنسول یا رایانه شخصی خود دانلود کنند.

اکنون اعضای Xbox Live Gold معامله مشابهی دریافت خواهند کرد. همه بدون پرداخت بیشتر از آنچه قبلاً انجام می دهند، زیرا Game Pass Core به هزینه ماهانه 9.99 دلار پایبند است. با این حال، طرح جدید کاملاً مشابه Game Pass برای رایانه شخصی نخواهد بود. که هزینه آن نیز 9.99 دلار در ماه است. تفاوت اصلی در تعداد بازی ها در کاتالوگ است.

Xbox Game Pass Core با بیش از 25 بازی عرضه خواهد شد

تغییر اصلی، جدای از نام، گنجاندن یک کاتالوگ بازی رایگان است. که مایکروسافت می گوید شامل بیش از 25 بازی خواهد بود که مشترکین می توانند در کنسول خود دانلود کنند. این شرکت همچنین می گوید که سالانه دو تا سه بازی جدید اضافه خواهد شد. بنابراین کاتالوگ به آرامی رشد خواهد کرد.

برای شروع، برنامه Core شامل تعدادی از عناوین بزرگ AAA مانند DOOM Eternal، Fallout 4، Fallout 76، Forza Horizon 4 و Gears 5 می شود. همچنین شامل برخی از ایندی ها مانند Ori و Will of the Wisps، Inside، در میان ما و بیشتر. این یک کاتالوگ بسیار کوچکتر در مقایسه با Game Pass Console، PC و Ultimate است. اما برای کسانی که هم امتیازات Core و هم یک کاتالوگ بزرگتر را می‌خواهند، برنامه Ultimate راهی برای رفتن است.

مایکروسافت می‌گوید Game Pass Core در 14 سپتامبر وارد بازار می‌شود. با این حال، Games with Gold، بخشی از Xbox Live Gold که هر ماه دو بازی رایگان به مشترکین می‌دهد، در تاریخ 1 سپتامبر از بین می‌رود. طلا تا زمانی که اشتراک Core یا Ultimate فعال باشد در کتابخانه شما باقی خواهد ماند.

بازی های ایکس باکس 360 حتی در صورت لغو اشتراک در دسترس خواهند بود. اساساً از 1 سپتامبر هیچ بازی جدیدی با افزودن طلا وجود نخواهد داشت. اما آنهایی که قبلا بازخرید شده اند، برداشته نمی شوند.

امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/LfUDbc
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *