Tracfone vs Straight Talk: دو Verizon MVNO، مقایسه شده است

زمان مطالعه: 6 دقیقه

به گزارش مجله هشت پیک به نقل از Android Authority اندروید اتوریتی

عکس استوک آرم Straight Talk روی تلفن با دستگاه های متعدد 5

ادگار سروانتس / Android Authority

حامل های MVNO اکنون بیش از هر زمان دیگری محبوب هستند. به طور طبیعی، Verizon، AT&T، و T-Mobile همگی به این روند توجه کرده اند. به منظور جلب مشتریان پیش پرداخت، اپراتورهای سنتی عمدتاً یا به ساخت برندهای اعتباری خود یا خرید اپراتورهای موجود متوسل شده اند. برای Verizon، این به معنای ایجاد Visible و همچنین خرید چندین برند مستقل مانند Tracphone بود. چیزی که اوضاع را گیج کننده تر می کند این است که Tracphone برندهای فرعی خود مانند Net10 و Straight Talk را دارد. در این راهنمای سریع، نگاهی کوتاه به Tracfone vs Straight Talk می اندازیم تا تفاوت ها را بهتر توضیح دهیم.

من در مورد تجربه خود صادقانه خواهم گفت: من در گذشته از هر دو حامل استفاده کرده ام، اما مدتی گذشته است. من با شبکه ای که آنها روی آن کار می کنند بسیار آشنا هستم، اما بدیهی است که برنامه ها و قیمت گذاری ها تغییر کرده است. من همچنین خانواده و دوستانی در هر دوی این خدمات دارم. من به طور خلاصه در مورد تجربیات آنها با آنها صحبت کردم تا به اطلاع رسانی بهتر این مقاله کمک کنم.

Tracfone vs Straight Talk: پوشش و اولویت بندی مشابه

لوگوی Verizon روی گوشی هوشمند روی میز استوک عکس ۱

ادگار سروانتس / Android Authority

این در مقایسه با فرمت معمول من به دلیل شباهت این برندها کمی متفاوت خواهد بود. هم Straight Talk و هم Tracfone نقشه های پوشش یکسان و اولویت بندی یکسانی خواهند داشت. هر دو در شبکه Verizon اجرا می شوند، زیرا شبکه های GSM به تدریج حذف شده اند. هیچکدام سرعتی را که با Verizon مناسب می‌گیرید، مشاهده نمی‌کنند، اما تجربه بدی نیست. انتظار مشابهی را داشته باشید که از Visible Plus از نظر اولویت بندی دریافت می کنید. به عبارت دیگر، داده‌های آن باید همیشه قابل استفاده باشد، اما ممکن است سرعت‌های زیر 10 مگابیت در ثانیه را در مناطق یا زمان‌هایی با ترافیک بالا مشاهده کنید.

Tracfone vs Straight Talk: داستانی از دو استراتژی بسیار متفاوت

عکس استوک آرم Straight Talk بر روی تلفن با دستگاه های متعدد 2

ادگار سروانتس / Android Authority

اگر در مورد ارزش پول صحبت می کنیم، Straight Talk داده ها و ویژگی های بیشتری را با پول نقد کمتر به شما می دهد. فقط یک برنامه داده محدود با 10 گیگابایت داده وجود دارد، اما گزینه های نامحدود مختلفی وجود دارد. برخی شامل موارد اضافی مانند تماس بین‌المللی هستند، برخی دیگر برای بیش از یک خط تلفن طراحی شده‌اند، و حتی تخفیف‌هایی برای پیش‌پرداخت خدمات بیشتر وجود دارد – مشابه ساختار Mint Mobile.

قیمت Tracphone در مقایسه با آن خیلی خوب نیست. به عنوان مثال، Straight Talk 10 گیگابایت داده، تماس های نامحدود و پیامک (از جمله تماس با مکزیک و کانادا) با تنها 35 دلار در اختیار شما قرار می دهد. نزدیکترین بازی در Tracphone طرح 8 گیگابایتی است که شامل مکالمه و متن نامحدود است اما تماس بین المللی ندارد و 40 دلار در ماه هزینه دارد.

پس چرا در وهله اول به Tracphone فکر می کنید؟ راستش را بخواهید جذابیت اصلی برای کسانی است که زیاد از گوشی خود استفاده نمی کنند. Tracphone زندگی خود را به عنوان یک شرکت تلفن مشعل آغاز کرد. همچنین برای کسانی که فقط برای مواقع اضطراری به تلفن نیاز داشتند، هدف قرار گرفت. این خیلی تغییر نکرده است.

اکثر دارندگان Tracphone یا مشترک هستند زیرا نام تجاری برای آنها شناخته شده است و در مورد انتخاب های بهتر آموزش نمی بینند، یا به سادگی نیازهای تلفن محدودی دارند.

Tracfone برای استفاده اضطراری/محدود بهترین است

تصویر وب سایت Tracfone Wireless

در حالی که اکثر اپراتورهای اعتباری دارای تعداد محدودی هستند یا هیچ انتخاب اولیه تلفنی ندارند، Tracphone هنوز برنامه های زیادی برای هدف قرار دادن تلفن های به اصطلاح گنگ دارد. برنامه های گوشی هوشمند را ارائه می دهد، اما هیچ گزینه نامحدودی وجود ندارد. بهترین معاملات آن یا با مقادیر بسیار کم داده برنامه ریزی می شود یا آنهایی که برای خدمات طولانی مدت از قبل پرداخت می کنید. برای اولی، اگر زیاد از تلفن خود استفاده نمی کنید، چند طرح مناسب وجود دارد:

  • 2 گیگابایت داده برای 20 دلار در ماه: همچنین با این طرح مکالمه و پیامک نامحدود دریافت خواهید کرد.
  • 500 مگابایت داده با 15 دلار در ماه: همچنین با این طرح مکالمه و پیامک نامحدود دریافت خواهید کرد.
  • خدمات تلفن اولیه با 10 دلار در ماه: همچنین با این طرح 500 دقیقه و 500 متن دریافت می کنید.

هیچ یک از این گزینه‌ها شگفت‌انگیز نیستند، اما برای کسانی که یک تلفن یدکی را در ماشین خود نگه می‌دارند یا واقعاً فقط زمانی که از خانه دور هستند گوشی خود را روشن می‌کنند تا در صورتی که کسی واقعاً نیاز به نگه‌داشتن آن‌ها داشته باشد، عالی هستند.

Tracphone همچنین برنامه های بلندمدتی را که از 60 تا 365 روز متغیر است می فروشد. این ممکن است شبیه به نعناع به نظر برسد، اما گول نخورید. اگر بخواهید یک طرح Mint با داده 5 گیگابایتی بخرید و یک سال پیش پرداخت کنید، هر ماه 5 گیگابایت دریافت خواهید کرد. با Tracfone، مجموعه کوچکی از دقیقه ها، متن ها و گاهی اوقات داده ها را دریافت می کنید. اگر بخواهید در عرض چند هفته از همه آنها استفاده کنید، همین خواهد بود.

در اینجا فقط چند برنامه بلند مدت Tracphone وجود دارد که به شما ایده می دهد:

  • 90 روز خدمات با 50 دلار: این به شما 750 دقیقه، 1500 پیامک و 2 گیگابایت داده می‌دهد.
  • یک سال خدمات با 125 دلار: این 1500 دقیقه، 1500 پیام متنی و 1.5 گیگابایت داده به شما می‌دهد. می توانید در هر زمان از آن استفاده کنید، اما در عرض یک سال منقضی می شود.
  • یک سال خدمات با 199 دلار: این به شما امکان مکالمه نامحدود، متن و در مجموع 24 گیگابایت (تقریباً 2 گیگابایت در ماه) را می دهد.

Tracfone vs Straight Talk: کدام را باید دریافت کنید؟

پس چه کسی در بحث Tracfone vs Straight Talk برنده می شود؟ نه واقعا. Tracphone برای استفاده اضطراری و برای کسانی که به خدمات اولیه نیاز دارند بهتر است. Straight Talk برای کسانی که داده های بیشتری می خواهند بهتر است. آنها خدمات بسیار متفاوتی هستند و افراد مختلفی را هدف قرار می دهند.

من قصد ندارم در اینجا کلمات را خرد کنم، احساس می کنم گزینه های بسیار بهتری نسبت به Tracphone برای اکثر کاربران وجود دارد. این برند برای همیشه وجود داشته است و طرفدارانی دارد، اما بیشتر افراد مسن تر (مثلاً یکی از والدین من از آن با یک برنامه خدمات طولانی مدت استفاده می کند) که برای اکثر نیازهای تلفن خود به تلفن ثابت خود چسبیده اند. همچنین گاهی اوقات برای کسانی که یک مشعل اضطراری ارزان برای فرزندان خود می خواهند استفاده می شود.

اگر به Tracphone برای برنامه‌های بلندمدت آن علاقه‌مند بودید، برنامه‌های بلندمدت Mint Mobile هزینه‌ای بیش از Tracphone برای شما نخواهد داشت، اما با این قیمت بیشتر به شما می‌دهند. یک مثال خوب طرح 5 گیگابایتی است. هر ماه 5 گیگابایت داده در کنار مکالمه و پیام متنی نامحدود، همه با قیمت 180 دلار، دریافت خواهید کرد. این 19 دلار ارزان تر از برنامه سالانه Tracfone است که شامل مکالمه نامحدود، متن و معادل 2 گیگابایت در ماه است.

برای کسانی که حجم کم داده می خواهند و بیشتر برای مواقع اضطراری یا زمانی که خانه را ترک می کنید یک دستگاه می خواهند؟ Tello یک انتخاب عالی است، با گزینه های کم 500 مگابایت و در عین حال با قیمت پایین 5 دلار در ماه.

در مورد Straight Talk چطور؟ اگر می‌خواهید گزینه خدمات واقعی به مشتریان را داشته باشید (اگرچه محدود است)، Straight Talk ترتیبی برای فروش تلفن‌های خود در Walmart دارد و حتی کمک‌های اولیه و تعمیرات را با هزینه به مشتری ارائه می‌کند. این باعث می‌شود آن‌ها برای کسانی که کمتر با فناوری آشنا هستند جذاب باشد. قیمت طرح واقعی آن خوب است، اما هیچ چیز شگفت انگیزی نیست. مگر اینکه واقعاً روی Straight Talk تنظیم شده باشید، ما Visible را برای کسانی که خواهان قیمت عالی و داده های عالی هستند در نظر می گیریم.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *