Threads ویژگی های جدیدی را اضافه می کند، اما همه آنها خوب نیستند…

زمان مطالعه: 3 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی Threads ویژگی های جدیدی را اضافه می کند، اما همه آنها خوب نیستند…
همراه ما باشید

Meta’s Threads شاهد موفقیت های فراوانی بوده است که توسط آخرین اشتباه توییتر روشن شده است. در حالی که پلتفرم بسیار خالی به نظر می رسد، متا به دنبال رفع آن است. Threads سه ویژگی جدید را اضافه می کند که دوست خواهید داشت. همچنین یکی را اضافه می کند که ممکن است دوست نداشته باشید.

به لطف داده های اخیر، مشخص است که مرحله ماه عسل به پایان رسیده است. تعامل کلی و زمان صرف شده روی Threads همگی از زمان راه اندازی آن به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. این نشان می دهد که هیجان برای این برنامه خاموش شده است. در حالی که این مورد است، ما انتظار داریم که تعداد آن دوباره افزایش یابد زمانی که متا ویژگی های بیشتری را به برنامه اضافه کرد.

Threads سه ویژگی جدید را به ارمغان می آورد

فقط یک مسئله زمان بود که متا بتواند ویژگی های جدیدی را روی Threads بپاشد. برخی از ویژگی ها وجود دارد که مردم از روز اول به آنها توجه داشته اند. مطابق با خودی (از طریق Techradar)، سند فاش شده ای وجود دارد که برخی از ویژگی های جدیدی را که متا قرار است ارائه کند، توضیح می دهد.

اولین ویژگی جدید یک است سیستم DM (پیام مستقیم).. مردم مشتاق هستند که بیرون بروند و مستقیماً با دوستان Threads جدید خود تماس بگیرند. حساب Threads شما به حساب اینستاگرام شما گره خورده است. ظاهراً اکثر افرادی که در Threads می شناسید باید از قبل از طریق اینستاگرام در دسترس باشند.

با این حال، داشتن این ویژگی خوب است، زیرا مردم در حال برقراری اتصالات جدید در برنامه جدید هستند. ما مطمئن نیستیم که آیا DM های شما در Threads به DM های شما در اینستاگرام مرتبط است یا خیر.

ویژگی دوم این است گرایش ها و موضوعات. در حال حاضر در Threads، می‌توانید فید پست‌های تنظیم‌شده الگوریتمی را ببینید. پست هایی را از افرادی که دنبال می کنید و افرادی را که دنبال نمی کنید خواهید دید. با این حال، این ویژگی آخرین اخبار را در مورد موضوعات مختلف به شما نشان می دهد. ما در مورد سیاست، ورزش، علم و غیره صحبت می کنیم.

در نهایت، ویژگی سوم این است جستجوی بهبود یافته در حال حاضر می‌توانید حساب‌ها را در Threads جستجو کنید، اما تمام. هیچ سیستم هشتگ وجود ندارد، بنابراین چیز زیادی برای جستجو وجود ندارد.

این سند بیان می کند که تجربه جستجوی بهبود یافته ای خواهد داشت. این سند به جزئیات در مورد چگونگی بهبود تجربه نمی‌پردازد. با این حال، ما می توانیم مشکوک باشیم که می توانید موضوعات را جستجو کنید. چه کسی می داند که آیا این بدان معنی است که Threads قرار است هشتگ اضافه کند؟

حالا برای اونی که دوست نداری…

بیایید باند را پاره کنیم: محدودیت های نرخ. با این حال، با آنچه در توییتر داریم متفاوت است. اگر به خاطر داشته باشید، توییتر تعداد توییت هایی را که همه حساب ها می توانستند ببینند محدود کرد. فرقی نمی‌کند شما یک حساب تایید شده، یک حساب تایید نشده، یک حساب جدید یا یک حساب قدیمی باشید. محدود بودی

در مورد Threads، محدودیت‌های نرخ فقط برای حساب‌هایی اعمال می‌شود که گمان می‌رود حساب‌های اسپم هستند. این تلخ و شیرین است. این خوب است زیرا، اگر شما فقط یک جو معمولی هستید که رویدادهای زنده و عکس های داغ را پست می کند، پس خوب هستید. با این حال، اگر حساب شما به دروغ متهم به یک حساب اسپم باشد، ممکن است مشکل ایجاد شود.

اگر حساب شما محدود است، یک فرآیند تجدیدنظر وجود دارد که ممکن است چند روز طول بکشد. خسته کننده است، اما ارزش آن را دارد که حساب خود را بازگردانید.

امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/GOpmka
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *