Threads در بالای اپ استورها قرار دارد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

نیازی به گفتن نیست که Meta’s Threads یک پلتفرم بسیار محبوب است. چند روز پیش راه اندازی شد و در حال حاضر میلیون ها کاربر را جمع آوری کرده است. در واقع، Threads به اندازه‌ای محبوب است که می‌تواند به بالای هر دو فروشگاه اپلیکیشن برسد.

Threads پلتفرم جدید رسانه اجتماعی متای مارک زاکربرگ است، و به شدت از توییتر وام گرفته است (اما، کدام پلتفرم رسانه اجتماعی جدید نیست؟)، و این می تواند آن را با مشکلات قانونی مواجه کند.

تیم حقوقی ایلان ماسک تهدید کرده است که از متا به دلیل سوء استفاده از اسرار تجاری شکایت خواهد کرد. این شرکت ادعا می‌کند که متا کارمندان سابق توییتر را برای ساخت Threads استخدام کرده است. اگر اینطور باشد، متا مانند کارمندان ادعایی مرتکب یک جنایت جدی فدرال شده است. با این حال، هنوز به طور رسمی تایید نشده است.

Threads در بالای اپ استورها قرار دارد

جدا از مسائل حقوقی، Threads با گذشت زمان واقعاً جذابیت زیادی پیدا می کند. احتمالاً این سایت سریع‌ترین رشد در شبکه‌های اجتماعی در اینترنت است. از صبح امروز، این پلتفرم دارای بیش از 66 میلیون ثبت نام است. این قابل توجه است، اما ما نمی توانیم فراموش کنیم که بر پشت 1 میلیارد کاربر اینستاگرام سوار است.

به منظور درک میزان محبوبیت این برنامه، در هر دو فروشگاه Google Play و Apple App Store در صدر دسته بندی های مربوطه قرار دارد.

در فروشگاه Google Play، Threads در دسته بندی رسانه های اجتماعی رایگان در رتبه اول قرار دارد. از طرف اپل، این برنامه شماره 1 در رده شبکه های اجتماعی است. این برای لیست برنامه های آیفون است. این برنامه در iPad نیز موجود است، اما افراد زیادی به دلایل قابل درک آن را در iPad دانلود نمی کنند.

در حال حاضر، Threads از کامل بودن فاصله زیادی دارد. در حالی که این برنامه به پلتفرمی جدید برای افراد بد دهن به ایلان ماسک تبدیل شده است، هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که از دست رفته است. هیچ هشتگ، DM یا جستجوی کلی وجود ندارد. همچنین، اگر می‌خواهید حساب Threads خود را حذف کنید، باید اکانت اینستاگرام خود را در این فرآیند حذف کنید. با این حال، این می تواند تغییر کند.

اگر به دنبال دانلود Threads هستید، می توانید این کار را با لینک زیر انجام دهید.

دانلود موضوعات

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *