Spotify Connect دلیلی است که من به پلتفرم موسیقی دیگری تغییر نخواهم داد

زمان مطالعه: 4 دقیقه

به گزارش مجله هشت پیک به نقل از Android Authority اندروید اتوریتی

Spotify connect pixel 7 pro pixel tablet ipad air 4

ریتا الخوری / Android Authority

ده سال پس از اولین معرفی، Spotify Connect مانند روز اول جادویی است. یک ویژگی ساده روی کاغذ، Connect برنامه Spotify را در هر دستگاهی به یک کنترل از راه دور جهانی برای کل تجربه Spotify شما تبدیل می کند. و بدون توجه به اینکه از چه چیزی استفاده می کنم یکپارچه کار می کند، به طوری که حتی اگر بخواهم اکنون سرویس های موسیقی را تغییر دهم، نمی توانم. وقتی به سادگی Connect گیر کردم، نمی‌توانستم بدون آن فکر کنم.

نظر شما در مورد Spotify Connect چیست؟

467 رای

ببینید، در سه سال گذشته، من یک اشتراک YouTube Premium داشته‌ام، که به من امکان دسترسی به YouTube Music را نیز می‌دهد، اما علاوه بر آن، برای یک طرح جداگانه Spotify Premium پرداخت کرده‌ام. چرا؟ از آنجا که هر بار که به خدمات جابه‌جایی فکر می‌کنم، شروع به فهرست کردن همه دلایلی می‌کنم که نباید این کار را انجام دهم: کتابخانه شخصی‌ام، لیست‌های پخشی که دنبال می‌کنم، همه طرفداران یوروویژن که لیست‌های پخش فینال ملی را برای طرفداران دیگر ایجاد می‌کنند، فراگیر بودن Spotify در چندین پلتفرم، و در راس همه، Spotify Connect.

هر بار که سعی می‌کنم از Spotify به YouTube Music جابجا شوم، متوجه می‌شوم که حفره‌ای به اندازه Connect در زندگی پخش من وجود دارد.

در حالی که می‌توانم از یک سرویس شخص ثالث برای انتقال کتابخانه و فهرست‌های پخش خود استفاده کنم، جامعه جدیدی از طرفداران یوروویژن را برای دنبال کردن پیدا کنم، و انتخاب‌های آگاهانه‌تری در مورد دستگاه‌هایی که می‌خرم انجام دهم، همچنان یک حفره بزرگ به اندازه Spotify Connect وجود دارد که YouTube Music نمی‌تواند آن را پر کند.

Spotify Connect Apple imac ipad air 4

ریتا الخوری / Android Authority

اجازه دهید شما را از طریق چند موقعیت که برای من یک اتفاق روزمره هستند، راهنمایی کنم. صبح، از Nest Hub خود می‌خواهم در حالی که کارهای تصادفی در خانه انجام می‌دهم، موسیقی پخش کند. اگرچه پخش را با یک فرمان صوتی شروع می‌کنم، اما می‌توانم تلفنم را بگیرم، Spotify را باز کنم و به دلیل اتصال، ببینم چه چیزی در حال پخش است، آن را کنترل کنم، صف را بررسی کنم و چیزها را جابجا کنم.

Connect مانند یک کنترل از راه دور جهانی است که به طور یکپارچه روی iMac، Pixel 7 Pro، iPad، Pixel Watch و Nest Hub من و بین آن کار می کند.

سپس به میز کارم می‌روم، iMac را روشن می‌کنم، هدفون‌های بی‌سیم را می‌پوشم و برنامه Spotify را باز می‌کنم. دوباره، به دلیل اتصال، می‌توانم آنچه در حال پخش است را ببینم و با یک کلیک خروجی را به iMac خود تغییر دهم. اما از آنجایی که نمی‌خواهم Spotify را در پیش‌زمینه باز نگه دارم و از صفحه نمایش با ارزش خود در iMac استفاده کنم، از iPad خود با کنترل جهانی (یعنی با صفحه‌کلید iMac و ترک‌پد) استفاده می‌کنم. این به من امکان می دهد یک نمایشگر Spotify ثانویه در کنار دستگاه کارم داشته باشم که در آن بتوانم آنچه در حال پخش است را ببینم و کنترل کنم، اشعار را بخوانم و صف خود را ویرایش کنم. کاملاً فوق العاده است.

حتی اگر با هدفون از میز خود فاصله بگیرم، می‌توانم Spotify را در ساعت پیکسل خود باز کنم و پخش را کنترل کنم. و من حتی به Pixel Tablet، Chromecast و Android TV جعبه خود، یا هر دستگاه دیگری که ممکن است مانند یک کنسول بازی یا ماشین استفاده کنم که Spotify همان تجربه، یکپارچه و یکپارچه را ارائه می دهد، اشاره نکرده ام.

spotify connect در ساعت گوگل پیکسل

ریتا الخوری / Android Authority

هیچ سرویس دیگری وجود ندارد که بین همه دستگاه‌های من به‌طور یکپارچه و زیبا کار کند. Spotify Connect شکاف بین رایانه‌ها، تلفن‌ها، تبلت‌ها، ساعت‌ها، بلندگوهای هوشمند و هر سطح دیگری که ممکن است استفاده کنم را پر می‌کند. این پلتفرم آگنوستیک است و موسیقی من را حفظ می کند، صرف نظر از اینکه در حال گوش دادن به دستگاهی هستم که توسط اپل، گوگل، شیائومی، سامسونگ، وان پلاس، لنوو، یا صدها برند دیگر ساخته شده است. بهتر از آن، نیاز به نصب و راه اندازی صفر دارد.

در دنیایی که بر اساس خدمات انحصاری برند یا پلتفرم تقسیم شده است، Spotify Connect یکی از معدود کارهایی است که به درستی انجام شده است. و این – فراتر از توصیه‌ها، ویژگی‌های اجتماعی، Spotify Wrapped یا هر چیز دیگری – چیزی است که من را به Spotify متصل می‌کند.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/zHTvmM
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *