OnePlus Keyboard 81 Pro به ایالات متحده و کانادا می آید

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش مجله هشت پیک به نقل از Android Authority اندروید اتوریتی

صفحه کلید OnePlus 81 Pro

گزارشی از مجله هشت پیک :

  • OnePlus Keyboard 81 Pro در تاریخ 26 جولای 2023 به ایالات متحده و کانادا می آید.
  • OnePlus برای ایجاد صفحه کلید مکانیکی با Keychron همکاری کرد.
  • این در دو رنگ عرضه می شود و از 219 دلار یا 299 دلار کانادا شروع می شود.

اواخر سال گذشته، OnePlus اعلام کرد که در حال ایجاد یک صفحه کلید مکانیکی قابل تنظیم است. در نهایت، کیبورد 81 پرو را عرضه کرد که همکاری بین آن و کیکرون بود. متأسفانه، صفحه کلید فقط در مناطق خاصی از جهان در دسترس بود.

با این حال، اکنون، OnePlus Keyboard 81 Pro در اینجا در ایالات متحده و در شمال کشور همسایه ما، کانادا در دسترس است. پیش‌سفارش‌ها از امروز باز می‌شود و در دسترس بودن عمومی از ۲۶ جولای شروع می‌شود.

همانطور که از نام آن پیداست، کیبورد دارای 81 کلید است. همچنین دارای یک صفحه چرخشی در گوشه سمت راست بالایی است که شفاف است. تم رنگی امضای OnePlus در هر دو رنگ به وفور دیده می‌شود، با رنگ‌های خاکستری روشن، خاکستری تیره، و رنگ‌های قرمز ظاهر می‌شوند. همچنین RGB برای هر کلید وجود دارد، اگر بخواهید چیزها را کمی بیشتر سفارشی کنید.

با این حال، در نهایت، این صفحه کلید فقط یک نسخه تغییر نام تجاری از چیزی است که Keychron مدت‌هاست ارائه کرده است. OnePlus یک لایه رنگ جدید روی آن قرار داده است، اما طرفداران Keychron در اینجا شگفتی های زیادی نخواهند یافت. با این حال، اگر به دنبال یک صفحه کلید مکانیکی خوب هستید و اتفاقاً از طرفداران OnePlus هستید، نمی توانید در این انتخاب اشتباه کنید.

OnePlus Keyboard 81 Pro: قیمت و در دسترس بودن

همانطور که قبلا ذکر شد، پیش‌سفارش‌های این کیبورد اکنون در ایالات متحده و کانادا باز است. فروش عمومی از 26 جولای شروع می شود.

شما دو انتخاب رنگی خواهید داشت. یکی Summer Breeze (تصویر در این صفحه) و دیگری Winter Bonfire نام دارد. رنگ دوم تفاوت چندانی ندارد، فقط کلیدهای خاکستری تیره را با خاکستری روشن عوض می کند و بالعکس، بنابراین صفحه کلید کمتر “روشن” است. هیچ تفاوت عملکردی بین این دو رنگ وجود ندارد.

در ایالات متحده، مدل Summer Breeze 239 دلار قیمت دارد. مدل Winter Bonfire بنا به دلایلی 20 دلار ارزانتر با 219 دلار است. در کانادا، Summer Breeze 329 دلار کانادا و Winter Bonfire 299 دلار کانادا خواهد بود.

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *