Mint Mobile از چه برج هایی استفاده می کند؟ خودشو داره؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

عکس استوک روباه موبایل نعناع در گوشی ۲

ادگار سروانتس / Android Authority

به لطف بازاریابی ثابت، احتمال زیادی وجود دارد که نام Mint Mobile را شنیده باشید. شرکت حامل متعلق به رایان رینولدز به قیمت مقرون به صرفه افتخار می کند و به دلیل ارائه طرح های خود فقط در بسته های پیش پرداخت 3، 6 یا 12 ماهه قابل توجه است. اگر Mint Mobile را در نظر گرفته‌اید، ممکن است در مورد برج‌هایی که Mint Mobile استفاده می‌کند و همچنین اینکه نقشه پوشش Mint Mobile چگونه به نظر می‌رسد، کنجکاو باشید. سؤال خوبی بود!

Mint Mobile از چه برج های تلفن همراه استفاده می کند؟

Mint Mobile یک MVNO است. این بدان معناست که برای ارائه خدمات به مشتریان با شبکه دیگری شریک می شود. در این مورد، Mint با T-Mobile شریک می شود و منحصراً با تجهیزات رادیویی T-Mobile کار می کند تا هم دسترسی 4G LTE و هم 5G را فراهم کند. البته مقداری بیشتر از این هم وجود دارد.

دکل تلفن همراه از چندین بخش از جمله اتصال اینترنت فیبر نوری تشکیل شده است. این و مقررات دولتی ساخت یک برج و نگهداری آن را بسیار گران می کند. به منظور قابل مدیریت نگه داشتن هزینه ها، گاهی اوقات چندین حامل از یک برج مشترک استفاده می کنند، اگرچه برای هر حاملی که از برج استفاده می کند یک سیستم رادیویی متفاوت وجود دارد.

به عبارت دیگر، Mint ممکن است در برخی شرایط از برج مشترک AT&T، Verizon و T-Mobile استفاده کند. گفته می‌شود، تنها از تجهیزات رادیویی T-Mobile استفاده خواهد کرد.

آیا نقشه پوشش Mint Mobile با T-Mobile یکی است؟

بله، در بیشتر موارد، Mint Mobile و T-Mobile نقشه های پوشش یکسانی دارند. با این حال، مشتریان پست‌پرداخت T-Mobile احتمالاً قراردادهای رومینگ و ترتیبات دیگری خواهند داشت که پوشش آنها را بهبود می‌بخشد. این برای کاربران Mint Mobile در دسترس نخواهد بود. برای مقایسه می توانید به نقشه پوشش Mint Mobile و همچنین نقشه T-Mobile نگاه دقیق تری بیندازید.

آیا می توانید از تلفن های Verizon یا AT&T در Mint Mobile استفاده کنید؟

اگرچه Mint Mobile به طور انحصاری از شبکه T-Mobile استفاده می کند، این امکان وجود دارد که تلفن فعلی AT&T یا Verizon شما به شبکه Mint منتقل شود. اکثر تلفن‌های جدیدتری که در ایالات متحده عرضه می‌شوند، دارای تمام باندهای GSM، CDMA، 5G و LTE هستند که برای کار بر روی تقریباً هر شرکت مخابراتی لازم است. T-Mobile، به ویژه، از برخی از رایج ترین باندهای موجود در سخت افزار تلفن استفاده می کند، و این به اطمینان از سازگاری کمک می کند.

با این حال، هر تلفنی کار نخواهد کرد. ابتدا گوشی باید آنلاک شود. بسیاری از اپراتورها پس از مدتی استفاده به طور خودکار قفل تلفن ها را باز می کنند، اما مراحل دقیق مورد نیاز بسته به شرکت مخابراتی شما متفاوت است. به شرط اینکه تلفن به شبکه دیگری قفل نباشد، تا زمانی که با باندهای T-Mobile مورد نیاز کار می کند، می توانید آن را به Mint بیاورید.

می‌توانید ابزار سازگاری Mint Mobile را بررسی کنید تا ببینید آیا تلفن موجود شما به خوبی پخش می‌شود یا خیر. برعکس، می‌توانید اپلیکیشن Mint Mobile را دانلود کنید و حتی اگر گوشی شما دارای eSIM کارت باشد، می‌توانید این سرویس را بلافاصله فعال کنید.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/wRy
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *