معامله اکتیویژن بلیزارد مایکروسافت تایید اولیه را از رگولاتور بریتانیا دریافت کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با مجله هشت پیک با خبر معامله اکتیویژن بلیزارد مایکروسافت تایید اولیه را از رگولاتور بریتانیا دریافت کرد همراه ما باشید

سازمان رقابت و بازار بریتانیا (CMA) مجوز اولیه مایکروسافت را برای ادامه معامله 69 میلیارد دلاری Activision Blizzard خود صادر کرده است. CMA در ابتدا خرید را به دلیل نگرانی‌های مربوط به بازی‌های ابری مسدود کرده بود، اما مایکروسافت اخیراً این قرارداد را تغییر ساختار داد تا حقوق بازی‌های ابری برای بازی‌های فعلی و جدید اکتیویژن بلیزارد را به یوبی‌سافت منتقل کند. 

CMA در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: “CMA معتقد است که قرارداد بازسازی شده تغییرات مهمی ایجاد می کند که به طور قابل توجهی نگرانی هایی را که در رابطه با معامله اصلی در اوایل سال جاری مطرح کرده بود، برطرف می کند.”

این فقط یک تصمیم اولیه است، قبل از تایید نهایی. CMA می گوید که در حال حاضر یک مشاوره برای دریافت بازخورد شخص ثالث در مورد راه حل های پیشنهادی مایکروسافت، تا 6 اکتبر باز کرده است. انتظار می رود تصمیم نهایی قبل از مهلت تمدید شده 18 اکتبر گرفته شود.

انتظار می رود تصمیم نهایی قبل از مهلت تمدید شده 18 اکتبر گرفته شود

منظور از دوره مشاوره رسیدگی به برخی نگرانی‌های باقی‌مانده CMA در مورد معامله است. «در حالی که CMA نگرانی‌های باقیمانده محدودی را در مورد قرارداد جدید شناسایی کرده است، مایکروسافت راه‌حل‌هایی را ارائه کرده است که CMA موقتاً به این نتیجه رسیده است که باید این مشکلات را برطرف کند.»

مایکروسافت به طور قابل درک به این تصمیم خوشبین است. براد اسمیت، نایب رئیس و رئیس مایکروسافت در X (قبلاً) گفت: «ما راه‌حل‌هایی ارائه کردیم که معتقدیم نگرانی‌های باقی‌مانده CMA مربوط به پخش بازی‌های ابری را به طور کامل برطرف می‌کند، و به کار برای کسب تأییدیه برای بسته شدن قبل از مهلت 18 اکتبر ادامه می‌دهیم. توییتر.)

اکتیویژن بلیزارد نیز از پاسخ CMA خرسند است. بابی کوتیک، مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد در بیانیه ای که برای کارمندان ارسال شد، گفت: «این یک نقطه عطف مهم برای ادغام و گواهی بر کار راه حل محور ما با تنظیم کننده ها است. “من همچنان خوش بین هستم که به سفر به سوی تکمیل ادامه می دهیم و از هر یک از شما برای تعهد و تمرکز شما در طول این روند بسیار سپاسگزارم.”

بریتانیا آخرین مانع نظارتی برای معامله غول پیکر مایکروسافت است.

امیدواریم از این خبر مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/vHGBxv
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *