Evernote اکثر کارمندان مستقر در ایالات متحده را کنسرو کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

Evernote یک پلتفرم محبوب برای یادداشت برداری است که مدت زیادی است که وجود داشته است. این شرکت در چند سال گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است، اما این بدان معنا نیست که از اخراج شدن در امان نیست. بر اساس یک گزارش جدید، Evernote اکثر کارمندان خود در ایالات متحده را اخراج کرد.

Evernote یکی از قدیمی ترین پلتفرم های یادداشت برداری است که هنوز هم وجود دارد. در سال 2008 راه اندازی شد و ویژگی های شگفت انگیزی را برای آن زمان ارائه داد. اکنون، رقابت بسیار بیشتری مانند Google Keep Notes و Bundled Notes وجود دارد. با این حال، Evernote توانسته خود را از رکود اواسط 2010 بیرون بکشد.

Evernote اکثر کارمندان آمریکایی خود را اخراج کرد

Evernote در آمریکا ساخته شد، اما در نوامبر سال گذشته به شرکت ایتالیایی Bending Spoons فروخته شد. Bending Spoons یک توسعه دهنده تلفن همراه است و Evernote اعلام کرد که از تخصص برنامه Bending Spoons برای ارائه ویژگی های جدید استفاده خواهد کرد.

در ماه فوریه، Evernote 129 کارمند خود را اخراج کرد و Bendy Spoons اظهار داشت که روش کسب و کار شرکت “در دراز مدت ناپایدار است.” اکنون، چند ماه بعد، افراد بیشتری در Evernote خود را بدون شغل می یابند.

Evernote بیان می‌کند که به کارمندان سابق آن در 5 ژوئیه گفته شد که اخراج شده‌اند. در حالی که این یک مشکل است، شرکت بسته ای را برای آنها فراهم کرد. این کارمندان اخراج شده 16 هفته حقوق پایان کار همراه با پاداش عملکرد و یک سال بیمه درمانی دریافت خواهند کرد. این به آن‌ها کمک می‌کند تا زمانی که به دنبال مشاغل دیگری هستند، سرپا بمانند.

به نظر می رسد که این اخراج انبوه تنها بر کارکنان آمریکایی و مستقر در شیلی این شرکت تأثیر گذاشته است. دلیل این امر ممکن است به طور کامل ناشی از وضعیت اقتصادی فعلی نباشد. به نظر می رسد که Bending Spoons به احتمال زیاد این کار را برای تقویت نیروی کار اروپایی خود انجام می دهد. اگر اینطور باشد، ممکن است افراد بیشتری را در کشورهای اروپایی استخدام کند.

در این مرحله، ما نمی دانیم چند نفر از کار بیکار شده اند و نمی دانیم که هنوز چند نفر در ایالات متحده هستند. فقط زمان نشان می دهد که آیا این به برند کمک می کند یا خیر.

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/Vdx
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *