عکس پروفایل :) axneveshteh.ir

زمان مطالعه: 3 دقیقه

از وقتی تلگرام آمد  هم رونق گرفت و افراد زیادی در جامعه هستند که برای این حجم کاربران تلگرام تصویر پروفایل ساخته و منتشر می کنند و سایت عکس نوشته هم یکی از گرد آورنده های عکس پروفایل در ایران می باشد .

سایت عکس نوشته

عکس پروفایل دخترونه

دخترونه angel ، همیشه صورتی و قلب و خرس و ابراز عشقو علاقه به پدر و مادر و برادر بوده و هست و عکس پروفایل دخترونه هم حتما یکی از این ها را دارد . عکس پروفایل دخترونه سایت عکس نوشته را [ اینجا ] می توانید مشاهده کنید .

عکس پروفایل خاص

عکس پروفایل مردانه خاص و شیک 1398 جدید سایت عکس نوشته مجموعه ای از زیباترین عکس های پسرونه شیک و باکلاس رو برای پروفایل تلگرام، اینستاگرام فیسبوک و دیگر شبکه های اجتماعی اماده کرده است که در ادامه می توانید مشاهده کنید.

عکس پروفایل خاص angry به معنی این هست که مخاطب و استفاده کننده ی عکس ، شخص مغرور و بلند پرواز هست و دوست دارد متفاوت باشد و عکس پروفایل خاص را انتخاب می کند .

عکس پروفایل خاص

پیشنهاد می کنم برای مشاهده عکس پروفایل خاص به سایت عکس نوشته مراجعه کنید .

عکس پروفایل غمگین

امان از دست پروفایل های غمگین که با دیدن این sadعکس نوشته غمگین می توانید حس کنید که دوستان این سروران چه عذابی می کشند از عکس های غمگین پروفایلشان .

عکس پروفایل عاشقانه غمگین خاص 96

عکس پروفایل عاشقانه غمگین خاص ۹۶

بودنهایی هست
که هر لحظه آن هزاران نبودن را خط می زند
داشتن هایی هست
که جبران تمامی نداشتن های گذشته است
روزهایی هست
که دوست داری غرق شوی در تمام بودنها و داشتنها
وقتی هستی
وقتی دارمت
دوست دارم عمیقتر نفس بکشم
بلندتر گام بردارم
و لذت ببرم از ذره ذره بودنت
مهم نیست چقدر راه سخت باشد
و سنگهای زیاد سر راه
مهم این است که “تو” هستی
تویی که ناب ترین حس
و عاشقانه ترین لحظات را کنارت تجربه می کنم
نمیدانم جئاب کدامین کار خوبم هستی
فقط هزاران بار بابت بودنت خدا را شاکرم

 

عکس پروفایل عاشقانه

میرسیم سراغ عکس نوشته پروفایل عاشقانه که همه این پروفایل ها را دوست دارند و مطمئن هستند پشت این آی دی تلگرامی عاشق ، یه نفر هست که خوشحال و راضی هست و با قرار دادن heartعکس پروفایل عاشقانهheart این حس خوب را منتقل می کند .

عکس پروفایل عاشقانه و خاص جدید ۹۸

به گزارش سایت axneveshteh عکس های پروفایل مخصوص عاشقانه و زوجین و همین طور عکس نوشته های خاص با کیفیت را با چند کلیک ساده می توانید دانلود کنید؛ اگر می خواهید تصاویر پروفایل متمایز از دیگران داشته باشید و حس خود را به این صورت منتقل کنید سایت axneveshteh  را فراموش نکنید .

مهم نیست که شما عکس پروفایل پسرانه و عاشقانه و دخترانه یا عکس مناسبتی مثل شب یلدا و یا عکس شب جمعه روی پروفایل قرار می دهید ، مهم این هست شما با قرار دادن عکس پروفایل خوب ، حس خوب را منتقل می کنید .

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/VhI
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *