چگونه بر روی فیلم‌های خود در یوتیوب لوگو بگذاریم؟

زمان مطالعه: دقیقه

در این مقاله قصد داریم نحوه اضافه کردن لوگو به تصویر یا های یی را بدون ویرایش کلیپ اصلی بیان کنیم. اگر شما نیز دوست دارید تصاویر و ویدئوهای خود را در به صورت برند درآورید پس در این پست از وبلاگ سایت آپلود عکس همراه ما باشید.

شما می توانید از نرم افزارهای ویرایش مختلفی برای اضافه کردن لوگو یا واتر مارک بر روی ویدئوهای خود استفاده کنید. اینکار قبل از آپلود این فیلم ها در یوتیوب امکان پذیر است. بعد از آپلود فیلم، باید روش دیگری را به کار ببندید. خوب یوتیوب هم اکنون قابلیت هایی را اضافه کرده است که InVideo Programming نام دارد.

add-video

این قابلیت به شما کمک می کند هر نوع تصویری را روی فیلم های خود در یوتیوب اضافه کنید بدون اینکه نیازی به ویرایش فیلم اصلی و اولیه داشته باشید. شما می توانید از لوگوی برند خود استفاده کنید یا از عکس ‌هایی که در اینترنت موجود است بهره مند شوید. این قابلیت به شما اجازه می دهد لوگوی خود را در ابتدای ویدئو، وسط نمایش فیلم یا در طول نمایش آن به اشتراک بگذارید. همچنین امکان قرار دادن لوگو در قسمت ها و گوشه های مختلف پلیر یوتیوب وجود دارد. این نکته را در نظر داشته باشید که یوتیوب معمولا از حاشیه نویسی برای نمایش تصاویر برروی فیلم ها استفاده می کند بنابراین اگر نمایشگر یوتیوب این حاشیه نویسی را خاموش کرده باشد امکان مشاهده لوگو وجود نخواهد داشت.

امتیاز بدهید
شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  آموزش آپلود عکس و فایل آموزش آپلود تصویر در اینترنت

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/WqT
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *