6 بهترین صفحه کلید مکانیکی بی صدا در سال 2024

زمان مطالعه: 8 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی 6 بهترین مکانیکی بی صدا در سال 2024 همراه ما باشید

های مکانیکی چندین مزیت دارند. آنها قابل تنظیم هستند، بازخورد لمسی ارائه می دهند و تایپ را راحت تر و سرگرم کننده تر می کنند. با این حال، ممکن است بارها شنیده باشید که مردم از پر سر و صدا بودن کیبوردهای مکانیکی شکایت دارند. اگرچه این ممکن است درست باشد، اما فقط برای مجموعه خاصی از صفحه کلید با سوئیچ های خاص اعمال می شود. این بدان معناست که می توانید بدون ایجاد سردرد برای همسایه یا همکار خود، روی برخی از صفحه کلیدهای مکانیکی تایپ کنید. اگر هدف شما این است، در اینجا لیستی از بهترین صفحه کلیدهای مکانیکی بی صدا وجود دارد که می توانید بخرید.

بهترین_صفحه_کلیدهای_مکانیکی_در_2024

صفحه کلیدهای مکانیکی با طیف وسیعی از سوئیچ ها در دسترس هستند. سوئیچ ها اساساً نوع کلیدهایی هستند که روی صفحه کلید قرار می دهید. به طور عمده، سوئیچ ها به سه دسته اصلی تقسیم می شوند – خطی، لمسی و کلیکی. همانطور که می توانید تصور کنید، دسته کلیکی به طور کلی پر سر و صداترین است. با این حال، اکثر سوئیچ های خطی و برخی از سوئیچ های لمسی نیز نسبتاً بی صدا هستند و آنها را گزینه های خوبی برای صفحه کلیدهای مکانیکی آرام برای دفاتر می کند. ما تعدادی از بهترین صفحه کلیدهای مکانیکی بی صدا را با سوئیچ های بی صدا در چندین بخش آورده ایم. بنابراین، بدون آزار دادن اطرافیان خود، با فشار کلیدهای بی صدا تایپ کنید! اما قبل از آن –

1. صفحه کلید بازی SteelSeries Apex 3 RGB

 • چیدمان: اندازه کامل
 • سوئیچ ها: زمزمه آرام
 • قابلیت اتصال: سیمی
صفحه کلید بازی SteelSeries Apex 3 RGBصفحه کلید بازی SteelSeries Apex 3 RGB

اگر به دنبال یک صفحه کلید مکانیکی قابل اعتماد با نور RGB و سوئیچ های بی صدا هستید، جستجوی شما در اینجا به پایان می رسد. SteelSeries Apex 3 یک صفحه کلید عالی است که ویژگی های زیادی را با قیمت قابل دسترس ارائه می دهد.

برای شروع، Apex 3 یک صفحه کلید با اندازه کامل است، بنابراین هیچ کلیدی را از دست ندهید. 10 منطقه نورپردازی RGB وجود دارد که می‌توان آن‌ها را مطابق با اولویت‌های شما تنظیم کرد. این نه تنها به تایپ کردن در تاریکی کمک می کند، بلکه به زیبایی شناسی بازی شما نیز می افزاید.

Steelseries همچنین به اندازه کافی مهربان است که یک تکیه گاه مچ دست مغناطیسی در بسته بندی ارائه دهد. تکیه گاه مچ به سادگی روی پایه کیبورد می چسبد و راحتی بیشتری را هنگام تایپ فراهم می کند. سوئیچ‌های سفارشی Whisper Quiet Steelseries در حالی که بی‌صدا هستند، سفر خوبی را فراهم می‌کنند. این باعث می شود که صفحه کلید خوبی برای بازی باشد. اگر بخواهیم نت‌پیک کنیم، یک اشکال کوچک وجود دارد. نورپردازی RGB بر اساس مناطق است و نه بر اساس هر کلید. بنابراین، شما به چند گزینه از پیش تعیین شده برای روشنایی محدود هستید. اگر در مورد سفارشی سازی خیلی خاص نیستید، این مسئله مهمی نیست.

مزایا

 • جای مچ دست داخل جعبه موجود است
 • تجربه خوب تایپ کردن

2. رویال کلاج RK61

 • چیدمان: 60%
 • سوئیچ ها: Viridian خطی
 • قابلیت اتصال: بي سيم
RK ROYAL KLUDGE RK61RK ROYAL KLUDGE RK61

ممکن است همه خواهان یک صفحه کلید بزرگ نباشند که فضای زیادی را روی میز آنها اشغال کند. برای چنین کاربرانی، RK61 از Royal Kludge یک گزینه فوق العاده است. دارای طرح بندی 65% است، بنابراین از numpad، کلیدهای جهت دار اختصاصی و ردیف عملکرد حذف می شود.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه استفاده از صفحه کلید Steam Deck در حالت دسکتاپ

RK61 یک صفحه کلید جمع و جور است که گزینه خوبی برای سفر است یا اگر روی یک میز کوچک کار می کنید یک صفحه کلید رومیزی عالی می سازد. البته، برخی از کلیدها را که ممکن است برای شما ضروری باشند یا نباشند، از دست می دهید. اگر تعداد زیادی کرانچ اعداد را انجام نمی دهید، بدون نومپد اختصاصی خوب هستید. به طور مشابه، اگر سطوح صدا یا روشنایی صفحه نمایش رایانه خود را از طریق کلیدهای عملکرد کنترل نکنید، آنها را در اینجا از دست نخواهید داد.

به طور کلی، گیمرها صفحه کلیدهای چیدمان 60% را ترجیح می دهند زیرا تمام کلیدهای اصلی مورد نیاز هنگام بازی وجود دارد. البته، شما همچنین می توانید از برد برای کار استفاده کنید – به خصوص اگر قصد دارید اسناد را تایپ کنید یا وب را مرور کنید.

RK61 یک برد قابل تعویض داغ است، بنابراین اگر می‌خواهید سبک متفاوتی از تایپ را تجربه کنید، می‌توانید سوئیچ‌های پیش‌فرض را تغییر دهید. برای هر کلید نیز نور پس زمینه وجود دارد که لمس بسیار خوبی است. در حالی که می‌توانید RK61 را به سه دستگاه متصل کنید، طبق بررسی‌ها، سرعت سوئیچ بین آنها پایین است.

مزایا

 • کلیدهای قابل تعویض داغ
 • پشتیبانی از سه دستگاه به طور همزمان

چیزی که ما دوست نداریم

 • جابجایی بین دستگاه ها کند است

3. صفحه کلید مکانیکی بی سیم Keychron K2 Pro

 • چیدمان: 75%
 • سوئیچ ها: رنگ قهوه ای
 • قابلیت اتصال: بي سيم
Keychron K2 ProKeychron K2 Pro

کیبوردهای Keychron به طور کلی بهترین ارزش را از نظر ویژگی ها و کیفیت ارائه می دهند. و K2 Pro تفاوتی ندارد. این یکی از بهترین صفحه‌کلیدهای مکانیکی بی‌سیم است که می‌توانید نسبت به قیمت آن بخرید، مخصوصاً با توجه به چیدمان ایده‌آل و مجموعه ویژگی‌های مفید.

احتمالاً، طرح‌بندی صفحه‌کلید 75 درصدی یکی از کاربردی‌ترین طرح‌بندی‌ها است که تضمین می‌کند تمام کلیدهای مفید بدون افزایش بیش از حد اندازه صفحه کلید وجود دارند. اگر نیازی به numpad نمی بینید، پیشنهاد می کنیم طرح 75% را انتخاب کنید. کلیدهای عملکرد و کلیدهای پیکان اختصاصی را حفظ می کند، بنابراین در حالی که به اندازه RK61 جمع و جور نیست، Keychron K2 Pro در مقایسه با یک برد با اندازه کامل، فضای بسیار کمتری را روی میز شما اشغال می کند.

جدای از این، تمام ویژگی های مفید RK61 راه خود را به K2 Pro باز می کند. نور پس‌زمینه RGB، کلیدهای قابل تعویض داغ و اتصال چند دستگاه وجود دارد. تجربه تایپ در Keychron K2 Pro عالی است و کیفیت ساخت آن نیز بسیار عالی است. اگر به دنبال یک صفحه کلید برای استفاده چندین سال هستید، مطمئناً K2 Pro را در نظر بگیرید. اگر مشکلی برای جایگزین سیمی ندارید، Keychron V3 مجموعه ای از ویژگی های مشابه اما با قیمت پایین تر را ارائه می دهد.

مزایا

 • چیدمان عالی
 • کیفیت ساخت جامد و تجربه تایپ

چیزی که ما دوست نداریم

 • علائم روی درپوش پیش فرض با گذشت زمان از بین می روند

4. Cherry MX Board 3.0 S

 • چیدمان: اندازه کامل
 • سوئیچ ها: Cherry MX Red
 • قابلیت اتصال: سیمی
کیبورد Cherry MXکیبورد Cherry MX

شکی وجود ندارد که گیمرها یک صفحه کلید سیمی را برای از بین بردن هر نوع تأخیر ترجیح می دهند. در حالی که SteelSeries Apex 3 ذکر شده در بالا یکی از این گزینه ها بود، Cherry MX Board 3.0 S روشنایی بهتر و سوئیچ های برتر را ارائه می دهد.

سوئیچ های Cherry MX Red در برد 3.0 S قابل اعتماد هستند و آزمون زمان را پس داده اند. می‌توانید مطمئن باشید که کلیدها حتی با تمام پارازیت‌ها هنگام رقابت با دوستان آنلاین‌تان، برای مدت طولانی و طولانی برای شما دوام خواهند داشت. کیفیت ساخت نیز به لطف استفاده از آلومینیوم در ساخت بسیار عالی است.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه تغییر تم صفحه کلید در Steam Deck

برخلاف صفحه‌کلید SteelSeries، این کیبورد Cherry MX دارای نورپردازی RGB مناسب برای هر کلید است که از نظر بصری جذاب‌تر می‌شود. کلیدها نیز بافت هستند بنابراین هنگام تایپ تجربه بهتری را ارائه می دهند. البته، همه چیز عالی نیست، اگرچه صفحه کلید از یک کانکتور mini-USB B برای ارتباط با رایانه شما استفاده می کند. یک پورت USB-C باید در سال 2024 وجود داشته باشد.

مزایا

 • کیفیت ساخت خوب
 • بازخورد عالی هنگام تایپ

چیزی که ما دوست نداریم

 • از یک کانکتور mini-USB B استفاده می کند

5. صفحه کلید بازی مکانیکی Epomaker RT100 Retro

 • چیدمان: 96%
 • سوئیچ ها: نمک دریا بی صدا
 • قابلیت اتصال: بي سيم
یکپارچهسازی با سیستمعامل صفحه کلید بازی Epomakerیکپارچهسازی با سیستمعامل صفحه کلید بازی Epomaker

چقدر جالب بود اگر صفحه کلید شما یک صفحه نمایش کوچک خودش را داشت؟ خب، Epomaker RT100 این کار را انجام داده است! صفحه کلید دارای یک صفحه نمایش LCD قابل جدا شدن کوچک در گوشه سمت چپ بالا و یک دکمه کنترل در سمت راست است.

اگر تعجب می کنید، می توان از صفحه نمایش برای مشاهده تاریخ/زمان، آب و هوا یا میزان باتری صفحه کلید استفاده کرد. علاوه بر این، حتی می توانید آن را برنامه ریزی کنید تا با استفاده از نرم افزار Epomaker هر آنچه را که می خواهید نمایش دهد. حالا که فوق العاده باحال است! دستگیره همراه نیز بسیار مفید است زیرا می‌توان از آن برای پرش از آهنگ‌ها، تغییر سطح صدا یا دوباره برنامه‌ریزی برای انجام یک عملکرد خاص استفاده کرد.

جدا از مجموعه ای از ویژگی های جالب، چیزی که Epomaker RT100 را متمایز می کند طراحی آن است. صفحه کلید ظاهری یکپارچه دارد که می تواند یک وسیله جانبی عالی را روی میز شما داشته باشد. بسیاری از ویژگی های دیگر کاملا استاندارد هستند.

کلیدها قابل تعویض هستند و اتصال چند دستگاهی وجود دارد. طبق بررسی ها، صفحه کلید از نظر استفاده کاملاً فوق العاده است. با این حال، نرم افزار همراه برای سفارشی سازی نمایشگر و دستگیره به نظر کاربران نیاز به کار زیادی دارد. این تجربه استفاده از ویژگی های هوشمند را از بین می برد.

مزایا

 • صفحه نمایش و دستگیره آنبرد مفید هستند
 • طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل جالب به نظر می رسد

چیزی که ما دوست نداریم

 • نرم افزار همراه خوب کار نمی کند

6. صفحه کلید مکانیکی Logitech G915 Low Profile

 • چیدمان: TKL
 • سوئیچ ها: خطی با مشخصات کم
 • قابلیت اتصال: بي سيم
لاجیتک G915لاجیتک G915

تمام صفحه کلیدهای ذکر شده در بالا دارای کلیدهای استاندارد با مشخصات نسبتاً بلند بودند. درحالی‌که سوئیچ‌ها هنوز بی‌صدا هستند، یک صفحه‌کلید کم‌حجم مانند Logitech G915 می‌تواند بیشتر به سطح نویز پایین کمک کند زیرا حرکت کلید محدود است.

ترکیبی از سوئیچ‌های بی‌صدا و کلیدهای سطح پایین صفحه‌کلیدی را ایجاد می‌کند که هنگام تایپ صدای بسیار کمی تولید می‌کند. در واقع، کلیدهای با مشخصات پایین ممکن است برای کاربرانی که سریع تایپ می‌کنند و دوست ندارند کلیدهایشان بیش از حد فشرده شود، گزینه ترجیحی باشد. این دقیقاً همان چیزی است که لاجیتک G915 ارائه می دهد.

به غیر از کلیدها، G915 دارای مجموعه ای از ویژگی های خوب مانند نورپردازی RGB و توانایی ایجاد انیمیشن های سفارشی با استفاده از نرم افزار لاجیتک است. و بله، این نرم افزار برخلاف برنامه Epomaker بدون هیچ مشکلی در اینجا کار می کند. آلیاژ آلومینیوم محکم به نظر می رسد و کلیدهای رسانه ای اختصاصی یک گیلاس در بالای آن هستند. به لطف ارزش برند لاجیتک، G915 گران است. اما اگر یک صفحه کلید خوب می خواهید، گزینه ها محدود هستند.

مزایا

 • سطوح خوب سفارشی سازی
 • کلیدهای رسانه ای اختصاصی

سکوت را تایپ کنید

اگر کار شما شامل زدن انگشتانتان به کلیدها برای چندین ساعت در روز است، یک صفحه کلید مکانیکی با صدای بلند می تواند هم برای شما و هم برای اطرافیانتان آزاردهنده باشد. یک راه خوب این است که یکی از بهترین کیبوردهای مکانیکی بی صدا را از لیست بالا انتخاب کنید تا بتوانید در آرامش و بدون نیاز به هدفون های حذف نویز تایپ کنید!

امیدواریم از این مقاله 6 بهترین صفحه کلید مکانیکی بی صدا در سال 2024 مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/RHpAkq
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *