5 بهترین محافظ صفحه برای Samsung Galaxy S24 و S24 Plus

زمان مطالعه: 7 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی 5 بهترین محافظ صفحه برای Galaxy S24 و S24 Plus همراه ما باشید

اگر اخیراً یک پرچمدار سامسونگ خریده‌اید، یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌هایی که می‌توانید برای جدید نگه‌داشتن گوشی جدید خود انجام دهید، تهیه یک محافظ صفحه نمایش برای گلکسی S24 و S24 Plus است. تنها با صرف چند دلار اضافی، می توانید اطمینان حاصل کنید که صفحه نمایش گوشی خود برای سال های آینده به خوبی نو باقی می ماند. در واقع، برخی از محافظ های صفحه حتی ویژگی های اضافی مانند پوشش مات ضد تابش یا فیلتر حریم خصوصی را اضافه می کنند.

بهترین_محافظ_صفحه_نمایش_برای_سامسونگ_گلکسی_S24_و_S24_Plus

در حالی که اکثر محافظ های صفحه نمایش عملکرد یکسانی را ارائه می دهند، برخی تفاوت های ظریف یک محصول را بهتر از دیگری می کند. ما به این نکته اشاره کرده‌ایم که آنها را در زیر بگنجانیم. بسته به نیاز خود، می‌توانید هر محافظ صفحه Galaxy S24 را از این لیست انتخاب کنید. اما قبل از آن –

1. محافظ صفحه مات Supershieldz برای Samsung Galaxy S24

دستگاه های سازگار: گلکسی اس 24 و اس 24 پلاس

محافظ صفحه مات Supershieldzمحافظ صفحه مات Supershieldz

بیایید ابتدا این موضوع را کنار بگذاریم که محافظ صفحه مات برای همه مناسب نیست. اما، کسانی از شما که از پوشش ضد تابش قدردانی می کنید – به ویژه در روز روشن – ممکن است بخواهید محافظ صفحه مات Supershieldz را در نظر بگیرید.

نکته قابل توجه این است که محافظ صفحه مات Supershieldz یک فیلم پلاستیکی است بنابراین تقریباً به اندازه محافظ صفحه نمایش شیشه ای مقاوم نخواهد بود. اما اگر می خواهید یک بافت مات برای صفحه نمایش خود داشته باشید، این سازشی است که باید انجام دهید.

هنگام استفاده از تلفن خود باید کمی مراقب باشید یا از یک قاب مقاوم برای محافظت از آن استفاده کنید. از آنجایی که محافظ صفحه نمایش Supershieldz پلاستیکی است، به راحتی خراشیده می شود. اما، آنچه خوب است این است که شما سه محافظ در جعبه دارید، بنابراین اگر در نهایت یکی را خراشیدید، دو گزینه پشتیبان دیگر خواهید داشت. همچنین بسیار مقرون به صرفه است که یک امتیاز است.

اگر گوشی بزرگتری دارید، از لینک زیر برای نسخه Galaxy S24 Plus استفاده کنید.

مزایا

 • پوشش ضد تابش خوب
 • شامل سه محافظ

2. محافظ صفحه شیشه ای Samcorn Galaxy S24 Plus

دستگاه های سازگار: گلکسی اس 24 پلاس

محافظ صفحه نمایش گلکسی اس 24 پلاسمحافظ صفحه نمایش گلکسی اس 24 پلاس

اگر فکر می کنید که یک لایه پلاستیکی محافظت کافی را ایجاد نمی کند، به محافظ صفحه شیشه ای Samcorn بروید. محافظت بسیار بهتری برای نمایشگر فراهم می کند و حتی شامل مجموعه ای از محافظ های دوربین نیز می شود.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  5 بهترین اسکنر برای اسناد زیر 500 دلار

در مرحله اول، محافظ صفحه نمایش Samcorn ارزش بسیار خوبی را برای پول فراهم می کند زیرا سه محافظ صفحه نمایش شیشه ای را در یک بسته دریافت می کنید. نه تنها این، بلکه از S24 Plus خود در جعبه به شکل محافظ لنز دوربین محافظت بیشتری دریافت می کنید – سه مورد از آنها نیز. بنابراین، اگر قصد ندارید از قاب گوشی خود استفاده کنید، ترکیب محافظ صفحه نمایش Samcorn محافظت کاملی را ارائه می دهد.

نکته مهمی که باید به آن توجه کرد این است که برخی از بررسی‌ها نشان می‌دهند که محافظ صفحه Samcorn با حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر به خوبی کار می‌کند در حالی که برخی دیگر نشان می‌دهند که اینطور نیست. بنابراین، اگر در درجه اول به اسکنر اثر انگشت برای باز کردن قفل گوشی خود متکی هستید، باید مراقب این موضوع باشید. اگر از قفل چهره استفاده می کنید، نباید مشکلی داشته باشید.

مزایا

 • سه محافظ در جعبه
 • دارای محافظ دوربین

چیزی که ما دوست نداریم

 • ممکن است اسکنر اثر انگشت به درستی کار نکند

3. تنظیم خودکار صفحه نمایش و محافظ لنز دوربین amFilm

دستگاه های سازگار: گلکسی اس 24 و اس 24 پلاس

محافظ صفحه نمایش Galaxy S24 با محافظ لنز دوربینمحافظ صفحه نمایش Galaxy S24 با محافظ لنز دوربین

گزینه فوق فقط برای گلکسی اس 24 پلاس است. اما، اگر نسخه کوچک‌تری دارید و همچنان می‌خواهید یک محافظ صفحه محکم داشته باشید، این مورد را از amFilm در نظر بگیرید. آمفیلم همراه با محافظ صفحه نمایش شیشه ای و محافظ لنز دوربین، یک سینی هم ترازی را برای استفاده آسان در اختیار شما قرار می دهد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که سینی را با صفحه گوشی خود ردیف کرده و بدون نگرانی در مورد تراز کردن آن را در بالای صفحه قرار دهید. اگر در استفاده از محافظ صفحه مبتدی هستید، این سینی تراز یک موهبت الهی است. دو مورد از آنها وجود دارد، بنابراین در صورت شکستن شیشه اول، می توانید آن را به همان روش ساده و ساده تعویض کنید.

به همراه دو محافظ صفحه نمایش، دو محافظ لنز دوربین در بسته بندی موجود است. با این حال، یک نقطه ضعف محافظ لنز دوربین این است که به جای سه مورد جداگانه برای هر لنز، یک واحد واحد است. در نتیجه، بسته به شکل بریدگی دوربین، ممکن است چندین قاب با تلفن ناسازگار شود. اگر قصد استفاده از کیس را ندارید، این مشکلی نیست.

پیوند بالا به صفحه محصول منتهی می شود که در آن انتخاب خودکار برای S24 کوچکتر است. اگر S24 Plus دارید، مطمئن شوید که آن گزینه را در صفحه محصول انتخاب کرده اید یا از لینک زیر استفاده کنید.

مزایا

 • سینی خود تراز مفید است
 • دارای محافظ دوربین

چیزی که ما دوست نداریم

 • محافظ دوربین به خوبی با قاب ها سازگار نیست

4. Spigen GlasTR EZ Fit

دستگاه های سازگار: گلکسی اس 24 و اس 24 پلاس

Spigen GlasTR EZSpigen GlasTR EZ

درست مانند گزینه amFilm بالا، محافظ صفحه GlasTR EZ Fit اسپیگن نیز دارای یک سینی تراز خودکار برای کمک به نصب است. اسپیگن همچنین ادعا می کند که از شیشه های باکیفیت استفاده می کند که از خراشیدگی جلوگیری می کند و استفاده نرم تر است.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  4 بهترین ساندبار برای تلویزیون های ال جی در سال 2024

مهم نیست که کدام محافظ صفحه شیشه ای را خریداری می کنید، مطمئناً می شکند. پس از همه، شیشه مستعد شکستن است. بنابراین، وقتی می گویند محافظ صفحه نمایش آنها قوی تر از سایرین است، ادعاهای برندها شایستگی زیادی پیدا نمی کنیم. اما، شایان ذکر است که محافظ صفحه Spigen GlasTR دارای یک پوشش اولئوفوبیک صاف است که در بسیاری از محافظ های صفحه یافت نمی شود.

این اساساً صفحه نمایش را هنگام اسکرول یا کشیدن انگشت صاف تر می کند. Spigen همچنین به شما اطمینان می دهد که اسکنر اثر انگشت با محافظ صفحه نصب شده کاملاً خوب کار می کند که امیدوارکننده است. اگر با پرداخت حق بیمه مشکلی ندارید، Spigen GlasTR EZ Fit برای آرامش بیشتر ارزش بیشتری دارد.

اگر نسخه پلاس گوشی را دارید، از لینک زیر استفاده کنید، زیرا لینک بالا برای گلکسی اس 24 است.

مزایا

 • سینی تراز مفید است
 • اسکنر اثر انگشت به خوبی کار می کند

5. WSKEN Privacy Screen Protector برای Samsung Galaxy S24

دستگاه های سازگار: گلکسی اس 24 و اس 24 پلاس

محافظ صفحه نمایش Galaxy S24 plusمحافظ صفحه نمایش Galaxy S24 plus

محافظ صفحه نمایش حریم خصوصی یک دسته محصول جالب است. پس از استفاده از محافظ صفحه نمایش حریم خصوصی، اگر صفحه نمایش را از زاویه مستقیم ببینید، می توانید آن را مشاهده کنید. اما، اگر سعی کنید آن را از طرفین ببینید، تنها چیزی که خواهید دید یک صفحه سیاه ساده است. محافظ صفحه نمایش حریم خصوصی WSKEN برای گلکسی S24 و S24 Plus دقیقاً این را ارائه می دهد.

اگر اغلب از طریق وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس یا قطار سفر می کنید، یک محافظ صفحه نمایش حریم خصوصی مانند این WSKEN می تواند بسیار مفید باشد. از اطرافیان شما جلوگیری می کند تا به صفحه گوشی شما نگاه کنند تا ببینند چه کار می کنید. بنابراین اگر اطلاعات حساسی را مشاهده می کنید یا نمی خواهید دیگران در اطراف شما چت های شما را بخوانند، به سادگی از یک محافظ صفحه نمایش حریم خصوصی استفاده کنید.

WSKEN همچنین به اندازه کافی مهربان است که یک اپلیکاتور خودکار در جعبه ارائه دهد که فرآیند نصب را آسان می کند. به این واقعیت اشاره می کنند که محافظ صفحه نمایش با کیفیت عالی است و همانطور که در نظر گرفته شده است کار می کند. علاوه بر این، دو محافظ در جعبه وجود دارد که همیشه خوب است. می توانید نسخه بزرگتر S24 Plus را با استفاده از لینک زیر دریافت کنید.

مزایا

 • چشمان کنجکاو را دور نگه می دارد
 • شامل سینی برنامه

چیزی که ما دوست نداریم

 • کیفیت صفحه نمایش را هنگام مشاهده محتوا کاهش می دهد

صفحه نمایش خود را ایمن نگه دارید

یک محافظ صفحه نمایش ساده کمک زیادی به محافظت از نمایشگر گوشی شما می کند و در دراز مدت در هزینه های اضافی مربوط به تعویض صفحه نمایش صرفه جویی می کند. با صرف مقدار قابل توجهی پول برای گوشی، محافظ صفحه برای گلکسی اس 24 و اس 24 پلاس برای جلوگیری از خط و خش و ترک خوردن بی‌خطر است.

امیدواریم از این مقاله 5 بهترین محافظ صفحه برای Samsung Galaxy S24 و S24 Plus مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/rhjnsT
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *