5 بهترین قهوه ساز بدون غلاف

زمان مطالعه: 7 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی 5 بهترین قهوه ساز بدون غلاف همراه ما باشید

اگر شما هم – مثل من – نمی توانید روز خود را بدون یک فنجان قهوه داغ شروع کنید، به احتمال زیاد از قبل یک دستگاه قهوه ساز در خانه دارید. احتمالاً نوعی کوریگ است. در حالی که خوردن غلاف‌های برشته شده معمولی Pike Place از Starbucks هر روز صبح گزینه بدی نیست، اگر قهوه‌شناس هستید، ممکن است بخواهید تنوع بیشتری را تجربه کنید. و برای این کار، یکی از گزینه‌های این لیست از بهترین قهوه‌سازهای تک سرو بدون غلاف، راهی است که باید انجام دهید.

بهترین قهوه سازهای تک سرو بدون غلاف

بهترین بخش در مورد قهوه ساز بدون غلاف این است که می توانید قهوه تازه آسیاب شده را از کافی شاپ محله خود تهیه کنید یا رنگ های مختلف قهوه را با دانه ها از سراسر جهان کشف کنید.

در اینجا لیستی از بهترین قهوه سازهای تک وعده ای بدون غلاف وجود دارد که به شما کمک می کند دقیقاً این کار را انجام دهید. توجه داشته باشید که در صورت داشتن دانه های قهوه، ممکن است برخی از آنها به آسیاب قهوه اضافی نیاز داشته باشند. اگر قصد دارید مستقیماً از قهوه آسیاب شده استفاده کنید، باید از آن استفاده کنید.

اما، قبل از اینکه به بهترین قهوه سازهای تک وعده ای بدون غلاف برای دم کردن قهوه آسیاب شده برسیم، در اینجا چند توصیه مشابه وجود دارد که ممکن است برایتان مفید باشد.

1. Black+Decker CM618

بهترین قهوه سازهای تک سرو بدون غلاف_BlackDecker CM618بهترین قهوه سازهای تک سرو بدون غلاف_BlackDecker CM618

اگر بیشتر اوقات در جاده هستید، Black+Decker CM618 یک قهوه ساز مسافرتی عالی است. تنها در چند دقیقه تا 16 اونس قهوه تازه دم می‌کند، بنابراین می‌توانید یک لیوان مسافرتی را با قهوه مورد علاقه‌تان درست قبل از رفتن به یک رانندگی طولانی پر کنید.

کافی است قسمت بالای قهوه ساز CM618 را بردارید و پودر قهوه آسیاب شده را به همراه آب اضافه کنید. سپس تنها کاری که باید انجام دهید این است که چند دقیقه صبر کنید تا از عطر قهوه تازه لذت ببرید. نکته جالب این است که Black+Decker CM618 فضای کافی برای قرار دادن یک فنجان کوچک یا حتی یک لیوان مسافرتی بزرگ دارد. بنابراین، می توانید به اندازه کافی برای این مناسبت قهوه دم کنید.

بلک + دکر شامل یک لیوان مسافرتی با قهوه ساز است که نسبت به قیمت بسیار مناسب است. با این حال، این لیوان از پلاستیک ساخته شده است، بنابراین اگر جایگزین بهتری در حال حاضر دارید، پیشنهاد می کنیم از آن به جای لیوان موجود استفاده کنید.

در حالی که کاربران از قهوه‌ساز راضی هستند، بلک+دکر اشاره می‌کند که نسبت‌های قهوه و آب باید عالی باشد، در غیر این صورت ممکن است قهوه‌ای را به‌خوبی بچشید. بنابراین، مطمئن شوید که مقادیر را به درستی دریافت می کنید.

چیزی که ما دوست نداریم

  • شما باید نسبت ها را کاملاً درست به دست آورید

2. همیلتون بیچ 49933

بهترین قهوه سازهای بدون غلاف - همیلتون بیچ 49933بهترین قهوه سازهای بدون غلاف - همیلتون بیچ 49933

اگر قهوه‌ساز سفری تک‌نفره بلک+دکر برای نیازهای شما بسیار محدود است، قهوه‌ساز قطره‌ای Hamilton Beach 49933 را در نظر بگیرید. این یک دستگاه قابل برنامه ریزی است که می تواند قهوه یک بار مصرف یا حداکثر 12 فنجان را با استفاده از فلاسک موجود درست کند.

وقتی می گوییم قابل برنامه ریزی، Hamilton Beach 49933 می تواند ترجیحات زمان بندی شما را برای تهیه قهوه به خاطر بسپارد. این به این معنی است که هر شب قبل از رفتن به رختخواب، تنها کاری که باید انجام دهید این است که قهوه آسیاب شده را به همراه آب موجود در مخزن به دستگاه اضافه کنید. سپس، می توانید زمانی را تعیین کنید که می خواهید قهوه شما دم بکشد. وقتی در ساعت گفته شده از خواب بیدار شدید، یک فنجان قهوه داغ برای شما آماده می شود. این سطح از اتوماسیون در یک محصول در این قیمت قابل توجه است.

کاربران قهوه ساز همیلتون بیچ بیشتر تحت تاثیر تطبیق پذیری آن هستند. اگر تنها طرفدار قهوه در خانه هستید، می توانید از ویژگی یک وعده مصرف استفاده کنید. اما وقتی مهمان دارید، می توانید چندین فنجان قهوه را در یک زمان مفید دم کنید. کار با آن نیز ساده است. یک نکته کوچک این است که دهانه مخزن آب نسبتاً باریک است، بنابراین ممکن است در هنگام پر کردن آب، بیشتر اوقات آب بریزید.

مزایا

  • می توانید اندازه های مختلف سرو کنید
  • عملکرد قابل برنامه ریزی مفید است

چیزی که ما دوست نداریم

  • دهانه مخزن کمی کوچک است

3. قهوه ساز Kotlie Single Serve

بهترین قهوه‌سازهای تک‌نفره بدون غلاف_قهوه‌ساز تک‌نفره Kotlieبهترین قهوه‌سازهای تک‌نفره بدون غلاف_قهوه‌ساز تک‌نفره Kotlie

قهوه ساز Kotlie یک جک از همه مشاغل است. نه تنها می تواند یک فنجان قهوه آسیاب شده تازه دم کند، بلکه می تواند از غلاف های K-Cup و Nespresso نیز قهوه درست کند. بسته به روحیه خود، می توانید تصمیم بگیرید که چه نوع قهوه ای می خواهید بخورید.

اگر برای رفتن به محل کار عجله دارید و زمان لازم برای اندازه گیری و افزودن قهوه آسیاب شده به دستگاه را ندارید، قهوه ساز تک نفره Kotlie می تواند از غلاف های K-Cup معمولی خود برای دم کردن قهوه داغ در یک دستگاه استفاده کند. موضوع چند ثانیه می توانید چند غلاف بخرید و آنها را برای چنین مواردی در دسترس نگه دارید.

اما، زمانی که می خواهید انواع مختلف قهوه را تجربه کنید، یا نمی خواهید همیشه از غلاف های گران قیمت استفاده کنید، دستگاه اسپرسوساز Kotlie می تواند قهوه آسیاب شده را نیز برای دم کردن استفاده کند. شما می توانید اندازه های مختلف سرو را از 40 میلی لیتر تا 300 میلی لیتر که حداکثر ظرفیت است انتخاب کنید. همچنین فضای کمی را در پیشخوان آشپزخانه شما اشغال می کند که در مقایسه با قهوه ساز همیلتون بیچ یک امتیاز محسوب می شود. اکثر نظرات کاربران اشاره می کنند که قهوه ساز Kotlie همانطور که در نظر گرفته شده است کار می کند، اما قهوه آنقدر که می خواهید گاهی اوقات گرم نیست.

چیزی که ما دوست نداریم

  • قهوه گاهی خیلی گرم نیست

4. قهوه ساز تک سرو Tchibo با آسیاب

بهترین قهوه‌سازهای بدون غلاف - قهوه‌ساز تک‌نفره Tchiboبهترین قهوه‌سازهای بدون غلاف - قهوه‌ساز تک‌نفره Tchibo

اکثر قهوه سازهای ذکر شده در بالا کاملاً مقرون به صرفه هستند. اما، قهوه‌ساز Tchibo قیمت را تا حدی بالاتر می‌برد. این در درجه اول به دلیل برخی از ویژگی های مهم به همراه برخی اجزای فانتزی است که ضروری نیستند اما باعث می شوند محصول صیقلی تر به نظر برسد.

بزرگترین وجه تمایز بین قهوه ساز Tchibo و محصولات ذکر شده در بالا، این واقعیت است که دستگاه اسپرسوساز Tchibo دارای آسیاب داخلی است. به لطف این، لازم نیست قهوه آسیاب شده یا آسیاب قهوه را جداگانه بخرید. فقط کافی است حبوبات مورد نظر خود را خریداری کنید تا دستگاه تیچیبو آسیاب و دم کردن را برای شما انجام دهد.

از دیگر ویژگی های مفید آن می توان به رسوب زدایی خودکار و اتصالات مغناطیسی برای اتصالات اشاره کرد که تمیز کردن دستگاه را آسان می کند. حتی با وجود تمام ویژگی های اضافی، قهوه ساز تک سرو Tchibo فضای کمی در آشپزخانه اشغال می کند. به عنوان یک امتیاز، Tchibo شامل دو بسته دانه های اسپرسو با کیفیت بالا برای شروع شما می باشد.

مزایا

  • آسیاب داخلی
  • آسان تمیز میشود

چیزی که ما دوست نداریم

  • کمی از جنبه گرانی

5. قهوه ساز قطره ای De’Longhi TrueBrew

بهترین قهوه سازهای بدون غلاف_DeLonghi TrueBrew Drip Coffee Makerبهترین قهوه سازهای بدون غلاف_DeLonghi TrueBrew Drip Coffee Maker

در میان تمام قهوه سازهای موجود در این لیست، این قهوه ساز De’Longhi پیچیده ترین است. دارای یک آسیاب داخلی، یک سنسور دما برای اطمینان از سرو کردن دم‌نوش‌های مختلف در دماهای مختلف، و یک فناوری اختصاصی عصاره دانه‌ها است که اطمینان حاصل می‌کند که از مقدار مناسب قهوه هنگام دم کردن استفاده می‌شود.

با تمام ویژگی های ذکر شده در بالا، De’Longhi همچنین قصد دارد دو ویژگی منحصر به فرد را در قهوه ساز TrueBrew Drip ارائه دهد. بسته به میزان کافئینی که می خواهید مصرف کنید، شش اندازه مختلف دم کردن وجود دارد. علاوه بر این، De’Longhi همچنین ادعا می کند که قهوه خود را با استفاده از پنج سبک مختلف دم می کند. نور، طلا، پررنگ، روی یخ، و اسپرسو وجود دارد.

برای انجام تمام این انتخاب ها هنگام تهیه قهوه، یک صفحه لمسی بزرگ با نمایشگر وجود دارد. اکنون با وجود این ادعاهای بلند از سوی این برند، برخی از بررسی‌ها اشاره می‌کنند که قهوه TrueBrew Drip اغلب خیلی داغ است که اگر قصد نوشیدن فوری آن را دارید، طعم قهوه را پنهان می‌کند. چند دقیقه صبر کردن این مشکل را حل می کند.

مزایا

  • دارای آسیاب داخلی
  • سبک های مختلف قهوه

به خدمه Fresh Brew بپیوندید

قهوه تازه آسیاب شده عطر و طعم منحصر به فردی دارد که با غلاف قابل تکرار نیست. علاوه بر این، غلاف های یکبار مصرف می توانند در طی یک دوره زمانی گران باشند، به همین دلیل زمان آن رسیده است که یک قهوه ساز یک بار مصرف بدون غلاف تهیه کنید. از یک فنجان قهوه داغ همانطور که باید لذت ببرید!

امیدواریم از این مقاله 5 بهترین قهوه ساز بدون غلاف مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات ، ما را مجله 8pic همراهی کنید

امتیاز بدهید

لینک کوتاه مقاله : https://5ia.ir/bKWluJ
کوتاه کننده لینک
کد QR :
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *