5 بهترین راه برای رفع عدم نمایش لایک یا بازدید TikTok

زمان مطالعه: 5 دقیقه

با مجله هشت پیک با مقاله ی  همراه ما باشید

لایک‌ها و بازدیدها دو مورد از مهم‌ترین عوامل برای قضاوت درباره عملکرد پست شما در هستند. با این حال، بسیاری از TikTok شکایت کرده‌اند که هیچ لایک و ویدیو در ویدیوهای خود نشان نمی‌دهد. عوامل متعددی می توانند تجزیه و تحلیل TikTok شما را به هم بریزند. قبل از اینکه این مشکل بر دسترسی شما به پلتفرم رسانه‌های اجتماعی تأثیر بگذارد، بهترین راه‌های رفع لایک یا بازدید TikTok را بررسی کنید.

 

 

هر ویدیوی آپلود شده در TikTok لایک های فزاینده ای در این پلتفرم نمی گیرد. این به محتوا بستگی دارد تا تعامل معنادار ایجاد کند. با این حال، شما در حد صفر لایک یا بازدید گیر می‌کنند تا حدی ابروها را بالا می‌برد و نیاز به نگاه دقیق‌تری دارد. قبل از اینکه به ترفندهای بپردازیم، ابتدا دلایل احتمالی پشت چنین رفتاری را بیاموزیم.

چرا در TikTok لایک نمی‌کنم؟

اگرچه ایجاد محتوای ویدیویی کوتاه برای پست کردن برای دیگران سرگرم کننده است، اما عدم لایک می تواند دلسرد کننده باشد. با این حال، ممکن است کاملاً تقصیر شما نباشد. در اینجا چندین عامل وجود دارد که منجر به صفر شدن لایک و ویدیو در TikTok می شود.

  • ویدیوی TikTok شما به خوبی توسط جامعه دریافت نمی شود. فاقد اقتدار بود و توزیع کافی نداشت.
  • هنگام ارسال محتوا در TikTok باید دستورالعمل های انجمن را دنبال کنید. اگر دیگران ویدیوی شما را گزارش کرده باشند، ممکن است به دلیل نقض قوانین انجمن تحت بررسی قرار گیرد. این مشکل زمانی ظاهر می‌شود که محتوای دارای حق نسخه‌برداری را بدون محتوای سازنده اصلی پست می‌کنید یا برهنگی، جنایت، سخنان مشوق عداوت و تنفر و سایر محتوای ممنوعه را در ویدیوی خود قرار می‌دهید. TikTok ممکن است به‌طور موقت ویدیوی شما را از پلتفرم پایین بکشد، که منجر به لایک و بازدید صفر شود.
  • این مشکل می تواند به دلیل یک نقص از TikTok باشد. باید برنامه TikTok را در پلتفرم خود به روز کنید یا منتظر بمانید تا شرکت مشکل را برطرف کند.
  • هنگامی که از پلتفرم TikTok با محتوای هرزنامه، لایک، نظرات و پیام سوء استفاده می کنید، ممکن است این شرکت حساب شما را تحت الشعاع قرار دهد و محتوای شما را محدود کند.
  • اگر مقامات محلی TikTok را در منطقه شما ممنوع کنند، ویدیوی شما برای دیگران در آن مکان ظاهر نمی‌شود و لایک‌ها و بازدیدهای معنی‌داری دریافت نمی‌کند.
  • شما از یک سرویس یا ابزار شخص ثالث استفاده کرده‌اید تا لایک‌ها و بازدیدهای TikTok را به‌طور مصنوعی ایجاد کنید.
شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  چرا TikTok در اندروید یا آیفون تاخیر دارد و چگونه آن را برطرف کنیم

نحوه رفع عدم نمایش کل لایک یا بازدید TikTok

پس از اینکه دلایل دسترسی محدود خود به TikTok را فهمیدید، آماده عیب یابی مشکل هستید. برای رفع این مشکل می توانید از ترفندهای زیر استفاده کنید.

1. حساب خصوصی را در TikTok غیرفعال کنید

اگر گزینه «حساب خصوصی» را در TikTok فعال کرده باشید، ممکن است ویدیوهای شما در زیر برگه «For You» در پلتفرم ظاهر نشوند.

مرحله 1: TikTok را باز کنید و به نمایه خود بروید. روی منوی همبرگر در بالا ضربه بزنید.

مرحله 2: “تنظیمات و amp; حریم خصوصی.'

مرحله 3: حریم خصوصی را انتخاب کنید و تغییر حالت حساب خصوصی را غیرفعال کنید.

2. اتصال شبکه را بررسی کنید

وقتی از TikTok در اتصال شبکه کند استفاده می‌کنید، ممکن است بازدیدها و لایک‌های ویدیوهای شما را به‌روزرسانی نکند. باید به یک شبکه وای فای پرسرعت متصل شوید و بعد از مدتی امتحان کنید. اگر مشکلات اتصال در تلفن شما همچنان ادامه دارد، تنظیمات شبکه را بازنشانی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازنشانی تنظیمات شبکه می توانید پست اختصاصی ما را بررسی کنید.

3. سرورهای TikTok را بررسی کنید

اگر سرورهای TikTok از کار بیفتند، برنامه نمی‌تواند نماها و لایک‌های پست شما را به‌روزرسانی کند. می توانید به Downdetector بروید و TikTok را جستجو کنید. ممکن است متوجه نمودارهای قطعی بالا و نظرات کاربرانی شوید که از همین موضوع شکایت دارند.

شما هیچ گزینه ای ندارید جز اینکه منتظر بمانید تا TikTok مشکلات سمت سرور را عیب یابی کند.

4. کش TikTok را پاک کنید

TikTok حافظه پنهان را در پس‌زمینه جمع‌آوری می‌کند تا زمان بارگذاری و عملکرد کلی برنامه را بهبود بخشد. هنگامی که یک کش فاسد جمع آوری می کند، ممکن است با چنین اشکالاتی مواجه شوید. با استفاده از مراحل زیر می توانید کش TikTok را پاک کنید.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  نحوه ایجاد پست های متنی در TikTok

مرحله 1: به “تنظیمات و amp; منوی حریم خصوصی در TikTok (مراحل بالا را بررسی کنید).

مرحله 2: به آزاد کردن فضا بروید.

مرحله 3: حافظه پنهان TikTok را از منوی زیر پاک کنید.

5. استراتژی محتوای خود را تغییر دهید

شما استراتژی محتوای خود را در TikTok دوباره بررسی می کنید. اگر ویدیوهای TikTok شما بازدیدهای معنی‌داری دریافت نمی‌کنند، نوع محتوایی را که پست می‌کنید تغییر دهید، هنگام پست کردن آن را تغییر دهید و از یک حساب مرسوم دیگر برای ایجاد محتوا الهام بگیرید.

دستورالعمل های انجمن را دنبال کنید و از هشتگ های صحیح برای ارسال محتوا استفاده کنید. همچنین باید از هر گونه خدمات شخص ثالثی که لایک می‌فروشد خودداری کنید تا دسترسی خود را در پلتفرم افزایش دهید.

دسترسی TikTok خود را افزایش دهید

به‌روزرسانی نکردن لایک‌ها یا بازدیدهای TikTok می‌تواند از استفاده از این پلتفرم منصرف شود. این خطا تجربه شما در رسانه های اجتماعی را خراب می کند. قبل از اینکه برای ارسال محتوا به پلتفرم دیگری مانند اینستاگرام بروید، علت اصلی مشکل را بیاموزید و اقدامات لازم را انجام دهید. در حالی که در آن هستید، ترفندی را که برای شما مفید بود به ما بگویید.

امیدواریم از این مقاله 5 بهترین راه برای رفع عدم نمایش لایک یا بازدید TikTok مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *