15 Jasper AI برای ایجاد دارایی های بازاریابی

زمان مطالعه: 7 دقیقه

به گزارش مجله هشت پیک 15 Jasper AI برای ایجاد دارایی های
که در این بخش به محتوای این خبر با شما کاربران گرامی خواهیم پرداخت

جاسپر می تواند معرفی وبلاگ، قلاب اسکریپت ویدیویی، یا حتی ایده های بازاریابی مضحک را از هر یک از قالب های متعدد آن استخراج کند. اما جایی که ابزار واقعاً می درخشد در ویرایشگر سند است. در آنجا می‌توانید به Jasper دستور دهید تا هر نوع دارایی محتوا را با استفاده از ورودی‌هایی به نام دستورات یا دستورات تولید کند.

کیفیت ورودی هایی که از ابزارهای مولد مانند جاسپر تغذیه می کنید، کیفیت خروجی هایی را که دریافت می کنید تعیین می کند. ولی اعلان هوش مصنوعی منحنی یادگیری دارد بنابراین من مجموعه ای از قالب های Jasper Prompt را گردآوری کردم که انواع موارد استفاده بازاریابی را پوشش می دهد. این دستورات باید برای سایرین نیز کار کنند ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی و چت ربات ها، اما من آنها را آفریدم – و آنها را آزمایش کردم – با در نظر گرفتن جاسپر.

نکات سریع هوش مصنوعی Jasper

ویرایشگر خالی Jasper به سبک پرونده های گوگل رابطی را برای دادن دستورات Jasper AI نشان می دهد.

قبل از غواصی، به یاد داشته باشید که این اعلان‌ها هنوز هم برای مطابقت با نیازهای خاص شما نیاز به تغییراتی دارند. در اینجا مواردی وجود دارد که باید هنگام تنظیم اعلان ها برای مطابقت با نیازهای خود به خاطر داشته باشید.

  • ویژگی کلیدی است. در مورد نوع محتوایی که به دنبال آن هستید شفاف باشید. از افعال (کلمات عملی) برای آموزش هوش مصنوعی استفاده کنید، سپس یک ساختار را تعریف کنید و یک جهت ارائه دهید، تا ابزار بتواند خروجی های مربوطه را تولید کند.

  • همیشه زمینه را اضافه کنید. می‌توانید مثال‌هایی ارائه کنید تا به هوش مصنوعی کمک کنید تا نوع خروجی محتوای مورد نظرتان را بفهمد. همچنین می‌توانید خروجی‌های مثبت را برای تقلید و خروجی‌های منفی برای اجتناب از آن نشان دهید. هرچه زمینه بیشتری را بتوانید فراهم کنید، نتایج بهتری دریافت خواهید کرد.

  • صبور باش. جاسپر ممکن است نیاز به چندین بار تلاش برای رسیدن به نتیجه مورد نظر شما داشته باشد. خروجی آن را تجزیه و تحلیل کنید، ورودی های خود را تنظیم کنید، و دستورات را دوباره اجرا کنید تا به بهترین نتایج برسید.

Jasper AI برای بازاریابی ایمیلی درخواست می کند

ایجاد محتوا برای کمپین های بازاریابی ایمیلی می تواند یک اسلوگ باشد جاسپر می‌تواند ایده‌های جدید را طوفان کند و خطوط موضوعی، CTAها و پیام‌هایی را که طنین‌انداز می‌شوند، ایجاد کند. اگر اطلاعاتی مانند لحن صدا، مخاطبان هدف و هدف نسخه ای را که می خواهید تولید کنید به آن بدهید، این ابزار می تواند در عرض چند ثانیه خروجی های محتوای مرتبط را برای شما تولید کند. در اینجا چند نمونه سریع آورده شده است.

ایده های محتوای ایمیل را ایجاد کنید

من به تازگی یک وبینار را تکمیل کرده ام [webinar topic]. من می خواهم یک سری ایمیل برای شرکت کنندگان ارسال کنم که هستند [target audience of email list]. آیا می توانید ایده های محتوای ایمیل را به شما پیشنهاد دهید [goal/purpose of email]?

یک محصول یا خدمات جدید را اعلام کنید

دارم جدید راه اندازی میکنم [product/service/feature]، و من می خواهم یک ایمیل اعلامیه برای مشترکین خود ارسال کنم. آیا می‌توانید با کپی ایمیلی که برجسته می‌شود، موضوعی ایجاد کنید که در صندوق ورودی آن‌ها برجسته باشد [the unique benefits/problems the product/service solves]? من می خواهم [goal of email, e.g., create buzz and build excitement among subscribers].

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  4 P بازاریابی چیست؟ توضیح ترکیب بازاریابی [مثال]
پیشنهاد فصلی یا تبلیغاتی را اعلام کنید

من دارم شروع می کنم [seasonal/promotional] فروش برای من [product/service]، و من می خواهم چند ایمیل برای تبلیغ فروش به من ارسال کنم [target/segmented] مشترکین ایمیل آیا می توانید 3 تم برای این فروش پیشنهاد دهید [e.g., discount codes, gift ideas, limited-time offers] و ایمیل های قانع کننده بنویسید تا گیرندگان را متقاعد کنید [goal of email]? من می خواهم احساس فوریت ایجاد کنم و اثبات اجتماعی را در الف بگنجانم [brand tone of voice] برای افزایش تبدیل

جزئیات خاص، مانند اینکه چرا نوع خاصی از خروجی را درخواست می کنید، به ابزار هوش مصنوعی کمک می کند تا عضلات خلاق خود را منعطف کند و نتایج عمدی تری تولید کند.

Jasper AI برای تبلیغات درخواست می کند

جاسپر می تواند به ایده پردازی و تولید متن تبلیغاتی (و تصاویر بصری) برای پلتفرم های مختلف کمک کند. حتی می تواند قبلاً موفقیت آمیز را تجزیه و تحلیل کند کمپین های تبلیغاتی برای به دست آوردن بینش در مورد آنچه موثر بوده و زمینه هایی که نیاز به بهبود دارند. سپس، از این بینش ها برای ایجاد نسخه تبلیغاتی جدید برای شما استفاده می کند. این روش مورد علاقه من برای استفاده از جاسپر در حال حاضر برای ایجاد تبلیغات برای محصولات وابسته من است.

در اینجا چند دستور برای شروع شما وجود دارد.

ایجاد انواع تبلیغات

من در حال اجرای یک کمپین تبلیغاتی گوگل هستم [product]. آیا می توانید ایجاد کنید [number] انواع کپی تبلیغاتی که با آن صحبت می کنند [defined target audience]، نشان دادن [specific problems my product solves/benefits of using it] و ترکیب کنید [specific psychological triggers] که انگیزه می دهند [target customers] به [action you want them to perform]? از این نسخه تبلیغاتی استفاده کنید [URL of ad] برای الهام گرفتن

فرمت های تبلیغاتی خاصی ایجاد کنید

آیا می توانید یک نسخه تبلیغاتی برای [specific ad فرمت, e.g., banner ad, interactive ad] که ارتباط برقرار می کند [unique value proposition] از من [product/service] به [defined target audience] و رانندگی می کند [specific action]?

Jasper AI استراتژی و محتوای را درخواست می کند

نوشتن محتوای رسانه های اجتماعی چیزی فراتر از ارائه 280 کاراکتر هوشمندانه است. به خصوص زمانی که سعی می کنید هر پست را با پلتفرم های مختلفی که مخاطبان شما در آن حضور دارند تطبیق دهید، همه چیز وقت گیر می شود.

جاسپر می‌تواند با تولید استراتژی‌های محتوا و بهینه‌سازی پست‌های شما برای کانال‌های خاص، از بازاریابی رسانه‌های اجتماعی شما حمایت کند. حتی می‌تواند تقویم‌های محتوا و برنامه‌های اجرایی ایجاد کند و به شما زمان بیشتری برای پرداختن به کارهای با ارزش بالاتر بدهد.

با توانمندسازی Jasper با صدای برند خود و اطلاعات کلیدی شرکت، مانند مشتریان هدف، رقبا و اطلاعات محصول، شروع کنید. سپس، از این ایده های سریع برای ساده کردن گردش کار خود استفاده کنید.

یک تقویم محتوای رسانه های اجتماعی ایجاد کنید

من اجرا می کنم [type of business, e.g., fitness] جامعه در [social media platform] را هدف قرار داده است [specific target audience] که به دنبال دستیابی هستند [specific goal]. آیا می توانید یک تقویم محتوای 3 ماهه جامع برای آن تهیه کنید [specific social platform] که با لحن برند من و علاقه مخاطبان من مطابقت دارد؟ من می‌خواهم تقویم شامل شود [number of posts] هفتگی

ایده های محتوای اجتماعی تولید کنید

آیا می توانید چند راه ابتکاری برای به نمایش گذاشتن من پیشنهاد دهید [product or service] بر [specific social platform] که از آنچه برندها دوست دارند متمایز است [competitors] انجام می دهند و متوسل می شوند [specific target audience]?

زیرنویس رسانه های اجتماعی ایجاد کنید

به عنوان مدیر رسانه های اجتماعی عمل کنید. یک عنوان قانع کننده برای [type of post, e.g., YouTube video, Instagram reel] نشانه رفته به طرف [specific target audience] که علاقه مند هستند [specific topic]. تمرکز بر [message you want the caption to pass]. زیرنویس را جذاب و جذاب نگه دارید و هشتگ های مرتبط را برای افزایش دید و دسترسی اضافه کنید.

شاید این مقاله را هم دوست داشته باشید :  بازاریابی وابسته آمازون در اینستاگرام

Jasper AI درخواست گسترش روابط عمومی را می دهد

از تحقیق و نظارت بر رسانه گرفته تا تجزیه و تحلیل داده ها و ارائه، کارهای مرتبط با ارتباطات دارای بخش های متحرک زیادی است. مولدهای متن هوش مصنوعی می تواند در قسمت نوشتاری چیزها کمک کند تا شما را برای کارهای انسانی تر آزاد کند. با هوش مصنوعی Jasper، می‌توانید طرح‌های متقاعدکننده، قالب‌های ایمیل جذاب، و انتشارات مطبوعاتی ایجاد کنید که کمپین‌های تبلیغاتی شما را تقویت می‌کند. در اینجا چند ایده سریع برای استفاده از جاسپر برای روابط عمومی وجود دارد.

اینفلوئنسرها یا رسانه ها را پیدا کنید تا برای پوشش روابط عمومی با آنها تماس بگیرید

من یک حرفه ای روابط عمومی هستم و به دنبال پوشش هستم [niche]. می توانید لیستی از پتانسیل ها به من بدهید [influencers/media outlets] برای رسیدن به [specific type of coverage you're looking for, e.g., interviews, features]? آنها را بر اساس اولویت بندی کنید [metrics like audience relevance, engagement].

خطوط موضوع ایمیل ایجاد کنید

آیا می توانید به من کمک کنید تا چند خط موضوع موثر برای ارتباط با آنها ایجاد کنم [influencer/media outlet name] در مورد پوشش برای [specific topic]? توجه داشته باشید که [additional context] و شامل شود [words or hook] برای جلب علاقه آنها

یک بیانیه مطبوعاتی ایجاد کنید

به عنوان یک متخصص روابط عمومی، یک بیانیه مطبوعاتی قانع کننده در مورد آن بنویسید [topic] که توجه را جلب خواهد کرد [target audience, e.g., journalists]. باید به سبک AP نوشته شود، برجسته شود [key inفرمتion]، و شامل شود [relevant fact or statistic] برای حمایت از داستان

Jasper AI برای ایجاد پست های وبلاگ درخواست می کند

وقتی صحبت از محتوای طولانی به میان می‌آید، جاسپر یک دستیار نوشتن قدرتمند است. چه در حال ایجاد محتوای جدید باشید و چه به دنبال احیای مقالات قدیمی باشید، این کار در ایجاد ایده های خلاقانه و افزایش بهره وری شما بسیار عالی است.

یک طرح کلی پست وبلاگ ایجاد کنید

به عنوان یک نویسنده محتوای باتجربه، یک طرح کلی پست وبلاگ با جزئیات ایجاد کنید [فرمت, e.g., how to, opinion piece] مقاله در 15 Jasper AI prompts for creating marketing assets. مخاطب هدف است [target audience]، و نکات اصلی برای پوشش هستند [subtopics to cover]. کلمات کلیدی هستند [main keywords]و طول مقاله مورد انتظار است [word count].

یک پست وبلاگ از یک طرح کلی بنویسید

با طرح کلی که به تازگی ایجاد کرده اید، a بنویسید [word count] مقاله در [topic] برای [specific industry]. استفاده از a [tone] تن دهید و محتوا را در پاراگراف های کوتاه قالب بندی کنید.

یک پست وبلاگ بنویسید

در اینجا یک طرح کلی یا خلاصه پست وبلاگ آمده است [insert outline/brief]. لطفا پیش نویس الف [word count]مقاله کلمه با [number] موضوعات فرعی و [number] سوالات متداول

بهینه سازی محتوا برای سئو

در اینجا یک مقاله در مورد [topic]. مخاطبان این قطعه هستند [target audience]، و کلمات کلیدی هستند . آیا می توانید این مقاله را بازنویسی کنید و به طور طبیعی کلمات کلیدی را در جایی که منطقی است القا کنید؟ همچنین، عنوان متا و توضیحات را نیز درج کنید.

برای پست های وبلاگ دو نکته را باید در نظر داشت:

  • جاسپر برای محتوای طولانی نیاز به نگه داشتن دست زیادی دارد. درخواست‌های پست‌های وبلاگ تا حد زیادی به فرآیند شما بستگی دارد، اما من متوجه شده‌ام که وقتی از آن بخواهید به جای ایجاد یک مقاله کامل در یک زمان، در بخش‌هایی بنویسد، بهتر عمل می‌کند.

  • می‌توانید ویژگی «جستجوی Google» را فعال کنید و در حین کار برای شما، داده‌ها و آمار را از موتور جستجو دریافت می‌کند.

دارایی های بازاریابی را در مقیاس با جاسپر و زاپیر ایجاد کنید

وقتی تو جاسپر را با زاپیر وصل کنید، می توانید با اجرای خودکار دستورات بر اساس اقداماتی که در سایر برنامه ها انجام می دهید، تولید محتوای خود را حتی بیشتر بهینه کنید. در اینجا چند مثال برای کمک به شما برای شروع آورده شده است، اما می توانید Jasper را به هزاران برنامه دیگر با Zapier متصل کنید.

مطالب مرتبط:

امیدواریم از این مقاله مجله هشت پیک نیز استفاده لازم را کرده باشید و در صورت تمایل آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز از قسمت پایین و درج نظرات باعث دلگرمی مجموعه مجله 8pic باشید

امتیاز بدهید
اشتراک گذاری

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *